Ostrava a okolí II

Ostrava a okolí bez cenzury. Zvu všechny, kteří se nebojí říct svůj názor na danou věc.
Autor diskuse: IvoD. - Profil , 27.1.2016 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Ntomt5 - Profil | Út 8.11.2016 0:41:42

osman >> o.k

    Nosman - Profil | Po 7.11.2016 22:40:01

    tomt5 >> Ano,víckrát se už to nestane :D Jinak tě zdravím!!

      NKrtekzovy - Profil | Po 7.11.2016 16:22:32

      tomt5 >> Jinak zajisté ví,co může nastat. :-)

        Ntomt5 - Profil | Po 7.11.2016 16:17:21

        osman >> Po cyklo stezce se nejezdí autem. !!! A nenechávej bivak osamotě. !!! : ))))

          Nosman - Profil | Ne 6.11.2016 21:06:10

          Krtous >> Krtekzovy - 6.11.2016 17:11:16 >> svazovka severní morava, 20,20kg

            NKalma - Profil | Ne 6.11.2016 21:00:38

            Michal1 >> Gratulace, ten okoun je SUPER krasavec!!!

              NKrtekzovy - Profil | Ne 6.11.2016 17:11:16

              osman >> takeho velkého kapra sem viděl ráno v tv prima zoom jak to lovil ve Francii... Moc hezká mega ryba.

                Nkabo - Profil | Ne 6.11.2016 16:16:47

                osman >> Chtěl jsem ti dat líbí a nějak jsem se na telefonu překlikl na nelíbí. Sory chlape... Jsem nemohlo... :-)

                  Nosman - Profil | Ne 6.11.2016 13:49:09

                  kabo >> jj je to velký bojovník...

                    Nkabo - Profil | Ne 6.11.2016 13:41:25

                    osman >> Parádní ryba...

                      Nosman - Profil | Ne 6.11.2016 11:43:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Tak jsme se po roce zase sešli!

                        NPYTLAKS - Profil | Ne 6.11.2016 3:19:36

                        Michal1 >> parádní okýš:-)

                          NMichal1 - Profil | So 5.11.2016 20:02:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Dneska jsme jim se strejdou Ivošem pocuchali hřívu :-)

                            NPaloš444 - Profil | Pá 4.11.2016 17:45:04

                            Máte někdo zkušenosti s tímto prakem ? je dobrý ? dík tady je odkaz: http://rybarske-vrhace-navnad.heureka.cz/jsa-fish-p​rak-ac/. a jak daleko asi dostřelí.

                              NPYTLAKS - Profil | Čt 3.11.2016 8:23:16

                              Kajman60 >> vím prd,já tam nechodím,jen jak majů děcka krůžek tak jim cosi donesu

                                Nking76 - Profil | St 2.11.2016 23:35:54

                                PYTLAKS >> Ja sem tehda u toho nebyl mel sem odpoledni jen sem to slysel od kamosa a to uz bude tak 3az4 roky na zpet.Ja kdybych tam byl a videl to tak volam okamzite RS.

                                  Njunyor2 - Profil | St 2.11.2016 23:03:34

                                  Tomáš - Tom >> Tu travu malí amur vyžere i jak se bude vnadit,to na to nema žadny vliv!Na Větřky dali male amury vnadilo se a to ve velkém a přehrada je totalně bez trav a to se tam nedalo chytat

                                    NKajman60 - Profil | St 2.11.2016 22:40:41

                                    PYTLAKS >> Tome...tři...3kusy.. Což jsou jakžtakz ryby...na foťák..jinak vymlacena voda....

                                      NPYTLAKS - Profil | St 2.11.2016 22:07:11

                                      Kajman60 >> jich tam asi pět přes 70 je,ale stejně když zabere někomu kdo to neuznává,tak je ti to prd platné:-)viz jirka:-)

                                        NPYTLAKS - Profil | St 2.11.2016 22:06:07

                                        king76 >> jirko já se mám zamyslet?zamyslel jsem se,že jačo nebo jak se jmenuje vám tam odnesl kapra 70+ a vy jste mu ani nedali do tlamy a věděli jste o tym,tož k čemu ti ta k70 je?schválně jsem čekal na tvoju odpověď