Hokej - MS Rusko 2016

Tak jaké dáváte naší repre šance na MS letos?
Autor diskuse: Radunak - Profil , 6.5.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + mazar Profil

Tak jak to všechno dopadne?

A) Rusko, Kanada, Finsko, Amerika20%

B) Kanada, Rusko, Finsko, Amerika3%

C) Finsko, Kanada, Rusko, Amerika27%

D) Finsko, Amerika, Kanada, Rusko0%

E) Finsko, Amerika, Rusko, Kanada0%

F) Kanada, Finsko, Rusko, Amerika33%

G) Kanada, Rusko, Amerika Finsko0%

H) úplně jinak3%

I) Je mi to cvek, protože jsme mistři mi a basta fidli10%

J) plácaná mně nezajímá3%

Od 20.5.2016 hlasovalo 30 čtenářů.

NJaMi - Profil | Ne 8.5.2016 15:50:34

Tipovačka.....
Francie-Slovensko

Řízek5,125...........3:5
Radunak...............2:4
mazar...................2:5
Zroutik..................1:4
JaMi.....................2:3

    NŽroutík - Profil | Ne 8.5.2016 15:49:02

    Tipovačka.....
    Francie-Slovensko

    Řízek5,125...........3:5
    Radunak...............2:4
    mazar...................2:5
    Zroutik..................1:4

      NJaMi - Profil | Ne 8.5.2016 15:47:53

      Radunak >> 2:3

        Nmazar - Profil | Ne 8.5.2016 15:11:19

        Tipovačka.....
        Francie-Slovensko

        Řízek5,125...........3:5
        Radunak...............2:4
        mazar...................2:5

          NRadunak - Profil | Ne 8.5.2016 15:09:45

          Tipovačka.....
          Francie-Slovensko

          Řízek5,125...........3:5
          Radunak..............2:4

            Nsvaro - Profil | Ne 8.5.2016 14:51:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            včerajší výkon čechov ma stál 20€. Čo už :)

              NŘízek 5,125 - Profil | Ne 8.5.2016 14:44:40

              Řízek 5,125 Francie - Slovensko ....3:5

                Nmazar - Profil | Ne 8.5.2016 14:08:25

                Večer tipovačka jasní Slováci, teď si nejsem jist, ale papírově by mělo jít hůře odhadnout to Norsko.

                  NJaMi - Profil | Ne 8.5.2016 13:55:52

                  Radunak >> Bratry podpořit bude asi správná volba.

                    NRadunak - Profil | Ne 8.5.2016 13:52:27

                    Pro mě bude zajímací to Německo a pak Slováci. Jakou dáme tipovačku kuciiii?

                      NJaMi - Profil | Ne 8.5.2016 13:48:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Radunak >>
                      Norsko Švýcarsko -:-
                      15:15

                      Finsko Německo -:-
                      15:15

                      Švédsko Dánsko -:-
                      19:15

                      Francie Slovensko -:-
                      19:15

                        Ntuzemak - Profil | Ne 8.5.2016 13:45:34

                        Radunak >> škoda je dobryho člověka a a zlyho psa woe.D

                          NRadunak - Profil | Ne 8.5.2016 13:44:43

                          mazar >> bodejť. Tak,co tam máme dneska dalšího? ;)

                            Nmazar - Profil | Ne 8.5.2016 13:41:24

                            Radunak >> Na tom nesejde, jestli korunky, nebo kříže, oba dostanou dardu :).

                              NRadunak - Profil | Ne 8.5.2016 13:36:37

                              mazar >> a já zase Švédí. Špatně jsem formuloval odpověď ;))

                                NRadunak - Profil | Ne 8.5.2016 13:35:31

                                Tak škoda,ale Kazachstán už tahal nohy a sotva lezli.

                                  Nmazar - Profil | Ne 8.5.2016 13:24:15

                                  Radunak >> Já myslel Helvéty ne Švéďáky, proti těm nic nemám, ale ty porazíme taky :).

                                    NRadunak - Profil | Ne 8.5.2016 13:21:59

                                    mazar >> v koutku duše věřím,že Švédí dame ;)

                                      NRadunak - Profil | Ne 8.5.2016 13:20:41

                                      Tiky Květák >> taky jim to přeju. Bolševik stříhá zadkem desítku kulatinu při tom skóre ;)))

                                        Nmazar - Profil | Ne 8.5.2016 13:14:26

                                        To jen dokazuje, že slabých soupeřů moc není, snad jen Maďarsko, hlavně porazit ty Helvetské kříže, ty fakt nemám rád.