Rybaření pro pamětníky.:o)

Pro všechny ,co mají víc jak 50 roků taková vzpomínková.""Jak to bylo za mlada???"".:-)
Autor diskuse: Petr64 - Profil , 8.4.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: barbusna Profil

Nladan1303 - Profil | So 7.9.2019 7:27:53

venca1 >> začal jsem s oživováním-)))

    Nvenca1 - Profil | So 7.9.2019 7:26:00

    Zdar všem..-) Tu to ještě žije?..-))

      Nladan1303 - Profil | So 7.9.2019 7:19:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      když je ta uplakaná sobota-https://www.youtube.com/watch?v=ZCwzvvT-djs

        Nladan1303 - Profil | So 7.9.2019 7:16:33

        tak hezký den, starci-)))

          Nbarbusna - Profil | Po 24.12.2018 21:46:43

          Petr64 >> Každé tak, na kolik se cítí... Ale nakonec je pěkné říct té svojí „babě“ tak mile: „bejby“. To nemůže urazit

            NKáceč - Profil | Po 24.12.2018 21:41:04

            Petr64 >> ty nikdy neskončíš, nikdy :-)

              Nyvana - Profil | Po 24.12.2018 21:40:25

              barbusna >> Děkuji za přání,bude se mi krásně usínat:-))

                NPetr64 - Profil | Po 24.12.2018 21:39:41

                Jsem znaven věkem,jdu spát.:-)
                Zdar

                  NPetr64 - Profil | Po 24.12.2018 21:36:46

                  barbusna >> Baby jako baby a nebo baby jako bejby?;-)

                    NPetr64 - Profil | Po 24.12.2018 21:35:47

                    Káceč >> Dojedu zbytky a taky skončím.;-)

                      Nbarbusna - Profil | Po 24.12.2018 21:35:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      yvana >> velice se omlouvám všem přítomným ženám a rozšiřuji přání i na něžné pohlaví. Baby, užijte si svátky!! :-)

                        NKáceč - Profil | Po 24.12.2018 21:33:49

                        Petr64 >> já přestat chtěl a náhodou i musel, když mi prasknul vřed. Prostě to klaplo :-)

                          NPetr64 - Profil | Po 24.12.2018 21:31:05

                          Káceč >> Nehulit je moderní. To ti chválím.;-)

                            NKáceč - Profil | Po 24.12.2018 21:15:34

                            Petr64 >> tak, mohl bych dopadnot i hůř, to je pravda :-) A dneska slavím pět let nehulení. Třicet let jsem hulil, blbec jeden :-)

                              NPetr64 - Profil | Po 24.12.2018 21:10:00

                              yvana >> Nejsi jinde. Ty seš nad věcí.:-)

                                Nyvana - Profil | Po 24.12.2018 21:08:45

                                Petr64 >> To nevím,já už jsem zase o kus někde jinde:-))

                                  NPetr64 - Profil | Po 24.12.2018 21:03:59

                                  yvana >> Padesátnic bude dost. Jen se k věku nehlásí. ;-)

                                    NPetr64 - Profil | Po 24.12.2018 21:02:53

                                    Káceč >> To je přece krásný. No ne?;-)

                                      NKáceč - Profil | Po 24.12.2018 21:02:16

                                      Dědek >> v tomhle jsem zabržděnej až dost, dyk je jí jak mě :-)

                                        Nyvana - Profil | Po 24.12.2018 21:02:09

                                        Petr64 >> Po pravdě ono nás starších rybářek zase tolik na mrku není:-))