Ostrava a okolí II

Ostrava a okolí bez cenzury. Zvu všechny, kteří se nebojí říct svůj názor na danou věc.
Autor diskuse: IvoD. - Profil , 27.1.2016 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Nsmike - Profil | Pá 28.10.2016 7:20:55

IvoD. >> to je tema rukavicema :-)

    NIvoD. - Profil | Čt 27.10.2016 17:11:26

    Dravci jsou divni ani tohle nechcou zrat :-(

      NŠUKI - Profil | St 26.10.2016 22:44:37

      IvoD. >> Já chcí na potoku jednoho na Vánoce,mi stačí jeden 40+cm a další si v Jistebníku koupím! Že jsem jich ze začátku roku XY pustil.(mnoho jich mohlo plavat u kolegy ve Vánočním rybníku) ,doufám že mě potěší až budou mít 50+ !!!! Kakej na všechny kteří ti takovou i když ne u nás rybu chycenou závidí.

      PS: Rekordy ze "soukromáku" a hlavně váhově já neberu...já hodnotím délku....možná že i ženy :-)))

        NPYTLAKS - Profil | St 26.10.2016 21:31:52

        IvoD. >> měl si napsat uloven do pastičky na myši:-)

          Nsmike - Profil | St 26.10.2016 21:20:58

          IvoD. >> to je masakr ty vysazovane bez ploutvi, co?

            NIvoD. - Profil | St 26.10.2016 21:20:10

            smike >> Taky jsem dneska ulovil :-)

              NIvoD. - Profil | St 26.10.2016 21:19:31

              PYTLAKS >>Mne to ale vubec nevadi nechytam ryby pro to abych z toho mel profit.Mam z toho zazitek ktery mi nikdo nevezme a to mi staci.Navic kdybych tusil co se po tom ulovku semele tak to ani nezverejnim a mel bych klid aspon by mne nikdo neosocoval ze jsem ho chytil v zahranici na soukromaku tolik nevazil a nebo ze jsem ho chytil na neco jineho.

                NPYTLAKS - Profil | St 26.10.2016 20:17:07

                smike >> fůj,to by nežrala ani máša:-)

                  Nsmike - Profil | St 26.10.2016 20:13:16

                  PYTLAKS >> proč minus? Vsak to je vanocnak jak vino :-)))

                    NPYTLAKS - Profil | St 26.10.2016 19:19:50

                    IvoD. >> tož to je tvoje mínus:-)

                      NIvoD. - Profil | St 26.10.2016 13:47:46

                      smike >> Nejdriv ze to bude pekna stika na candata to jezdilo jako blbe do leva do prava pak ze to bude sumik chvili jsem si rikal ze velky splaseny Duhak ale pak se ukazal ocas :-(

                        Nsmike - Profil | St 26.10.2016 13:46:28

                        IvoD. >> ale zas to musel byt pekny souboj:-) urcite myslels, ze tahas cecko 90+ :-)))

                          NIvoD. - Profil | St 26.10.2016 13:33:08

                          smike >> Trapeni s privlaci :-(

                            NIvoD. - Profil | St 26.10.2016 13:24:50

                            smike >> Ten muj misto toho aby snazil tak je furt na rybach 😁

                              Nsmike - Profil | St 26.10.2016 13:18:46

                              IvoD. >> wolle, potrebujes dobreho manazera:-) ja te prodam hned:-)))

                                NIvoD. - Profil | St 26.10.2016 13:16:29

                                PYTLAKS >> Budes se divit ale nedostal jsem vubec zadnou nabidku holt se neumim prodat :-( Mam spatneho managera :) Budu ho muset vymenit a oslovit Smika ten mne urcite nekomu streli :-)

                                  Nsmike - Profil | St 26.10.2016 12:47:52

                                  IvoD. >> cemu se divis? Vsak se podivej na ten cirkus u nas a to jsme z hlediska vyroby kouli a doplnku pro kaprolov naprosto evropsky nevyznamni.Proc myslis, ze ma anglany a nemce ve francii kazdy mistni kaprolovec tak "rad"?

                                    NPYTLAKS - Profil | St 26.10.2016 12:32:39

                                    však proč se to dělá?kvůli reklamě a prachům,ty už jsi určitě taky dostal spoustu nabídek od sponzorů:-)))

                                      NPYTLAKS - Profil | Út 25.10.2016 18:17:14

                                      pytlak FCB >> sumci dorostů poměrně rychle do určité velikosti,vyberů se a pak je tam zas prd