Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

NPalio - Profil | Čt 11.8.2016 8:24:11

tuzemak >> třeba to časem vyleze na povrch, kteří jsou ti uvědomnělí rybáři...

    Ntuzemak - Profil | Čt 11.8.2016 8:09:35

    Palio >> Pavle napišu ktomu jednu reakcu,ať dou všichni honiči brka už do piče! je x převažečů,o nich se nic nepíše,nesouhlasím s převáženim ryb! chytni a sežer,nebo chytni a pusť!

      NPalio - Profil | Čt 11.8.2016 7:26:59

      Pokud ještě někdo nečetl...
      http://nachytano.cz/aktualne/?id=290

        NVetesnik.J - Profil | St 10.8.2016 22:04:09

        Bady >> dík, jestli bude co fotit tak dám

          NBady - Profil | St 10.8.2016 21:36:26

          Vetesnik.J >> tak at se daří pak hod foto.

            Ntuzemak - Profil | St 10.8.2016 20:53:44

            Vetesnik.J >> nestraším,přeju ti úspěšny lov,ale.....

              NVetesnik.J - Profil | St 10.8.2016 20:50:50

              tuzemak >> Nestraš, na tuhle možnost jsem ani nemyslel .)

                Ntuzemak - Profil | St 10.8.2016 20:47:31

                Vetesnik.J >> jen aby měli zájem...

                  NVetesnik.J - Profil | St 10.8.2016 20:46:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Volnej víkend se blíží tož jsem jim šel na Trubec ukázat na jaké dobrůtky se můžou o víkendu těšit :))

                    Ntuzemak - Profil | St 10.8.2016 15:25:09

                    Palio >> mam i nemam.D

                      NPalio - Profil | St 10.8.2016 13:18:59

                      tuzemak >> když tu možnost máš...:-))! Já ne:-(

                        Ntuzemak - Profil | St 10.8.2016 13:08:10

                        Palio >> dik,to ti nezávidim...já to nějak dnes přežiju,se někam zašiju.D

                          NPalio - Profil | St 10.8.2016 13:06:41

                          tuzemak >> tož ať ti to utíká, mě čeká o půl 3 Žilina:-). To jsem se chystal k vodě:-((

                            Ntuzemak - Profil | St 10.8.2016 13:02:44

                            Ufff trocha čočky a pár uzenych kosti,dobre to bylo,a mužu valit na pansky,tož tu nezlobit..

                              Ntuzemak - Profil | St 10.8.2016 12:41:00

                              Vetesnik.J >> tak tak,je potřeba občas něco změnit.D

                                NVetesnik.J - Profil | St 10.8.2016 10:23:31

                                tuzemak >> Jak jsem jel pro svačinu tak jsem si vzpoměl na tvá moudrá slova :D

                                  Ntuzemak - Profil | Út 9.8.2016 20:48:20

                                  Vetesnik.J >> to mě už na porážku nevezmou,prý neprolezu vratama.D hlavní je,že nám chutná,až nám chutnat přestane,je to špatně..

                                    NVetesnik.J - Profil | Út 9.8.2016 20:36:46

                                    tuzemak >> Tak to pak jo :D Hlavně ho nejes ! po pečivu se tloustne. Mě dohnalo až k porážkovému listu :D

                                      Ntuzemak - Profil | Út 9.8.2016 20:34:42

                                      Vetesnik.J >> 2 plátky ovárku,jeden krajíc,su čuně a moc se zamastim,do něčeho se utřit mosim.D

                                        NVetesnik.J - Profil | Út 9.8.2016 20:30:14

                                        tuzemak >> Nemáš tam moc chleba?? :)

                                          Červené karty: Jirka1976