Shimano Aero Technium XT 10000

ahoj chlapi,
pouze pro ty, kteří mají zkušenosti s tímto navijákem. Shimano Aero Technium XT 10000. Vyměnili byste tento naviják za novější Shimano Aero Technium Magnesium 10000 XSB
děkuji
Mrož
Autor diskuse: charly - Profil , 28.12.2015 kaprařina - náčiní, doplňky

NBřemo - Profil | Pá 15.1.2016 22:13:28

Lajnator >> Tak to je mazec.Co s těma navijákama ti lidi dělají ? Neuvěřitelné....jak máš dělaný ty ten domeček na tvojem PA XT ? Není to stejné ?

    NLajnator - Profil | Pá 15.1.2016 21:47:25

    Posílám pár obrázku ze servisu poškozené utegry XT, další prasklý oscillating slider do sbírky !-) naštěstí jsem měl doma jeden náhradní, ale vypadá to, že budu muset doobjednat zásoby! Taky jsem hned vyzkoušel novou ultrazvukovou čističku na PG a planěťáku....

      NPvl - Profil | Pá 15.1.2016 12:07:59

      Bambi.SpP >> Bez zřejmně .

        NBambi.SpP - Profil | Pá 15.1.2016 11:40:58

        Poušťák >> Pán je zřejmně znalec!

          NPoušťák - Profil | Pá 15.1.2016 9:08:09

          nepochopím jak může snést na prutu naviják od firmy co špatně vyrobí i přehazovačku....o)))

            NLajnator - Profil | Pá 15.1.2016 5:56:06

            Jackubick >> ahoj, to jsem rad;-) mej se a at ti slouzi, kdyz tak volej J.

              NJackubick - Profil | Pá 15.1.2016 5:19:51

              hakin >> Jj, měl jsem krizi a chtěl jsem je vyměnit, ale pak se mi to pomalu rozleželo v hlavě a nakonec jsem rád, že jsem tak neudělal :)

                Nhakin - Profil | Čt 14.1.2016 22:12:58

                Jackubick >> Nepredaval si ich pred nedavnom?

                  NJackubick - Profil | Čt 14.1.2016 20:14:27

                  Lajnator >> cau tak navijaky pecka :) brzda se zda idealni o neco kratsi a jedou suprove pekne hladce ;) takze jeste jednou diky a pokud budu v brne na vystave urcite se ozvu a zastavim :) snad budou slapat jeste dlouho...

                    Nkritik - Profil | Čt 14.1.2016 17:16:46

                    Erva >> Ono to mazlení s Dájwou , jak Filda píše, nebude tak horký......
                    Pomazlit se možná, ale plně tě uspokojí jenom Shimáno ......:))
                    Co Fildo? :))

                      NErva - Profil | Čt 14.1.2016 17:11:04

                      FSnevajs - Já ti čéče nějak přestávám rozumět :-)))

                        NFSnevajs - Profil | Čt 14.1.2016 16:46:01

                        Erva >> koupis podruhe kdyz bude nejhure ...

                          NErva - Profil | Čt 14.1.2016 16:06:28

                          FSnevajs - Ty pojď sem :-)) Filipe , to mě chceš říct že máš opět Mgs ??? Dyť jsi je už jednou měl , koupil je od tebe - no však víš a šel jsi do kolovrátků Daiwa a teď znovu Mgs , ten Danny si s tebou čéče dělá co chce :-)))

                            NLajnator - Profil | Čt 14.1.2016 15:57:20

                            Karhu >> neni zac, mas je jako novy, po 20 letech pouzivani krasa! ;-)

                              NFSnevajs - Profil | Čt 14.1.2016 11:18:10

                              kritik >> PA nikdy,ten navijak se me nelibi nicim ... Uz mam MGS a sest navijaku nevyuziji :) Jedine ,ze by to byla Daiwa,tam by se dalo mazlit s nima ,ale je to jen shimo :)

                                Nkritik - Profil | Čt 14.1.2016 11:05:48

                                FSnevajs >> Co budeš kupovat , PA? :))

                                  NFSnevajs - Profil | Čt 14.1.2016 11:02:39

                                  smike >> tak v roce 2015 jsem prodaval taly 3ks :))

                                    NKarhu - Profil | Čt 14.1.2016 10:25:38

                                    Lajnator >> Ještě jednou děkuji za servis mých staříků.

                                      Nclarence - Profil | Čt 14.1.2016 9:24:38

                                      smike >> Spíš sadista.J

                                        Nsmike - Profil | Čt 14.1.2016 6:49:47

                                        FSnevajs >> jsi masochista:-))) tos to nemoh prodavat loni?:-))