Hamr na Jezeře - jedeme na kapry.

Zdravím a prosím o poznatky lovu kaprů na Hamru na Jezeře. Jedeme tam na dva dny a nikdo z nás tam zatím nebyl a ani nechytal. Zajímá nás dno, hloubka vody, osádka ryb, doporučený způsob lovu, vnadění i nástrahy.
Díky za pomoc.
P.S. Vím, že se tady už o tom diskutovalo, ale to bylo v roce 2009 a od té doby uběhlo už dost vody.
Autor diskuse: vendys-vt - Profil , 31.5.2015 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderuje: koralovec1 Profil

NJaromírek - Profil | Po 7.3.2016 9:52:37

koralovec1 >> Ahoj.Teď jsem mluvil se starostou a pokud jim pošleš přihlášku mailem,dají si tě do evidence a začátkem dubna ti pošlou všechny informace i s č.účtu.Ahoj na Hamru.Jaromírek.

    Nkoralovec1 - Profil | Čt 3.3.2016 7:09:55

    Jaromírek >> To jsem udělal ale řekla mi at jí pošlu přihlášku meilem a kolik míst chci. že mi pošle číslo učtu. Ale pořád mi nic nepřišlo a volat se mi tam zase nechce. Ty už to máš všechno vyřízené ?

      NJaromírek - Profil | St 2.3.2016 15:25:56

      koralovec1 >> Zavolej přímo na úřad a chtěj paní Kováčovou.Ona si tě zapíše a potom ti dá č.účtu.

        Nsven - Profil | St 2.3.2016 13:35:33

        koralovec1 >> http://www.jested.tv/kam-hamr/
        Trochu připustili ale do plného chybí ještě dost...

          Nkoralovec1 - Profil | St 2.3.2016 13:11:28

          Ahoj tak jak to vypadá s vodou. Už je jezero plné ? Já se tam jedu podívat v polovině Března. Musím něco dojednat se starostou. Tak jsem poslal meilem přihlášku na závody a zatím se mi neozvali tak ani nevím jestli ta rezervace místa došla.

            Nkoralovec1 - Profil | Pá 19.2.2016 11:25:41

            Jaromírek >> Já bych to bral a klidně někdy už v květnu to se myslím otvírá voda. A v září klidně jako rozlučku. Sedli by jsme si pod restauraci na Hrázi a mužem kecat i chytat. Já jsem pro

              NJaromírek - Profil | Pá 19.2.2016 7:41:56

              Ahoj všichni.Neuvažoval někdo o uspořádání nějakého srazu lidí,kteří jsou z této oblasti?Myslím tím spíš posezení,pokecání a vzájemné poznání kolegů,které známe většinou jen od PC.A i ten lov by se mohl uskutečnit.Myslím,že takové září by bylo docela vhodný termín.Pokud bychom to chtěli uspořádat na Hamru,je už po sezoně a u vody by měl být klid.Pište své názory a návrhy.Ahoj,J.

                Nkoralovec1 - Profil | Út 16.2.2016 7:18:43

                Jaromírek >> Děkuji ti za informaci hned to také udělám. Letos by to mohlo být zajímavé když nebyl výlov.

                  NJaromírek - Profil | Po 15.2.2016 15:21:10

                  Ahoj všichni.Letos jsou kapří závody 24.a25.6.Tedy,pokud bude voda.Jak se tak dívám na tu kameru,ještě dost chybí.Jo,a už jsem si zabukoval startovné.Ahoj na Hamru.

                    Nkoralovec1 - Profil | Po 15.2.2016 15:01:38

                    Ahoj kdy se otvírá jezero ? Asi přijedu když bude hezké počasí.

                      Nsven - Profil | Po 21.12.2015 11:27:02

                      koralovec1 >> Ještě jednou ten Hamr, tentokrát funkční :-)
                      http://www.jested.tv/kam-hamr/

                        Nsven - Profil | Po 21.12.2015 10:52:44

                        koralovec1 >> Ahoj a děkuji.
                        I já Ti přeji krásné vánoční svátky a do do příštího roku hlavně to zdravíčko. A samozřejmě hodně pěkných úlovků a tu příští bednu Ti přeji také :-)
                        Výlov se pomocí ochranářů podařilo stopnout, takže osádka zůstala zachována.
                        Jen mě trochu děsí ta protisinicová strategie s odpuštěným rybníkem přes zimu.
                        (aktuální sledování na web kameře http://www.jested.tv/kam-hamr/)
                        Prý to napustí až před sezonou...No, modleme se aby bylo čím...
                        Jasně, budu na Tě myslet a termíny pohlídám.

                          Nkoralovec1 - Profil | Po 21.12.2015 10:45:22

                          Jaromírek >> Ahoj také tobě přeji hezké vánoce a krásný noví rok. Doufám že se příští rok uvidíme a zase pokecáme. A koukejte také závodit.

                            Nkoralovec1 - Profil | Po 21.12.2015 10:43:19

                            sven >> Ahoj a přeji hezké vánoce a noví rok. Tak letos výlov nebyl tak tam budou příští rok ještě hezčí ryby. Uvidím kolikrát se tam příští rok dostanu.Nezapomen mi prosím tě napsat kdy se bude přihlašovat na ty závody.

                              Nkoralovec1 - Profil | Čt 3.9.2015 7:15:51

                              Ahoj uvidíme příští rok jak to bude na té 24 vypadat. Letos má být výlov tak uvidíme kolik tam dají ryb. Starosta pořád mluví o tom že dají Chlumci výpověd. Myslím si také že si odvezou hodně velkých ryb a dají tam malé kapříky a ještě nee v takovém množství. Obec nebude mít peníze na zarybnění takové plochy.

                                Nmichal30 - Profil | St 2.9.2015 17:57:30

                                Byl jsem tu na závodech poprvé a krásná voda ,příjemná atmosféra,příští rok se budu snažit dorazit znovu .Akorát jsem nevěděl ze se může chytat na dva , takže jsem chytal oba na splávek naštěstí u břehu to nic nedělalo ,tak jsem se věnoval odhozu a šlo to .Z pár rybama jsem se netrefil do vezírku takže moje chyba :))) těšim se na příště na Zlaté rybce a možna i na 24h

                                  Nsven - Profil | St 2.9.2015 12:47:11

                                  Sťopa >> na loňské vítěze bych nesázel..
                                  Předloňský vítěz je můj kamarád a bylo to pro něj něco jako vyhrát ve sportce .:-)
                                  Občas se tam dějí zázraky jak v Lurdech...
                                  Byl jsem u toho, když místní důchodce bral zlato, když porazil (při měření na cm) dvěma teleskopy s houskou a kyblíkem šrotu s chlebem, několik po zuby vyzbrojených ligových plavačkářů :-)))

                                    NSťopa - Profil | St 2.9.2015 12:26:14

                                    Hlavně by bylo pro nás důležité, aby se kapři netřeli, jako letos. S Vendysem jsem byl vedle loňského vítěze a ten byl rozčarován a v noci ani nenahazoval a raději spal. To nám celkem vzalo chuť moknout a ujeli jsme před dalším deštěm.

                                      Nsven - Profil | Út 1.9.2015 19:18:52

                                      vendys-vt >> Ahoj. Termín závodu"24" známý není ale pokud se budou držet zažitého schématu, bývají poslední sobotu v červnu (před prázdninami)
                                      Zlatá rybka, pak poslední sobotu v srpnu (před koncem prázdnin) .
                                      Dřív to bývalo naopak.

                                        Nvendys-vt - Profil | Út 1.9.2015 18:56:44

                                        Jaromírek >> Ahoj, k tomu předpokládanému srazu členů MRKu na Hamru příští rok při 24 hodinovce se hlásíme taky... Je už známý termín závodů? Abychom se stihli příhlásit :-)))