Hamr na Jezeře - jedeme na kapry.

Zdravím a prosím o poznatky lovu kaprů na Hamru na Jezeře. Jedeme tam na dva dny a nikdo z nás tam zatím nebyl a ani nechytal. Zajímá nás dno, hloubka vody, osádka ryb, doporučený způsob lovu, vnadění i nástrahy.
Díky za pomoc.
P.S. Vím, že se tady už o tom diskutovalo, ale to bylo v roce 2009 a od té doby uběhlo už dost vody.
Autor diskuse: vendys-vt - Profil , 31.5.2015 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderuje: koralovec1 Profil

Nvendys-vt - Profil | Út 1.9.2015 17:32:51

koralovec1 >> Ahoj, díval jsem se na ceník obce Hamr na Jezeře a myslím, že není problém si koupit povolenku na celý týden za 600,- Kč, víkendová (tj. pá, so, ne) stojí 400,- Kč, a denní 200,- Kč. Z výše uvedeného "vyhrává" ta týdenní a můžeš přijet kdy chceš, třeba už v pondělí. A i když přijedeš ve středu, tak jsi na tom pořád dobře a navíc spoříš 200,- Kč... ovšem v tom případě je lepší přijet opravdu už v pondělí...

    Nkoralovec1 - Profil | Út 1.9.2015 12:55:26

    sven >> Kupuji si povolenky bud víkendovou nebo týdení . Ale je škoda že to nejde prodat třeba na dny s-č-p-s-n. Pouze pátek sobota neděle jako víkendová.

      Nsven - Profil | Út 1.9.2015 10:47:25

      Jaromírek >> ahoj. Normálně si může každý koupit povolenku http://obechamr.cz/upload/POKYNY-a-ceny-2010-velk%C​3%BD-text.pdf

        NJaromírek - Profil | Út 1.9.2015 10:04:19

        sven >> Taky si myslím,že to tady nečte.Řekl bych,že ty závody jenom zastřešuje z funkce starosty a snaží se Hamr zviditelnit.Myslím,že kdyby se nás alespoň deset dalo dohromady,že by nám to rybaření u nich umožnil.

          Nsven - Profil | Út 1.9.2015 9:30:26

          koralovec1 >> ahoj. Řekl bych, že to Milan nečte :-) http://www.mrk.cz/clen.php3?id=12539&kw=hamr
          A kdyby, ví o tom a sám to loni při vyhlašování výsledků prásknul na plnou pusu před celým forem.
          On není organizátor ale z titulu své funkce garant a sponzor.

            Nkoralovec1 - Profil | Út 1.9.2015 7:12:20

            Ahoj to by šlo se tam sejít ale nevím co na to starosta. Jesi čte a nebo někdo jiný to o čem se tady bavíme že to vše není uplně regulerní tak nás požene odtamtud bičem. První sraz si naplánujem na tu 24 a uvidíme jak to vyjde.

              NJaromírek - Profil | Po 31.8.2015 16:14:05

              sven >> Souhlas

                Nsven - Profil | Po 31.8.2015 15:15:37

                Jaromírek >> ahoj. Máš to SZ :-)
                Jo to by šlo, jsem pro :-) A kdo bude fixlovat, půjde plavat... :-))

                  NJaromírek - Profil | Po 31.8.2015 14:58:43

                  sven >> Ahoj.Poslal jsem ti nějaké povídání.Příští rok uděláme malý sraz MRKu na Hamru.Milan /starosta/ nám to jistě ošéfuje.Ahoj,J.

                    Nsven - Profil | Po 31.8.2015 14:57:41

                    koralovec1 >> tak snad to vyjde :-)
                    Teď když už jsme s Jaromírkem odhalili Tvoje know how na osmdesátky, tak by to šlo :-))

                      Nkoralovec1 - Profil | Po 31.8.2015 14:50:05

                      sven >> To je dobrý nápad a kdyby jsme byli všichni na té 24 tak by to bylo nejlepší.

                        Nsven - Profil | Po 31.8.2015 14:46:46

                        vendys-vt >> Ahoj. Děkuji za všechna poděkování :-))
                        Věřím, že na příští Hamerské akci se potkáme a všichni přítomní Mrkaři, uděláme hromadnou fotku :-)

                          Nvendys-vt - Profil | Po 31.8.2015 14:38:05

                          koralovec1 >> Zdravím každého, kdo se závodů zúčastnil a blahopřeji vítězi. Hodnocení závodu a další zprávy jsem označil alespoň s poděkováním za skvělý zápis. Ať se daří. vendys-vt.

                            NJaromírek - Profil | Po 31.8.2015 8:01:35

                            koralovec1 >> No to mi tedy napiš.Asi vím o koho se jedná.Ahoj a ještě jednou gratulace.

                              Nkoralovec1 - Profil | Po 31.8.2015 7:25:45

                              Jooo a málem bych zapoměl. Odpoledne po závodech jsem se dozvěděl jednu novinku o jednom závodníkovi z Hamru který prý neunesl porážku a odešel. Více ale SZ.

                                Nkoralovec1 - Profil | Po 31.8.2015 7:19:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Klucíí já vám moc děkuji. A příští rok se tam uvidíme až na těch 24 hodin. Až budete na ten závod dávat přihlášky tam mi napište.

                                  NMr. Black - Profil | Ne 30.8.2015 15:47:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  jirka neměl odhoz,velké podcenění, díky za gratulaci, vítěz zasloužený i když mu Cajda hodně šlapal na paty, kapr a štika to se jen tak nevidí.

                                    Nsven - Profil | Ne 30.8.2015 15:11:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Mr. Black >> Jirka si tentokrát vylosoval snad nejhorší flek, který tam byl....
                                    Co hod, to vázka v trávě, která byla až k hladině. Ale pral se s tím statečně...

                                      Nsven - Profil | Ne 30.8.2015 14:58:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Mr. Black >> na to, že to moc nebralo a ještě si vylosuješ místo vedle takový vydry, tak bramborová dobrá :-)) Gratulace !!
                                      Kdybys Jardovi přikrmil solvinou, mohlo být stříbro doma :-))

                                        NMr. Black - Profil | Ne 30.8.2015 13:27:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        tak nakonec 4 místo,ale v těch plotičkách neskutečná dřina, nic extra většího nepřišlo.