Ostrava a okolí II

Ostrava a okolí bez cenzury. Zvu všechny, kteří se nebojí říct svůj názor na danou věc.
Autor diskuse: IvoD. - Profil , 27.1.2016 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NKolco - Profil | Po 15.8.2016 21:40:46

Nevíte někdo kde bych sehnal v okolí Ostravy signalizátory Flajzar Q9 TX s příposlechem ? Obvolal jsem kde koho ..Údajně se nikdo nechce zavázat nesmyslnou smlouvou s firmou Flajzar a tím pádem mi je neobjedná .

    NIvoD. - Profil | Po 15.8.2016 16:56:29

    Jakub to chce rozjet ve velkem :-) Sit obchodu mluvi se pristi rok bude hospodarit na Dyji6 :-)

    http://zpravy.e15.cz/byznys/zemedelstvi/rybar-vagne​r-za-dva-roky-prodelal-sedm-milionu-ale-veri-v-obra​t-1314393?tryMobileVersion=1

      NIvoD. - Profil | Ne 14.8.2016 15:08:47

      venca1 >> Zkousel jsi ty karbose delat z okounu dneska sli pekne tak par desitek se jich seslo 😊

        NIvoD. - Profil | Ne 14.8.2016 9:16:06

        venca1 >> Taky to tak děláš? :-)

          Nvenca1 - Profil | Ne 14.8.2016 9:04:08

          IvoD. >> Jj, hlavně v létě. To nemusíš ani mlít.:-)))

            NIvoD. - Profil | Ne 14.8.2016 8:52:57

            venca1 >> A mimo to jsou z toho výborné karbanátky ale to nikomu neříkej :-)

              NIvoD. - Profil | Ne 14.8.2016 8:33:14

              venca1 >> Oni to sami zerou.Co do te vody hodim to sezere tloust 😂😂

                Nvenca1 - Profil | Ne 14.8.2016 8:29:14

                IvoD. >> Proč to chytáš? ..-)))

                  NIvoD. - Profil | Ne 14.8.2016 8:23:07

                  Jalec tloušť to je prokleti 😂😂😂

                    NMilan1208 - Profil | Ne 14.8.2016 6:58:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Dobré ráno.

                      NIvoD. - Profil | Pá 12.8.2016 13:42:39

                      JakubRybar >> Ahoj vždycky se dá vláčet. Netece ani moc bordelu

                        NJakubRybar - Profil | Pá 12.8.2016 12:49:41

                        Zdar, nevite jak vypada Ostravice v Ov. Neni to moc kalne?? Da se vlacet?? Dik

                          NIvoD. - Profil | Pá 12.8.2016 9:56:28

                          kabo >> Nebylo to poprve a myslim si ze ani naposled :-)

                            Nkabo - Profil | Pá 12.8.2016 9:55:04

                            IvoD. >> Zážitky nemusí být vždy příjemné, stačí když jsou hluboké... :-)

                              NIvoD. - Profil | Pá 12.8.2016 8:28:17

                              Včera pokus o parmu po par hodech
                              1*tloušť
                              1*koupel
                              1*skoro utopeny
                              1*brzky odjezd domu

                              Dneska uz mam suche prsacky jedu znovu :-)

                                NMilan1208 - Profil | Pá 12.8.2016 6:36:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Dobré ráno.

                                  NIvoD. - Profil | Po 8.8.2016 17:02:26

                                  smike >> Tak kdy jdeme na ty candaty uz se cely trepu :-) P.s: Dovezu ti vychlazene orosene plechovky radika :-)

                                    Nvenca1 - Profil | Po 8.8.2016 12:43:04

                                    smike >> Kam?.)) Budu ho mít i vykuchaného,..-))

                                      NIvoD. - Profil | Po 8.8.2016 8:45:20

                                      Dobre ranko

                                        NIvoD. - Profil | Ne 7.8.2016 21:38:10

                                        smike >> Neboj klidne je budu brat a davat tobe 😊Jen abychom ale neco chytili 😊