Ostrava a okolí II

Ostrava a okolí bez cenzury. Zvu všechny, kteří se nebojí říct svůj názor na danou věc.
Autor diskuse: IvoD. - Profil , 27.1.2016 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NIvoD. - Profil | Ne 21.8.2016 19:32:04

Vecere😊

    NIvoD. - Profil | Ne 21.8.2016 19:16:53

    viceroy >> Prave ze pronajimatel ma problemy s autama 😊

      Nviceroy - Profil | Ne 21.8.2016 18:26:36

      IvoD. >> nic nebude neni to tak jednoduche svaz urcite ne a Strabag na to jebe viz ten bordel a pokud bude ale o tom se muzeme bavit az bude tak jenom dobre jeste zrusit CH A P a bude to konecne dokonale .... ja s tim problem mit nebudu

        NIvoD. - Profil | Ne 21.8.2016 18:23:11

        viceroy >> Pristi rok si ten zakaz bivaku vyzkousime udajne na louz pokud to projde..i 😂

          Nviceroy - Profil | Ne 21.8.2016 13:44:08

          Malenovicak >> oni prave nespi oni cekaji na rybare ktery bude mit kolem sebe uklizeno ale protoze ma bivak tak ho zkosime za nej :-):-).... nejak se ten zakaz bivaku miji ucinkem ....

            NMalenovicak - Profil | Ne 21.8.2016 13:40:01

            Na Žermanické přehradě je to jako na skládce a nikdo mi nenamluví, že je to po turistech. Rybáří, jsou opravdu bordeláři a nechávají sklenice od piva, sáčky od háčku, sem tam nějaký zapomenutý ešus od guláše a dneska i roztrhané broďáky. Vrcholem bylo, když jsem šel ráno kolem a děti od rybáře měly uprostřed lesa rozdělaný oheň a okolo bordel, co mě ještě více udivilo, je při zpáteční cestě, tam nikdo nebyl oheň opuštěn a jak na skládce sklenice, sáčky, kari matky no hnus. Před prázdninami se to tam porybnýma jen hemžilo a nyní nic a to tam jsem ob den. U bioláku to ani nemluvím že to nikomu nevadí RS asi spí.

              NIvoD. - Profil | Ne 21.8.2016 12:51:58

              PYTLAKS >> Je to hnus mam i fotky ze vcerejska a zas pribylo

                NPYTLAKS - Profil | Ne 21.8.2016 11:50:23

                IvoD. >> pěkný smeťák:-(((

                  NIvoD. - Profil | Ne 21.8.2016 11:20:50

                  Taky rybari,prasata, hovada moc dekuji ze si takhle dokazete vazit prirody...

                    NMilan1208 - Profil | So 20.8.2016 5:22:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Krásný víkend.

                      NPYTLAKS - Profil | St 17.8.2016 10:04:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      smike >> a to je důsledek,egohoniči potřebujů fotky aby dostali kilo kůlí zadara:-((

                        NIvoD. - Profil | St 17.8.2016 6:54:05

                        smike >> Jsem na tom uplne stejne.A strasne mne sere ze jsem dal nekde nejake fotky nebo nekomu neco rekl.Holt uz to nejde vzit zpatky.A casi kdy jsem tam pred cca 10 lety zacinal jezdit nelze vzit zpatky.

                          Nsmike - Profil | St 17.8.2016 6:36:50

                          IvoD. >> vim o tom a proto na to seru...ta voda je pro letosek a mozna nejen pro letosek zabita.kdyz uz se tam sjizdeji i ruzni renomovani lovci, kterym je labe a piskovny okolo nej male...

                            NIvoD. - Profil | St 17.8.2016 6:33:23

                            smike >> Ted tam fici jiny trend nez nekoho stahovat 😁😁Vypousti se gumy zaluje se vyhrozuje uplny bronx a to tam byl takovy klid....

                              Nsmike - Profil | St 17.8.2016 6:16:30

                              IvoD. >>parkrat hodis vlacakem a mas misto na chytani:-)

                                NIvoD. - Profil | St 17.8.2016 5:35:09

                                Kolco >> Jed jen si tam asi nesednes 😊

                                  NKolco - Profil | Út 16.8.2016 22:22:46

                                  Dik ...pojedu na DB je otestovat

                                    NIvoD. - Profil | Út 16.8.2016 21:09:17

                                    Kolco >> No vidis ze jsi sehnal. :-) Tak at slouzi 😊

                                      NKolco - Profil | Út 16.8.2016 18:15:04

                                      Tak nakonec jsem zajel do Havířova ..

                                        NIvoD. - Profil | Út 16.8.2016 5:05:36

                                        Kolco >> Si to objednej kdekoliv na Eshopu a kdyz budes mit problem tak mas 14 dni to poslat zpatky...