Ostrava a okolí II

Ostrava a okolí bez cenzury. Zvu všechny, kteří se nebojí říct svůj názor na danou věc.
Autor diskuse: IvoD. - Profil , 27.1.2016 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NIvoD. - Profil | Ne 28.8.2016 9:49:43

venca1 >> Klidne to otoc to ja udelal schvalne kvuli Smika at to ma tezsi az bude chodit kolem vody s fotkama a hledat kde se chyta :-)

    Nvenca1 - Profil | Ne 28.8.2016 8:23:02

    smike >> :-)))) Bych mu to i převrátil, ale třeba by mne žaloval o porušení autorských práv, tak to raději nechám tak..-))

      Nsmike - Profil | Ne 28.8.2016 8:19:01

      venca1 >> toz jak vecer v draku upadnul, tak to rano nafotil :-))) Ty kvalitni vina, to je svinstvo :-)))

        Nvenca1 - Profil | Ne 28.8.2016 8:07:00

        IvoD. >> A to mi ještě ke všemu vyhrožuje robot MM, že kokot je vulgarismus. Tak to máme vládu plnou vulgarismů..-))

          Nvenca1 - Profil | Ne 28.8.2016 8:00:11

          IvoD. >> Jsi nějak hore kokotom..-)))

            NIvoD. - Profil | Ne 28.8.2016 7:40:43

            Dobre ranko

              Nvenca1 - Profil | So 27.8.2016 15:39:01

              Rybkin >> Tak to jo..-)

                NRybkin - Profil | So 27.8.2016 15:38:00

                venca1 >> Když se takhle v sobotu odpoledne nudim čtu všechno aby mi náhodou něco neuteklo:-))

                  Nvenca1 - Profil | So 27.8.2016 15:32:06

                  Rybkin >> Jo dík už jsem to zjistil..-) Jinak ty brďo, už se nám serou na Ostravu Pepíci..-)))

                    NRybkin - Profil | So 27.8.2016 15:06:46

                    venca1 >>
                    Keitech Crazy Flaper

                      NMichal1 - Profil | So 27.8.2016 14:55:05

                      IvoD. >> je ať si dělají prdelky kamo,my vime.co na ne.plati😉

                        NIvoD. - Profil | So 27.8.2016 9:55:59

                        venca1 >> Mam maji spoustu barev kdo to dela to ti nereknu bys byl pak stejne uspesny jako Ja a to te chci usetrit :-)

                          Nvenca1 - Profil | So 27.8.2016 9:36:51

                          IvoD. >> Máš to i v jiné barvě? Kdo to dělá?:-)

                            Nkabo - Profil | So 27.8.2016 9:29:37

                            IvoD. >> Co to máš za vetřelce? :-)

                              Nsmike - Profil | So 27.8.2016 8:54:05

                              IvoD. >> a ty bys takou hruzu zral ? :-)

                                NIvoD. - Profil | So 27.8.2016 8:33:00

                                Dobre rano nezerou 😂

                                  NIvoD. - Profil | St 24.8.2016 7:18:28

                                  venca1 >> Bohuzel ani to nepomohlo 😂😂

                                    Nvenca1 - Profil | St 24.8.2016 0:46:37

                                    IvoD. >> Byla po studiu krvavá vodá,..-))

                                      NKalma - Profil | Út 23.8.2016 18:34:02

                                      kabo >> To je správná pohodička:-)

                                        NIvoD. - Profil | Út 23.8.2016 12:45:35

                                        smike >> To je poctiva prace.Navic to boilie co v tom mam je archivni vyzralo to jako vino.Takze pro opravdo kapri gurmany 😊