Vše o značce Matrix

Zdravím všechny kolegy rybáře, zde naleznete diskuzi o značce MATRIX, zejména zkušenosti (spokojených) uživatelů.

* Odkaz na stránky Matrix: http://www.fishmatrix.co.uk/

* CZ katalog Matrix 2018 ke stažení: https://issuu.com/fox-international/docs/matrix_2018_cz

* CZ katalog Matrix 2017 ke stažení: https://issuu.com/fox-international/docs/matrix2017_czech

* Matrix Fishing TV - YouTube: https://www.youtube.com/user/ifishmatrix/featured
Autor diskuse: Pafka - Profil , 22.2.2016 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: ronny Profil + krm Profil

NJan Fan Čundl - Profil | Pá 2.2.2018 17:49:46

Mára FOX >> Já děkuji za dotaz :-))..Je to kvalitně zpracovanej futrál, dobrej zip, nikde se nic netrhá, nedrolí, nebortí...nemám nic, co bych mu vytknul. Prostě kvalitní anglicko-čínská práce..:-)

    NMára FOX - Profil | Út 30.1.2018 12:13:57

    Jan Fan Čundl >> Jakou máš zkušenost s tím futrálem na pruty?Chci kaufnout to 4 komorové ve 175cm.Dík za odpověd:-)

      Nronny - Profil | So 30.12.2017 20:49:18

      Ahoj, budu prodávat Matrix s-class horizon 3,30, stáří 3 roky, špičky kompletní, stav dobrý bez poškození, když budete mít zájem tak napište sz.

        Nskroby - Profil | Pá 29.12.2017 8:46:48

        zdravím, kdyby měl někdo zájem tak prodávám Matrix Legend 3,9m 110g, bohužel bez 3oz špičky.

          Nskroby - Profil | Pá 8.12.2017 10:06:34

          zdravím, nemáte náhodou někdo tenhle kufřík? https://www.nasoutokushop.cz/matrix-double-sided-fe​eder-tackle-box

            NPafka - Profil | St 23.8.2017 8:08:05

            milans14 >> Tezce s "krizkem po funuse" (nebyl cas na ryby)... mam verzi 3.30/80g a neni to uplne muj salek kavy. Chtel jsem neco malinko kratsiho pro syna a za stejne ci podobne penize slo asi vybrat lepe.

              Nmilans14 - Profil | Pá 7.7.2017 12:42:32

              Zdravím, prosím nějaké zkušenosti s " Fox Matrix Prut Carboflex Feeder 3,6 m 80 g " ?. Děkuji.

                Nskroby - Profil | Pá 19.5.2017 12:28:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Tak už jsem pojízdný :)

                  NButton - Profil | Pá 31.3.2017 21:37:18

                  Jan Fan Čundl >> Máš to pěkný já čekám na tu novou 25tku.

                    NJan Fan Čundl - Profil | Pá 31.3.2017 13:31:35

                    Martin M. >> dík za tip ;-)

                      NMartin M. - Profil | Pá 31.3.2017 10:41:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Jan Fan Čundl >> pekny. Do te mekke vanicky si doma natlac nekolik pytliku s krmenim az po vrch - za tyden bude lepe drzet tvar.

                        NJan Fan Čundl - Profil | Pá 31.3.2017 9:51:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Pár fotek z nedávné rybačky. Jen tak pro oživení :-)

                          NMartin M. - Profil | Čt 23.3.2017 15:41:44

                          Mario6121 >> podle mne ti to na vyzadani objedna jakykoliv slusny prodejce nebo eshop, kdyz nebudes spechat.

                            Nskroby - Profil | Čt 23.3.2017 14:55:29

                            Mario6121 >> stačí tam napsat email nebo zavolat,objednají ti cokoliv

                              NMario6121 - Profil | Čt 23.3.2017 14:18:22

                              skroby >> dik - na rr maj aspon neco v ravenu to neni

                                Nskroby - Profil | Čt 23.3.2017 14:09:25

                                Mario6121 >> již zmiňované rrbaits.cz nebo raven

                                  NMario6121 - Profil | Čt 23.3.2017 13:57:02

                                  nevi nekdo o e-shopu, kde by se dalo objednat neco Matrixu, vsude maji jen omezenou nabidku a ja potrebuji jedno pozdro z plavany a nemuzu se k nemu dostat
                                  dik

                                  konkretne tohle:
                                  http://www.fishmatrix.co.uk/catalogues-sections-pro​ducts.php?section=8&catalogue=7

                                    Nronny - Profil | Čt 23.3.2017 12:23:30

                                    Pánové, kdo mi může popsat horizon s-class 3,8, zajímá mě akce, jak těžký krmítko odhodí, jestli je vhodný na řeku tipu Labe, díky.

                                      Nbrajen - Profil | Ne 19.3.2017 20:59:45

                                      Najdu to vydrž