Vše o značce Matrix

Zdravím všechny kolegy rybáře, zde naleznete diskuzi o značce MATRIX, zejména zkušenosti (spokojených) uživatelů.

* Odkaz na stránky Matrix: http://www.fishmatrix.co.uk/

* CZ katalog Matrix 2018 ke stažení: https://issuu.com/fox-international/docs/matrix_2018_cz

* CZ katalog Matrix 2017 ke stažení: https://issuu.com/fox-international/docs/matrix2017_czech

* Matrix Fishing TV - YouTube: https://www.youtube.com/user/ifishmatrix/featured
Autor diskuse: Pafka - Profil , 22.2.2016 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: ronny Profil + krm Profil

RST - Profil | Út 23.2.2016 18:00:18

TOPR >> Nesmíš tak moc zasekávat:-) Nejlepší je počkat na hrčák a pak opatrně zvednout....

    TOPR - Profil | Út 23.2.2016 17:54:40

    RST >> Na upřesnění - vždy to šlo pryč při záseku . Asi novej feeder pokus o únikovou montáž -)) Akoráte ta ryba se prodraží -((

      fheavy - Profil | Út 23.2.2016 17:46:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Pafka >> ja mam takovej pocit ze ryb.pohotovost a wild carp jedno jest,v drivejsich letech jsem tam chodil ale to byli jeste v cernech polich a jelikoz se nejak vic stehujou tak uz tam nechodim ale nevim o tom ze by prodavali neco od matrixu, snad jedine nejaky nepovedeny krmitka

        RST - Profil | Út 23.2.2016 17:43:03

        TOPR >> Jestli ono to nebude schválně, z důvodu utržení celé montáže. Krmelec je spotřební materiál i když v tomto případě drahý jako prase:-)

          fheavy - Profil | Út 23.2.2016 17:39:28

          TOPR >> klasickej dratenej kosik je dratenej kosik,plast je plast ..

            TOPR - Profil | Út 23.2.2016 17:36:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Pafka >> Nejprve musím uznat že krmítka krásně stoupají při navíjení ode dna a nekladou pomalu žádný odpor , na rozdíl od mnou oblíbených krmítek preston , kde je to trochu dřina .
            Ale co na plat pokud zakoupíš 5 kousků a po jedné chytačce zůstává jen jedno . Krmítka pro mne z nepochopitelného důvodu snad desigen , snad pokus o nějaké odlechčení mají pod obratlíkem jakési zůžení na té stopce a to je kámen úrazu . Vše v poho dokud nechceš krmítko dostat z vody . Se né náhodou stane že vytáhneš pouze obratlík s tím plastovým pouzdrem a to vše . Ta tenká stopečka se ulamuje .

              Pafka - Profil | Út 23.2.2016 17:27:40

              Brývečer všem, dle Store Locator(u) na stránkách Matrixu (http://www.fishmatrix.co.uk/stores-locator/) mám zítra po cestě 2 prodejny v Brně, které toto zboží (údajně) prodávají, a to:

              1) Rybarska Pohotovost SRO, Cejl 833/79, Brno a 2) Wild Carp Fishing, Bratislavska 201/14, BRNO 2

              Netušíte někdo prosím jaký sortiment tam čekat?!

                Pafka - Profil | Út 23.2.2016 17:22:37

                TOPR >> Prosím o písemný komentář ;-)

                  TOPR - Profil | Út 23.2.2016 17:16:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Krmítka více než špatně

                    skroby - Profil | Út 23.2.2016 14:02:32

                    Pafka >> přesně tak :-) ta 3,6 by měla bít transport kolem 160cm,takže si myslím,že ta 3,3m bude kolem 145cm

                      Pafka - Profil | Út 23.2.2016 13:14:46

                      skroby >> Já to myslel tak, že co kdo hází na videu nemusí být úplně relevantní ;-) ale proč ne... v katalogu píšou, cituji: "...kde se vyžadule lovit na vzdálenosti až 60-70m". Takže je vlastně ještě 10 m rezerva ;-)

                        Pafka - Profil | Út 23.2.2016 13:10:39

                        ronny >> A kolik má ta verze 3,3 transport, prosím?

                          skroby - Profil | Út 23.2.2016 12:43:27

                          ronny >> a zrovna ty SW feeder jsem chtěl vyzkoušet...

                            ronny - Profil | Út 23.2.2016 12:30:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Používám od nich k plné spokojenosti vlasce Micron na návazce, u háčků je to horší třeba SW feeder nic moc.

                              skroby - Profil | Út 23.2.2016 11:56:21

                              ronny >> tak to jde :-) o transportu vím,mám 170cm futrál,takže je to v pohodě :-)

                                ronny - Profil | Út 23.2.2016 11:53:10

                                skroby >> Já mám 3,30 a ta je do 50g, házím 40g krmítka, používám ho na chytání ze šnůrou, pruty jsou dvojdílný ale bez špičky takže transportní délka je v pohodě.

                                  skroby - Profil | Út 23.2.2016 11:30:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    skroby - Profil | Út 23.2.2016 11:28:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    tady je jedno nějaký nový

                                    https://www.youtube.com/watch?v=wkRd1ROTlxQ

                                      skroby - Profil | Út 23.2.2016 11:21:34

                                      Pafka >> ty jsi to video neviděl?

                                        Pafka - Profil | Út 23.2.2016 11:20:25

                                        skroby >> :-)))) je mi to jasne...