Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

N"VÁZA" - Profil | Ne 9.10.2016 20:11:16

Palio >> Příprava na Mušbábu. V té bečce je artemis. Jaryn dnes byl?

    NPalio - Profil | Ne 9.10.2016 20:03:53

    "VÁZA" >> kdes to vzal? Nic takovýho si nikdy neměl:o))? Tak na hloubkách nic nejde, tak zétra mělčiny:o)). A když ani tam ne, tak ty rákosky spálím a dám se na zahrádkaření:o)

      N"VÁZA" - Profil | Ne 9.10.2016 20:03:13

      Palio >> V soli :-)

        NPalio - Profil | Ne 9.10.2016 19:49:24

        "VÁZA" >> co to máš za sračky v tom kyblu? To máš v soli nebo plesnivý:-))?

          N"VÁZA" - Profil | Ne 9.10.2016 18:55:21

          Dnes zavřeno-inventura

            Ntuzemak - Profil | Ne 9.10.2016 17:29:07

            Palio >> barák je můj,to mě nikdo nevezme...v podnájmu nikdy nevíš co jebne majitelovi přes noc...

              NPalio - Profil | Ne 9.10.2016 17:05:25

              tuzemak >> vše má své plusy i mínusy, s tím naděláme prd

                N"VÁZA" - Profil | Ne 9.10.2016 15:25:16

                Dnes burza Přerov a doplnil jsem stav...

                  Ntuzemak - Profil | Ne 9.10.2016 15:19:56

                  Palio >> ale taky za to otočení kolečka zaplatíš...

                    N"VÁZA" - Profil | Ne 9.10.2016 13:47:03

                    Palio >> Jo je a taky pracovní dny a to bude dovča.

                      NPalio - Profil | Ne 9.10.2016 13:43:54

                      "VÁZA" >> mezi svátkama je víkend:o))

                        N"VÁZA" - Profil | Ne 9.10.2016 13:40:00

                        Palio >> No ještě potřebuju nějakej den mezi svátkama.

                          NPalio - Profil | Ne 9.10.2016 13:35:11

                          "VÁZA" >> ale prd, za chvilu máš konec roku a svátků je ještě hafol

                            N"VÁZA" - Profil | Ne 9.10.2016 13:31:39

                            Palio >> Málo dovolené:-)

                              NPalio - Profil | Ne 9.10.2016 13:30:13

                              "VÁZA" >> kdepak, tam nejdu. Už mě najdeš pouze na starým fleku. Vem volno a uděláme si prima den:o)

                                N"VÁZA" - Profil | Ne 9.10.2016 13:28:04

                                Palio >> Zétra sedni na moje místo. Vysypal jsem tam kolca kuku. Tuzemák mě načapal. :-)

                                  NPalio - Profil | Ne 9.10.2016 13:20:56

                                  tuzemak >> po této stránce su fakt rád, že bydlím v paneláku a krom placení nájmu se nemusím o nic starat:-). Popadnu koléky, hrst kolínek a valím:o). Je mně zima, otořím kolečkem a je.

                                    Ntuzemak - Profil | Ne 9.10.2016 13:13:22

                                    Palio >> i tu prácu nikdo neudělá za mě...

                                      NPalio - Profil | Ne 9.10.2016 13:10:39

                                      "VÁZA" >> nechce se mně projíždět benál dnes, když jedu zítra k vodě. Tak zabiju dvě mouchy jednou ranou:-)

                                        N"VÁZA" - Profil | Ne 9.10.2016 13:08:28

                                        Palio >> Ja,tak to vyšlo dobře. No tak další pokus v roce 2017 :-):-):-)

                                          Červené karty: Jirka1976