Hamr na Jezeře - jedeme na kapry.

Zdravím a prosím o poznatky lovu kaprů na Hamru na Jezeře. Jedeme tam na dva dny a nikdo z nás tam zatím nebyl a ani nechytal. Zajímá nás dno, hloubka vody, osádka ryb, doporučený způsob lovu, vnadění i nástrahy.
Díky za pomoc.
P.S. Vím, že se tady už o tom diskutovalo, ale to bylo v roce 2009 a od té doby uběhlo už dost vody.
Autor diskuse: vendys-vt - Profil , 31.5.2015 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderuje: koralovec1 Profil

sven - Profil | Ne 17.6.2018 9:17:14

koralovec1 >> Ahoj. Aby byli hameráci světoví, měli by ty závody přejmenovat na "Iron Fisherman - Carp Fishing, Insect Fighting and Beer Marathon" :-) >> Stránka diskuse

    sven - Profil | Út 29.5.2018 10:50:26

    vendys-vt >> Ahoj.
    Kdyby jen topoly... Jestli u nás konečně pořádně nesprchne, tak se schyluje k velkému průseru....
    Místy ani nechce vlasec propadnout.
    A v přítoku prd voda....
    Hamr na tom bude určitě mnohem lépe, alespoň má pořádný přítok >> Stránka diskuse

      sven - Profil | Čt 24.5.2018 21:04:17

      Jaromírek >> Ahoj. Jestli chcete, můžu vám nachytat každému pár násadáků na Metudu :-)) >> Stránka diskuse

        sven - Profil | Út 3.4.2018 14:41:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Jaromírek >> Ahoj. Díky za důvěru :-)
        Jasně, že se stavím. Ten můj zdejší loňský dialog se starostou na to nemá vliv.
        Třeba od té doby zmoudřel a uzná, že pravdu neměl :-) >> Stránka diskuse

          sven - Profil | Po 2.4.2018 12:09:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          koralovec1 >> Já tam jezdil na čudlařské gulášovky od samého začátku, kdy se jezero znovu napustilo. Ale chytal jsem jen plavačku. Fixlovalo se fest, protože se nelosovalo a domorodci měli obsazené fleky od minulého dne a krmeno týden předem...
          Tak se také mohlo přihodit, že nebožtík Valtr Vogel sebral zlato, když dvěma teleskopy s třicítkou vlascem a houskou, rozdrtil plavačkovou ligu :-)))

          Jedno historické foto z Hamerských, kaprařských trofejí..
          V pozadí Vojtilovic čtyrkolka.. :-) >> Stránka diskuse

            sven - Profil | Po 2.4.2018 11:51:22

            koralovec1 >> Tak ty jsi také známá hamerská vydra :-)
            Za chvíli si budeš moci otevřít vlastní prodejnu trofejí :-) >> Stránka diskuse

              sven - Profil | Po 2.4.2018 11:31:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              valcha186 >> tak chybička se může vloudit ale jinak to je bezvadná prodejna :-) >> Stránka diskuse

                sven - Profil | Po 2.4.2018 11:01:26

                koralovec1 >> Ahoj. Jasně, že to drží. A i kdyby se to třeba někomu náhodou namočilo a odlepilo, tak určitě není problém to znovu přilepit. Anebo se obrátit na Věrku Volfovou a určitě mu zadarmo a na počkání vytiskne nový štítek. Má dvě prodejny, v Praze a ve Stráži a nikdy jsem neslyšel o nějaké reklamaci. A to už v tom podniká od roku 2003. Určitě také pamatuješ, když ještě prodávala u ní doma.
                Tady jsem chytil tu žlutou... ale už ji vypršela lhůta ...
                Dobře mi tak, nemám lézt tam, kde nejsem vítán :-)) https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=753321 >> Stránka diskuse

                  sven - Profil | Po 2.4.2018 1:41:04

                  vendys-vt - >> Ahoj. Smázni můj poslední příspěvek prosím. Děkuji . >> Stránka diskuse

                    sven - Profil | Ne 1.4.2018 23:48:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    valcha186 >> Já jsem se tedy nikdy s odlepováním štítků nesetkal ani o tom od nikoho neslyšel. Třeba mně ty štítky drží v pohodě už pár pátků. Tyhle jsou prokazatelně od firmy Adave.
                    Píšu to sem, protože ten debil mi v té diskusi dal žlutou ...nemá mě rád, protože jsem tady na něj před časem prásknul, že sám na závodech fixloval ... jsou na to očití svědci..
                    Věřím, že vendys mi to pro jednou odpustí. Díky. >> Stránka diskuse

                      sven - Profil | Po 25.9.2017 19:11:41

                      Jaromírek >> jj. jde to s gulášovkama v okolí, pomalu do řiti..... Český Dub, Mimoň a teď Hamr...

                      Bohužel opožděně k včerejšku .... Všechno nejlepší a hlavně to zdravíčko :-)) >> Stránka diskuse

                        sven - Profil | Po 25.9.2017 16:17:50

                        Ahojte vespolek. Výhledově to vidím černě......... asi už lépe bylo....... ale rád bych se mýlil..... >> Stránka diskuse

                          sven - Profil | Po 28.8.2017 16:58:48

                          Jaromírek >> Ahoj :-)
                          Občas jsem sem nakouknul ale raději jsem ničím nepřispěl...
                          Když se něco nového dozvíš, tak dej prosím vědět. Třeba i do SZ abychom zas nešířili drby :-)) >> Stránka diskuse

                            sven - Profil | Po 28.8.2017 16:15:38

                            Podle posledního info "jedna paní povídala" a s pravděpodobností hraničící s jistotou, se Zlatá rybka letos konat nebude....
                            Vzhledem k výhledovému vývoji situace lze oprávněně spekulovat, že s dobách příštích tomu jinak nebude. Stejný otazník zákonitě visí i nad "24". Také proč tam zbůhdarma sedět.....žejo..
                            No....dobrá práce.....holt lépe už bylo.....
                            Možná stojí za úvahu, zamyslet se nad názvem diskuse ... co třeba:
                            " Hamr na Jezeře - jedeme se koupat" ? >> Stránka diskuse

                              sven - Profil | Út 11.7.2017 15:14:58

                                sven - Profil | St 5.7.2017 11:42:17

                                Chosé 2 >> Bať. Proto správný muž, nevyjíždí bez ochrany :-)
                                (copyr. Básníci) >> Stránka diskuse

                                  sven - Profil | St 5.7.2017 11:08:07

                                  Chosé 2 >> Ahoj :-)
                                  Tak paráda :-) No, nekup to za 64,- káčé :-)
                                  Od časů kdy mi našli borelku, stříkám poctivě... ale jen boty a oblečeni..
                                  Za mladých let jsme se váleli v trávě v jednom kuse, spali pod širákem a nepamatuji, že by někdo chytil klíště... zlatý časy... :-)
                                  >> Stránka diskuse

                                    sven - Profil | Út 4.7.2017 22:06:21

                                    vendys-vt >> Ahoj. Nerozumím...
                                    Jak koušou muchničky na Hamru a nejen tam, to jsem vyzkoušel mnohokrát. Ale jestli máš na mysli ten pičifuk na ně, tak jsem psal, že ten ještě ne. Narazil jsem na něj dnes poprve a protože je v akci za přijatelný groš, tak jsem vzal 4 kusy. Když je nezdělám letos (bo u nás mušky nejsou), tak budou na příští sezonu. Normálních vyzkoušených sprejů na komáry a klíšťata mám asi pět nebo šest. Pokud ale vyrazím na Zlatou rybku v srpnu, jak mám v plánu, tak je testnu na 100% :-) >> Stránka diskuse

                                      sven - Profil | Út 4.7.2017 13:36:20

                                      Jaromírek >> Ahoj Jaromírku a ostatní kaprolovci muškami ožraní :-)
                                      Nevím, jestli to neni jen planá reklama ale tenhle model má údajně fungovat i na mušky
                                      http://www.biolit.eu/produkty-detail.asp?KatID=4&ID​=103

                                      https://repelenty.heureka.cz/diffusil-se-suchym-efe​ktem-repelent-spray-150-ml/specifikace/#section
                                      Já to nevyzkouším, bo u nás zaplaťpánbůh, zatím ty malé bestie nejsou ...
                                      Někteří nenažranci za něj chtějí ranec ale kdo sebou mrskne, koupí ho v Kauflandu za 64,- Já si koupil 4ks :-) Co kdyby... :-) >> Stránka diskuse