Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

NRST - Profil | Čt 11.8.2016 20:16:32

"VÁZA" >> Na plumlově je hezky.....

    N"VÁZA" - Profil | Čt 11.8.2016 19:01:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Dnes bez klacku...

      NVetesnik.J - Profil | Čt 11.8.2016 18:58:48

      "VÁZA" >> Pul šrutky je vevnitř a zétra razím

        N"VÁZA" - Profil | Čt 11.8.2016 18:57:32

        Vetesnik.J >> Zásoba je pěkná jen vyrazit. Nezapomeň na šrutku v lednici... :-)

          NVetesnik.J - Profil | Čt 11.8.2016 18:22:05

          jsem zrealizoval ty nedávno zmiňované fazole sebou na ryby... :)

            Ntuzemak - Profil | Čt 11.8.2016 11:17:16

            Palio >> tak na něj zdaleka nemám,sem jen vlastni konzument..

              NPalio - Profil | Čt 11.8.2016 10:40:59

              tuzemak >> t.j., Vahalovo uzenarstvi hadra:-)

                Ntuzemak - Profil | Čt 11.8.2016 10:38:11

                Palio >> ani neslyším.D on kdyby viděl ty fotky,tak dělam zadarmo...

                  NPalio - Profil | Čt 11.8.2016 10:35:47

                  tuzemak >> tak ze uz hlady nevidis:-). On o tech fotkach, co sem davas, nevi:-)

                    Ntuzemak - Profil | Čt 11.8.2016 10:33:18

                    Palio >> on ví,že mam děcka už velky,jeho dcera chodila s moji do třídy,ale i to sem zkoušel...

                      NPalio - Profil | Čt 11.8.2016 10:31:45

                      tuzemak >> musis rict panu velkostatkari, ze nemas co dat deckam, at pritlaci na pilu:-)

                        Ntuzemak - Profil | Čt 11.8.2016 10:25:47

                        Palio >> hmmm to asi u žádnyho soukromnika nehrozí,oni mají bídu...

                          NPalio - Profil | Čt 11.8.2016 10:24:15

                          tuzemak >> tak kdyz ti daji jednou takovej plat...

                            Ntuzemak - Profil | Čt 11.8.2016 9:27:30

                            Palio >> njn já ne,jeden má dovolenou,dalši odchází příští téden do duchodu,tak s kolegou to musíme zalepit...

                              NPalio - Profil | Čt 11.8.2016 9:09:14

                              tuzemak >> ty woe, ty seš workoholik:-))

                                Ntuzemak - Profil | Čt 11.8.2016 9:08:47

                                Palio >> do konce srpna budu spát na panskym,takže ryba může v klidu plavat....

                                  NPalio - Profil | Čt 11.8.2016 9:04:39

                                  tuzemak >> kdy razíš na ně? Že bysme dali nějakou půlnoc třeba:-)

                                    Ntuzemak - Profil | Čt 11.8.2016 9:00:19

                                    Palio >> já ho neznám,nikdy mě ten jeho lov-nelov nezajímal,takže mě nepřekvapil...mě sere jen jedna věc,je x soukromáků,kde se ta velká ryba tam vzala už jaksi moc lidi nezajimá,furt se pere do jednoho a toho samýho,ale to je česká nátura...

                                      NPalio - Profil | Čt 11.8.2016 8:49:20

                                      tuzemak >> no kdyby to ta ryba nebyla, tak si myslím, že už dávno podal trestní oznámení! Ale jak říkáš, "ono takových kaprů za vlast padlo...!"
                                      Co mně nejvíc na té kauze vadí je to, co se z něho vyklubalo celkově, ty jeho praktiky, oblbování lidí a pod.

                                        Ntuzemak - Profil | Čt 11.8.2016 8:28:33

                                        Palio >> možná se budem divit...i když na druhou stranu by bylo lepší to nevědět...sere mě na tom jedna věc,honí se jen jedna čarodějnice,nikdo mu nedokázal na 100%,že je to ta ryba..

                                          Červené karty: Jirka1976