Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

Ntuzemak - Profil | Út 9.8.2016 20:11:14

rhinitisX >> já nepsal z lehkýma děvama.D no něco podobnýho,hlídám zdejší chátru.DDD

    NrhinitisX - Profil | Út 9.8.2016 20:09:54

    tuzemak >> Jo s babama... maximálně s těma mejma třema :-)) joystick na kamery? seš snad bachař? :-)))

      Ntuzemak - Profil | Út 9.8.2016 20:07:50

      rhinitisX >> to mám džojstik na kamery,su na panským..

        Ntuzemak - Profil | Út 9.8.2016 20:06:44

        rhinitisX >> nemáš sa někde válet s babama.D

          NrhinitisX - Profil | Út 9.8.2016 20:06:30

          tuzemak >> Co to máš za divnou máselnici za tím chlebem a hořčicí?

            NrhinitisX - Profil | Út 9.8.2016 20:05:34

            Ryba nežere a to jsem ještě nebyl u vody já. Divný :-))

              Ntuzemak - Profil | Út 9.8.2016 19:24:57

              Bady >> to doufám,že se to rozjede..

                NBady - Profil | Út 9.8.2016 19:24:02

                tuzemak >> asi jo. Ale letos to stoji za prd. Snad na podzim dostanou chut.

                  Ntuzemak - Profil | Út 9.8.2016 19:22:57

                  Bady >> asi jim hloubka letos nesedí...

                    NBady - Profil | Út 9.8.2016 19:11:39

                    tuzemak >> na hloubce hned jak se jede polnackou tak hned dole.

                      Ntuzemak - Profil | Út 9.8.2016 19:04:48

                      Bady >> kde si seděl?

                        NBady - Profil | Út 9.8.2016 19:01:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Včera chvilku u vody a vůbec nic.

                          Ntuzemak - Profil | Út 9.8.2016 18:34:54

                          Dám si něco studenýho...

                            Ntuzemak - Profil | Út 9.8.2016 12:42:53

                            Palio >> včil nemám čas na hrdinství,mám moře práce na panským.o))) ale nějakou klobásku bych ohřál,to ju.o)

                              NPalio - Profil | Út 9.8.2016 12:40:30

                              tuzemak >> jj, dam jim odkaz na reznictvi a uzenarstvi u Jendy:-)

                                Ntuzemak - Profil | Út 9.8.2016 12:33:42

                                Palio >> tak je tam pozdravuj,ale než jim podáš ruku,vytáhni si ju ze slip.DDDD

                                  NPalio - Profil | Út 9.8.2016 12:24:42

                                  tuzemak >> ja muzu lovit tak maximalne ve slipech:-), su na ceste k nasim bratrum do Ilavy:-)

                                    Ntuzemak - Profil | Út 9.8.2016 11:28:08

                                    Lovíte nebo čumíte na lopatky od větráku?

                                      NTWIN 69 - Profil | Út 9.8.2016 7:41:45

                                      "VÁZA" >> To máš pravdu,hlavně je se na co dívat.

                                        NPalio - Profil | Út 9.8.2016 7:33:34

                                        "VÁZA" >> SZ a pssssssssssssst! Ani muk.

                                          Červené karty: Jirka1976