Ostrava a okolí II

Ostrava a okolí bez cenzury. Zvu všechny, kteří se nebojí říct svůj názor na danou věc.
Autor diskuse: IvoD. - Profil , 27.1.2016 všeobecné - RŘ, MO, svazy

pytlak FCB - Profil | Út 25.10.2016 17:06:30

PYTLAKS >> tak proto ty velké nechytnu a ani mě to nepřekvapuje ono se něco musi zmasařit z jara to odskáčou Velci kapři a pak na řadu přijdou zase sumci

    PYTLAKS - Profil | Út 25.10.2016 16:28:42

    pytlak FCB >> malých bude dost,ale velkých poskromnu,loni tam dostali naprdel

      pytlak FCB - Profil | Út 25.10.2016 15:41:56

      Tomáš - Tom >> to ja netvrdím že budou přemnoženi ale jak píšeš malo jich tam taky nebude

        pytlak FCB - Profil | Út 25.10.2016 15:40:08

        PYTLAKS >> asi mi neni ještě souzeny :)) na ty velké to bude male sousto nočňaku tak se nebudou ani obtěžovat :)) párkrát se mi stalo že jsem prut nedal ani do vidličky a už mi tam malej sumik vysel :) mam to spiš pro zabavu :)

          Tomáš - Tom - Profil | Út 25.10.2016 15:14:52

          pytlak FCB >> Málo né,ale přemnoženi nejsou.

            Tomáš - Tom - Profil | Út 25.10.2016 15:13:37

            IvoD. >> Já to taky tak beru, nemyslel jsem,že jsi zastáncém tohoto názoru. Reakce byla na reportáž né na tebe. Možná to vyznělo jinak.

              PYTLAKS - Profil | Út 25.10.2016 15:11:23

              IvoD. >> prd,na co ti je 1ha revír kde je k70?kdyby to dali třeba od 20ha výše,tak to beru,ale ne na každé kaluži:-)navíc když se sype kapr tak jak teď,tož se nemůžeš divit,že jinčí ryby ve vodě nejsů,zarybňovací plány sů asi od q a ne od druhového zastůpení

                PYTLAKS - Profil | Út 25.10.2016 15:09:16

                pytlak FCB >> čím to asi bude,že ti větší nevezme?

                  pytlak FCB - Profil | Út 25.10.2016 11:51:15

                  IvoD. >> jako by ses divil i candati se daji pochytat jen ne v jedle velikost :))

                    pytlak FCB - Profil | Út 25.10.2016 11:49:51

                    PYTLAKS >>nejsem žadny sumčař ale nad 60 cm se mi vyhybaji do 50 cm jich mam marky na nočňaky :)

                      smike - Profil | Út 25.10.2016 11:16:35

                      IvoD. >> do nekterych jo, to je fakt :-)))

                        IvoD. - Profil | Út 25.10.2016 10:44:19

                        PYTLAKS >> Neni taky to hodne pomohlo.Navic kapr po boliesu pribere strasne rychle a do neltery vod se to sype rocne v tunach.

                          IvoD. - Profil | Út 25.10.2016 10:43:04

                          pytlak FCB >> Na odre jiny dravec nez tloust bolen a sumec nezije :-)

                            PYTLAKS - Profil | Út 25.10.2016 10:31:53

                            pytlak FCB >> kolik jich vytáhneš přes metr?

                              pytlak FCB - Profil | Út 25.10.2016 10:29:58

                              IvoD. >> na Odře není problém za pár hodin lovů večer výtahnout 5-10 sumce do 50 cm na nočňaky ;-) tak jich tam asi málo nebude :-):-):-)

                                PYTLAKS - Profil | Út 25.10.2016 10:21:46

                                IvoD. >> s tu k70 je to pičovina,vidíš,že se převážajů,prodávajů atd,bojlís pomohl akorát k tomu aby se vylapali

                                  IvoD. - Profil | Út 25.10.2016 6:49:48

                                  Tomáš - Tom >> Já netvrdím že jsou přemnožení viděl jsem ty zprávy tak jsem to tady dal jako zajímavost.Je to spíš otázka na hospodáře zdali jsou nebo nejsou přemnožení.Já třeba už několik let sleduji pokles u sebe úlovky štiky a candáta a je to rok a rok horší.Před 15 - 20 lety kdy jsem byl školák tak těch úlovku bylo mnohem víc.Dneska se na to strašně nadřu abych něco ulovil.Ale taky to může bát tím že MO si moc neplní zarybňovací plány Štiky nebo Candáta protože je neumí sehnat nebo na to nejsou peníze a vlastní rybochovné zařízení už dnes moc nefunguji. Kaprum pomohla K70 a hlavně boilies který se do vody sype v strašném množství.

                                    Tomáš - Tom - Profil | Po 24.10.2016 21:22:52

                                    IvoD. >> Když vidím ty nesmysly o přemnožených sumcích tak už se musím jenom smát. A kdybych připustil, že tedy přemnoženi jsou tak se směju znova , protože když svaz tvrdí, že jsou přemnoženi tak to řeší tak,že na drtivé většině revírů je zákaz lovu z loďky, zákaz vyvážení a krátká doba lovu. Tak nevím co si o tom mám myslet. Sumec je predàtor, který stejně jako jiní dravci šetří energii a loví to co je v dané lokalitě nejdostupnější, což je na většině revírů plotice, cejn atd. Myslím,že zvýšené množství úlovku této ryby je dáno zvýšeným množstvím rybářů,kteří ji začali lovit a náčiním na které se dnes loví. Před 20 lety na ně nechodil skoro nikdo. To samé by se dalo tvrdit o kaprech,protože takové ryby a tolik velkých kusů jako se loví dnes taky kdysi nikdo neulovil.

                                      ŠUKI - Profil | Po 24.10.2016 20:03:17

                                      IvoD. >> Blahopřeji ke čtyřem 4444 pěkné jinak 1:43-1:50 ale jenom slova...!!!