Ostrava a okolí II

Ostrava a okolí bez cenzury. Zvu všechny, kteří se nebojí říct svůj názor na danou věc.
Autor diskuse: IvoD. - Profil , 27.1.2016 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NIvoD. - Profil | Pá 2.9.2016 6:35:31

ŠUKI >> Jsem ET koupal na stojaku 😊Obcas ale do ET neco prasti proto ho nosim k vode tak rad 😊

    Nvenca1 - Profil | Čt 1.9.2016 23:57:38

    ŠUKI >> Tak to máš dobré..-) Já mám zítra R+NR.-(

      NŠUKI - Profil | Čt 1.9.2016 23:22:35

      venca1 >> Neplkej a hlavně vyvětrej batoh !!! :-))))) Zítra dopoledne jsem na horní reguli....vláčím...až se vyspím !!!

        Nvenca1 - Profil | Čt 1.9.2016 23:04:30

        ŠUKI >> Tam je lepší vláčená živá střevle..-)))

          NŠUKI - Profil | Čt 1.9.2016 22:30:45

          IvoD. >> Na E.T. mimozemšťana přece nic nebere :-))))))))) Na potoku určitě !!!!

            Nfeeder006 - Profil | Čt 1.9.2016 19:46:51

            IvoD:To nejsou prasátka to jsou tupé HOVADA.

              Nsmike - Profil | Čt 1.9.2016 19:19:34

              IvoD. >> chce to bic na lidi a nic jineho!

                NIvoD. - Profil | Čt 1.9.2016 18:33:54

                Prasatka nepochopim 😂😂

                  NIvoD. - Profil | Čt 1.9.2016 18:17:50

                  A jde se na to 😊

                    NIvoD. - Profil | Čt 1.9.2016 12:42:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Posilam pozdrav od vody 😁

                      NIvoD. - Profil | Čt 1.9.2016 12:40:48

                      Dobre poledne ☺

                        NIvoD. - Profil | Po 29.8.2016 8:05:24

                        Kolco >> Zaspal jsi holt dobu :-) Ale kdyz se budes snazit vsechno dozenes 😁😁

                          NKolco - Profil | Ne 28.8.2016 12:10:25

                          Nějaký nový trend ? Něco mi uniklo . ))

                            NPYTLAKS - Profil | Ne 28.8.2016 11:49:13

                            IvoD. >> vy závodní kapřolovci jste všeci stejní:-))))

                              NIvoD. - Profil | Ne 28.8.2016 11:38:07

                              PYTLAKS >> Ja ne ja si ho nechavam jen zuzlat :-)

                                NPYTLAKS - Profil | Ne 28.8.2016 11:29:56

                                IvoD. >> prcáte kapry?.-))

                                  NIvoD. - Profil | Ne 28.8.2016 10:27:32

                                  PYTLAKS >> Fishingporno :-)

                                    NPYTLAKS - Profil | Ne 28.8.2016 10:24:51

                                    smike >> jaké porno?.-)

                                      Nsmike - Profil | Ne 28.8.2016 10:04:26

                                      IvoD. >> toz chytat po tobe, to by bylo fakt terno:-)))