Ostrava a okolí II

Ostrava a okolí bez cenzury. Zvu všechny, kteří se nebojí říct svůj názor na danou věc.
Autor diskuse: IvoD. - Profil , 27.1.2016 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Nkolib - Profil | St 2.11.2016 14:48:57

Kajman60 >> 50 cm je nemožné když se tam masí kapřící co mají s bídou 41 cm :-)

    NKajman60 - Profil | St 2.11.2016 11:52:07

    PYTLAKS >> ...na hovno, když je to "těžební šachta" pro okolní -kapřobijce-))
    Sci-Fi, dožít se kapr délky nad 50 cm, tak jak na jiných revírech tohoto významu....

      Nking76 - Profil | St 2.11.2016 11:22:51

      PYTLAKS >> Až budeme někdy spolu tak ti to řeknu,tu nic psát nebudu stejně by si to nepochopil.Zamysli se někdy nad sebou!

        NPaloš444 - Profil | St 2.11.2016 10:18:53

        Prodám za 200 kč komplet. U trojdílného wobleru chybí jedno oko.

          NIvoD. - Profil | St 2.11.2016 7:01:07

          smike >> To objednam a necham si to poslat tak pisni co potrebujes aspon se s tebou podelim o postovne :-) Pokud nechces teda jednu rotacku to se delit o postovne nemusime :-)

            Nsmike - Profil | St 2.11.2016 6:08:26

            IvoD. >> jestli pojedes, dej vedet :-) taky bych něco potreboval :-)

              NIvoD. - Profil | Út 1.11.2016 18:13:23

              smike >> Ty wole ti to řeknu a budeš chytat to co Já to víš že jo :-)

                Nsmike - Profil | Út 1.11.2016 18:11:42

                IvoD. >> twl, bez čeho zas nemuzes zit? :-)))

                  NIvoD. - Profil | Út 1.11.2016 18:10:04

                  Nema někdo teď cestu do Fishing Mart v Bialsko Biale? :-)

                    Nvenca1 - Profil | Po 31.10.2016 14:52:58

                    IvoD. >> Nejlevnější má Snopek v Havířově..-)

                      Nvenca1 - Profil | Po 31.10.2016 14:49:40

                      Darďas >> V sobotu odpoledne jsem na ně čučel z lávky skoro půl hodiny..-))

                        NDarďas - Profil | Po 31.10.2016 12:11:58

                        venca1 >> Pěkné.Kdy jsi tam byl?

                          NIvoD. - Profil | Po 31.10.2016 11:59:42

                          ŠUKI >> Tak toho muzem zacit vydirat :-) Kdyz nam neda vypalne :-)

                            Nsmike - Profil | Po 31.10.2016 11:51:19

                            IvoD. >> u charlieho v tesine.na 6 kg má skladem

                              NŠUKI - Profil | Po 31.10.2016 11:37:19

                              IvoD. >> To je tajnééééé,neplatí z toho daň. Jenom pro známé :-))

                                NIvoD. - Profil | Po 31.10.2016 11:32:45

                                ŠUKI >> A jak se ta jeho gorala jmenuje ? Ja jen kdybych na to narazil v Polsku na trznici at vim co nemam kupovat :-)

                                  NIvoD. - Profil | Po 31.10.2016 11:28:47

                                  Neporadi mi nekdo kde sehnat Microwire od Jaxon? :-)

                                    NŠUKI - Profil | Po 31.10.2016 11:27:38

                                    IvoD. >> On z toho pálí bio kořalku a prodává za 120,- litr tak potřebuje nějaké krytí :-))

                                      NIvoD. - Profil | Po 31.10.2016 11:17:17

                                      venca1 >> Neni to spatny napad tak ja budu jednatel a ty zajistis export do Evropy? :-)A polud se bude darit tak muzeme zamestnat toho nefakcenka Smika :-)

                                        NIvoD. - Profil | Po 31.10.2016 11:16:36

                                        venca1 >> To jsi mel lip schovat :-) Jen je mi te lito tam zije asi tak 10 candatu na celem useku.Z toho plyne ze ti ani 4 prut nepomuze.