Vše co má peří

Vzhledem k tomu, že diskuze o opeřencích - www.mrk.cz/diskuse.php?id=658562 - byla z nějakých divných důvodů uzamčena, tak by byla škoda, kdyby nevznikla jí podobná. Podotýkám, že jsem pouze zakladatel a veškeré pravomoci v této diskuzi přenechám odborníkům na slovo vzatým.
Prosím vkládejte fotky všech možných ptáků a ptáčků, vodních, horských, domácích mazlíčků a i ptáků ze všech možných koutů světa, a to i včetně ZOO. A v neposlední řadě zde můžete pomoci s určováním, rozmnožováním a vším, co s ptactvem souvisí.
Autor diskuse: zelí - Profil , 25.2.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Piskořík Profil + DeProfundis Profil

777vlcakk - Profil | Ne 14.5.2017 22:50:27

TEZAR >> hlavne byl nervozni jak jsem prijel na zahradu😉

    Kondrakar - Profil | Ne 14.5.2017 22:40:48

    TEZAR >> Jop, plot je v plánu.

      TEZAR - Profil | Ne 14.5.2017 22:35:04

      Kondrakar >> No,to bude chtít nějaký provizorní plůtek.Hnízdí dvakrát za rok,takže to letos využije ještě jednou.Na příští rok by mu tam v okolí mohl zavěsit budku.

        Kondrakar - Profil | Ne 14.5.2017 22:26:12

        TEZAR >> Kámoš je nadšenej. Už vymejšlí, jak to zařídí, aby k tomu nemohli psi.

          TEZAR - Profil | Ne 14.5.2017 22:17:43

          Kondrakar >> Fajn.-)

            TEZAR - Profil | Ne 14.5.2017 22:17:14

            777vlcakk >> Je fakt parádní-hlavně sameček.Líbí se mi,jak někdy vysedává a když letí kolem motýl,tak zaútočí.-)

              Kondrakar - Profil | Ne 14.5.2017 22:13:55

              TEZAR >> Dík, jsem zagooglil a hnízdo a vajíčka odpovídá.

                777vlcakk - Profil | Ne 14.5.2017 22:13:45

                TEZAR >>peknej,ale plachej ptacek😉Na zahrade ho mame take,ale letos nevim a zjistim.😊

                  TEZAR - Profil | Ne 14.5.2017 22:00:10

                  Kondrakar >> Snad Rehek zahradní.

                    777vlcakk - Profil | Ne 14.5.2017 21:52:13

                    Kondrakar >> tak ta barva pokud se nepletu ta me dostala....😉

                      Kondrakar - Profil | Ne 14.5.2017 21:48:10

                      777vlcakk >> Kos to asi neni. Co jsem to viděl odlétat z hnízda, tak ten pták byl celkem malej a hnědej.

                        777vlcakk - Profil | Ne 14.5.2017 21:45:39

                        Kondrakar >> to bude asi pan a pani kosikovi😉

                          Kondrakar - Profil | Ne 14.5.2017 20:59:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Hoj, kamarádovi se u elektriky na baráku zahnízdil pták. Pozná někdo podle hnízda a vajec, co by to mohlo být.

                            Kondrakar - Profil | Ne 14.5.2017 9:28:47

                            Denny >> To sem si myslel taky. Kámoš zemědělec tvrdil, že to bude nejspíš kříženec.

                              Denny - Profil | Ne 14.5.2017 1:32:04

                              Kondrakar >> Tak,jak popisujes chodi indicky bezec,ktery je casto podobny zbarvenim breznackam,ale nikdy jsem nevidel krizence.

                                Kondrakar - Profil | So 13.5.2017 23:49:24

                                Denny >> Byla i jinak stavěná. Větší, štíhlejší a při chůzi, jak kdyby polkla pravítko.

                                  Denny - Profil | So 13.5.2017 23:38:08

                                  Kondrakar >> Jen variabilita ve zbarveni,v dnesni dobe uz vcelku bezne.

                                    Kondrakar - Profil | So 13.5.2017 23:03:16

                                    Divoké kachny :-))) akorát ta jedna je nějaká divná.

                                      TEZAR - Profil | So 13.5.2017 23:00:49

                                      Už krmí mladé.

                                        Leďáček - Profil | So 13.5.2017 4:34:43

                                        Hoši , máte to parádní !!!