Ostrava a okolí II

Ostrava a okolí bez cenzury. Zvu všechny, kteří se nebojí říct svůj názor na danou věc.
Autor diskuse: IvoD. - Profil , 27.1.2016 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Nsmike - Profil | Po 24.10.2016 16:46:30

IvoD. >> na co?

    Nvenca1 - Profil | Po 24.10.2016 16:13:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    IvoD. >> To myslíš pánev?..-))

      NIvoD. - Profil | Po 24.10.2016 15:18:41

      smike >> Kde máš podložku ?

        Nsmike - Profil | Po 24.10.2016 12:29:58

        IvoD. >> co už s nima :))

          NIvoD. - Profil | Po 24.10.2016 12:23:47

          Kajman60 >> Diky blondakovi jsem ho prodal za 5 zlatych :-)

            NIvoD. - Profil | Po 24.10.2016 12:23:05

            Krtous >> Krtekzovy - 21.10.2016 18:55:00 >> Tady u nas nic takove neplave co by sezralo tak velkeho pstruha teda krome Smika ten je zere na masle porad :-)

              NKrtekzovy - Profil | Pá 21.10.2016 18:55:00

              IvoD. >> Už jste něco chytil na toho umělého pstruha? Od savage gear?

                Nvenca1 - Profil | St 19.10.2016 12:34:09

                Kajman60 >> A co že to ulovil?..-)) Hoj strýcu..-))

                  NKajman60 - Profil | St 19.10.2016 12:31:08

                  IvoD. - >> Gratuluji k rekordnímu úlovku.-)


                  ..teda, jestli jsi ho nekoupil od -jistého "blonďáka".....-))
                  (..tento řádek neber vážně)))

                    NKajman60 - Profil | St 19.10.2016 12:13:48

                    POSTLÍK 666 - ® [Poslat soukromou zprávu.] Po 25.7.2016 22:41:19
                    vikikaca >> To je tvoje věc.. Stejnak kámoši zůstanem aj bez MRKu. :-) Brzo na viděnou!!


                    ...no, je vidět, že jsem měl pravdu...a dlouho vám to přátelství nevydrželo.....
                    Ostatní klidně přes sz,,i když mě máš v -ignoru.
                    R.

                      NPOSTLÍK 666 - Profil | Ne 16.10.2016 20:16:28

                      Hoj. Dík všem za vložení termínů hájení revírů :-)

                        Ntomt5 - Profil | Ne 16.10.2016 19:50:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        MO Ostrava oznamuje zákaz rybolovu od 18.10. – 31.10.2016 na níže uvedených revírech:
                        •Odra 2A 471066
                        •Odra 3A 471068
                        •Ostravice 1A 471109
                        •Porubka 1A 471158
                        •Porubka 1B 471203
                        •Bartovický p. 1A 471180
                        •Lučina 1A 471042

                          Nvenca1 - Profil | Ne 16.10.2016 17:45:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Hájení.

                          471064 Odra 1A 28.10. až 10. 11.

                          471171 Odra 1B 23. 10 až 5. 11.

                            Nlubpro - Profil | Ne 16.10.2016 17:00:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Hájení revírů

                            Na revírech:

                            471 076 Olešná 1

                            471 111.1 Ostravice 2A . 1

                            471 175 Pilík 1A

                            471 178 Pilík 1B

                            bude platit zákaz rybolovu v době:

                            od 15.10.2016 včetně do 28.10.2016 včetně.

                              NMichal1 - Profil | Čt 13.10.2016 19:41:38

                              stanik1 >> nevím může tam být vysazene co chce pokud nejsou cedule nebo to není v Bp mají smulu

                                Nstanik1 - Profil | Čt 13.10.2016 17:41:41

                                Michal1 >> Nemá to hájení náhodou začít až po vysazení všech ryb? (3600kg.)Se mi jeví☺

                                  NMichal1 - Profil | Čt 13.10.2016 13:53:11

                                  radjanys >> údajně ano ryby uz se sadily,ale pokud nejsou cedule u vody tak neplatí...

                                    Nradjanys - Profil | Čt 13.10.2016 10:31:51

                                    Michal1 >> to hajeni uz asi plati ze?

                                      NPYTLAKS - Profil | St 12.10.2016 18:57:28

                                      IvoD. >> prďoly na likvidaci trávy nemá cenu sadit:-)

                                        Njunyor2 - Profil | Út 11.10.2016 22:07:40

                                        Na Větřky hodili loni 1500 amurku,letos mělo vše míru a drancovali se ve velkem.Hospodář mi řikal,že už jich je tak 700 venku a to bylo v létě,to je maras!Ale trava je kompletně vyžraná :-D