Vše co má peří

Vzhledem k tomu, že diskuze o opeřencích - www.mrk.cz/diskuse.php?id=658562 - byla z nějakých divných důvodů uzamčena, tak by byla škoda, kdyby nevznikla jí podobná. Podotýkám, že jsem pouze zakladatel a veškeré pravomoci v této diskuzi přenechám odborníkům na slovo vzatým.
Prosím vkládejte fotky všech možných ptáků a ptáčků, vodních, horských, domácích mazlíčků a i ptáků ze všech možných koutů světa, a to i včetně ZOO. A v neposlední řadě zde můžete pomoci s určováním, rozmnožováním a vším, co s ptactvem souvisí.
Autor diskuse: zelí - Profil , 25.2.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Piskořík Profil + DeProfundis Profil

NDeProfundis - Profil | St 31.1.2018 10:38:40

TEZAR >> u mlynaříků mě fascinujou ty jejich klany, kdy vždycky lítá celá "rodinka". Rád bych jednou našel jejich hnízdečko, ale zatím se nějak nedaří.

    NTEZAR - Profil | Út 30.1.2018 23:19:46

    Z dnešní příjemné procházky.

      NTEZAR - Profil | Ne 28.1.2018 14:33:50

      Balzer >> Cvrčalu tu vídám taky jen v zimě-parádní drozd.-)

        NBalzer - Profil | Ne 28.1.2018 13:45:22

        Dnes sa podarilo Drozd červenkastý (Turdus iliacus), u nás nehniezdi, len veľmi vzácne. U vás vraj na Šumave.

          NRavachol - Profil | Ne 28.1.2018 13:23:05

          Honza7 >> pekny, takhle nablizko je to paradni ulovek

            NHonza7 - Profil | So 27.1.2018 20:50:52

            Ravachol >> V Panamě.

              NRavachol - Profil | So 27.1.2018 19:14:44

              Honza7 >> kondor super, kde je to foceny?

                NBalzer - Profil | Pá 26.1.2018 20:59:16

                Tak som skúsil niečo iné...

                  NHonza7 - Profil | Pá 26.1.2018 12:33:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Kondor havranovitý - chvíli jsme se honili, než mě nechal přijít cca na 4 metry.

                    NHonza7 - Profil | Pá 26.1.2018 12:30:44

                    Piskořík >> Moc díky.

                      NPiskořík - Profil | Pá 26.1.2018 12:28:51

                      Honza7 >> Koliha malá (Numenius phaeopus) a Fregatka obecná (Fregata minor).

                        NHonza7 - Profil | Pá 26.1.2018 12:09:06

                        Nevím co je tohle za skvělého letce.

                          NHonza7 - Profil | Pá 26.1.2018 12:02:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Možná jde o jespáka???

                            NBalzer - Profil | So 20.1.2018 21:31:46

                            Dve nové búdky a už skúšajú ... Ospravedlnte kvalitu ale fotil som z veľkej diaľky, odkedy "majstri" revitalizovali tento mladý les foto.3 , tak su strašne plaché. Všetky búdky v tejto časti aj s lesom, sú úplne bez života. Foto 1a 2 je časť lesa kde nezasiahli, tam to žije.

                              Njá 2 - Profil | So 20.1.2018 20:44:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Ta tu ještě asi nebyla

                                NLeďáček - Profil | Út 16.1.2018 19:37:49

                                Lovec Jouza >> Lovec Fišma - 15.1.2018 23:11:22 >> Hezká ! Ta mě vždy udělá velkou radost !!! Ať se daří !

                                  NLovec Fišma - Profil | Po 15.1.2018 23:11:22

                                  O víkendu na chatě.

                                    NBalzer - Profil | Ne 14.1.2018 17:55:37

                                    Tak už len ten lak.

                                      NBalzer - Profil | Ne 14.1.2018 14:47:44

                                      DeProfundis >> ďakujem