Ostrava a okolí II

Ostrava a okolí bez cenzury. Zvu všechny, kteří se nebojí říct svůj názor na danou věc.
Autor diskuse: IvoD. - Profil , 27.1.2016 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Nvenca1 - Profil | Po 31.10.2016 10:43:00

PYTLAKS >> Jinak správný kapřolov probíhá takhle..-) Dva pruty na kapře a jeden trošku bokem na candáty..-)))

    Nvenca1 - Profil | Po 31.10.2016 9:04:34

    IvoD. >> To chce ten správný podnikatelský plán. Založ firmu na prodej akvarijních rostlin, a můžeš zásobovat celou EU..-) Za pár roků budeš v těžkém balíku, a můžeš si ten Hlučínský kačák koupit..-)))

      NPYTLAKS - Profil | Po 31.10.2016 7:56:31

      venca1 >> počkám až mi odpoví:-)

        Nvenca1 - Profil | Po 31.10.2016 7:54:36

        PYTLAKS >> Tam nějaký takový je?..-))

          NPYTLAKS - Profil | Po 31.10.2016 7:51:08

          jirko,víš který,vysvětli mi na co ti je na tichaváku k70?

            NPlacis - Profil | Ne 30.10.2016 18:52:04

            IvoD. >> Něco podobné jsem viděl na Zelené vodě na Slovensku a amuři si tím neporadily. Hlučín si myslím dopadne stejně, je to voda z řeky se spoustou umělých hnojiv. Tam se rostlinám dařilo odjakživa.

              NPaloš444 - Profil | So 29.10.2016 14:56:40

              Snad si Amuři poradí a rostliny odstoupí a bude to lepší... byla by škoda kdyby to nezabralo musíme jen doufat že to klapne.

                NMichal1 - Profil | So 29.10.2016 11:39:26

                Ja jsem strasne zvědavý kolik amurů si nechá udělat protézu,aby žrali ty ostré a tvrdé stonky je tam tolik potravy že se na celou trávu vyserou i když se nebude krmit

                  Npytlak FCB - Profil | So 29.10.2016 11:34:37

                  babáč >> přesně tak stejně se to tam bude masařit :-D:-D

                    Nbabáč - Profil | So 29.10.2016 11:11:27

                    Vodní kurko,důvod zákazu vnadění by měl být zřejmý,aby amur neměl na výběr a zaměřil se výhradně na vodní rostinstvo.A taky rybáři budou v pokušení a vnaděním by měli větší šanci i přes zákaz amura cpát do ruksaku.

                      NTomáš - Tom - Profil | So 29.10.2016 10:51:20

                      Vodní kurka >> Zákaz vnadění je z toho důvodu, aby se amur živil vodním rostlinstvem a necpal se třeba kvantem kukuřice,kterou jsou schopni rybáři do vody naházet.

                        Ntomt5 - Profil | So 29.10.2016 9:57:22

                        Vodní kurka >> V souvislosti s likvidací vodních rostlin v revíru 471092 - Opava 2A - Hlučínská štěrkovna budou platit do odvolání tato ustanovení: 1. Amur bílý, štika obecná a candát obecný jsou celoročně hájení 2. Lov dravých ryb přívlačí, na živou a mrtvou rybku je zakázán 3. Zákaz vnadění jakýmkoliv způsobem. Tyto body jsou vytvořeny na základě odborného posudku. Posudek navrhuje vysazení mimo jiné Amura o celkové váze 3000kg, štiky o celkové váze 300kg, candáta o celkové váze 300kg. Ustanovení bodu 1-3 bude zavedeno po vysazení výše uvedených ryb a budeme o tomto omezení ještě dodatečně informovat. Na revíru budou osazeny informační cedule se zákazem rybolovu.

                          NVodní kurka - Profil | So 29.10.2016 9:11:22

                          tomt5 >> Zdravím Vás a nevíte z jakého důvodu je zákaz vnadění?

                            Ntomt5 - Profil | Pá 28.10.2016 21:14:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!


                            Informace k revíru 471092

                            Od 29.10.2016 platí na revíru 471092 - Opava 2A - Hlučínská štěrkovna tato ustanovení:




                            1. Amur bílý, štika obecná a candát obecný jsou celoročně hájení

                            2. Lov dravých ryb přívlačí, na živou a mrtvou rybku je zakázán

                            3. Zákaz vnadění jakýmkoliv způsobem.




                            Na revíru jsou umístěny tabule s tímto upozorněním.

                              NIvoD. - Profil | Pá 28.10.2016 10:58:10

                              venca1 >> Jsem myslel ze chcou dipovane :-(

                                Nsmike - Profil | Pá 28.10.2016 8:44:26

                                venca1 >> zrovna jsem chtel ivosovi poradit, aby to pochcal ten wob:-))) pak to prijde:-)

                                  Nvenca1 - Profil | Pá 28.10.2016 8:00:26

                                  IvoD. >> Se divíš, když to omacáváte pochcanýma rukama..-))

                                    NIvoD. - Profil | Pá 28.10.2016 7:45:11

                                    smike >> Hoj zahodim je.