Ostrava a okolí II

Ostrava a okolí bez cenzury. Zvu všechny, kteří se nebojí říct svůj názor na danou věc.
Autor diskuse: IvoD. - Profil , 27.1.2016 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Nsmike - Profil | Út 23.8.2016 12:36:28

IvoD. >> twl, ten kybl uz je tak v první polovine polocasu rozpadu, jak je to stare,ne? :-)

    NIvoD. - Profil | Út 23.8.2016 10:38:51

    smike >> Uz vis proc jsi takovy hovnochyt? Protoze nemas tohle 😊

      NIvoD. - Profil | Út 23.8.2016 10:31:56

      Dneska budou jatka studuji 😁

        NIvoD. - Profil | Út 23.8.2016 10:04:38

        kabo >> Tak doufam ze odpoledne bude:) Strasne mi to voni ale kdyz jsem to zkousel tak mi to nic nereklo :-(

          Nkabo - Profil | Út 23.8.2016 8:50:07

          IvoD. >> Takhle po ránu nekouřím :-)

            NIvoD. - Profil | Út 23.8.2016 7:32:48

            kabo >> Kde mas fajku? :-)

              Nkabo - Profil | Út 23.8.2016 6:20:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Dobré ráno...

                Nkabo - Profil | Po 22.8.2016 9:47:55

                IvoD. >> Kdyby jsi raději nekecal :-)

                  NIvoD. - Profil | Po 22.8.2016 9:08:30

                  kabo >> Chlastam :-) U mne nic noveho ze nejdou :-)

                    Nkabo - Profil | Po 22.8.2016 8:56:49

                    IvoD. >> A co ryby jdou? Nebo jenom chlastáš? :-)

                      NIvoD. - Profil | Po 22.8.2016 8:34:06

                      Snidane championu 😁

                        NIvoD. - Profil | Po 22.8.2016 7:52:40

                        venca1 >> Ja vim ale aspon tam nebyly dve Avie ale jen jedna.Musime se zacit vic o tu prirodu starat a bylo by fajn kdby i RS straz se na tihle zamerila nemas kolem sebe uklizeno zapis a po druhe papiry vzit a jit na brigadu a pekne pracovat.

                          Nvenca1 - Profil | Po 22.8.2016 7:03:19

                          IvoD. >> Jsme podobné voly na jaře dělali na Vrbici, odvezli jsme Avii plnou marasu a za 14 dní to bylo stejné.

                            NMilan1208 - Profil | Po 22.8.2016 6:52:35

                            Dobré ráno.

                              Nviceroy - Profil | Ne 21.8.2016 20:13:52

                              IvoD. >> vozik akorat nevim jestli by to vzali v Pedersenu jako odpad abychom to nedelali zbytecne .....

                                NIvoD. - Profil | Ne 21.8.2016 19:59:33

                                viceroy >> MO Hlucin bude chystat brigadu ted nekdy tak neni problem se pridat.Spatny napad to neni klidne prijdu jen by se muselo zajistit nejake auto nebo vozik

                                  NMichal1 - Profil | Ne 21.8.2016 19:39:22

                                  IvoD. >> ja vezmu něco zítra ráno nemám moc věci..

                                    Nviceroy - Profil | Ne 21.8.2016 19:38:29

                                    IvoD. >> uz jsem se bavil s Michalem pokud bychom se domluvili nejakych 6 lidi mohli bychom po tech bordel zmetkach udelat uklid misto nahozenych prutu ....nikoho jsem zatim neoslovil tak nevim jaka bude odezva ....

                                      NIvoD. - Profil | Ne 21.8.2016 19:36:39

                                      viceroy >> Nejake ty pytle odvezu ja ale nedam to vsechno do auta.

                                        Nviceroy - Profil | Ne 21.8.2016 19:33:23

                                        IvoD. >> s autama urcite pytle s bordelem asi nehodla resit .....vzdyt ani nevedel ze ma maringotky a jine picoviny na jejich pozemku ......