Hamr na Jezeře - jedeme na kapry.

Zdravím a prosím o poznatky lovu kaprů na Hamru na Jezeře. Jedeme tam na dva dny a nikdo z nás tam zatím nebyl a ani nechytal. Zajímá nás dno, hloubka vody, osádka ryb, doporučený způsob lovu, vnadění i nástrahy.
Díky za pomoc.
P.S. Vím, že se tady už o tom diskutovalo, ale to bylo v roce 2009 a od té doby uběhlo už dost vody.
Autor diskuse: vendys-vt - Profil , 31.5.2015 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderuje: koralovec1 Profil

NJaromírek - Profil | Čt 16.7.2020 7:21:37

koralovec1 >> Když zakrmíš,zachytáš.

    Nkoralovec1 - Profil | Čt 16.7.2020 7:20:02

    Ahoj. Tak od neděle bych chtel chytat uvidím co se povede a dám sem nake foto.

      Nkoralovec1 - Profil | Ne 14.6.2020 12:20:49

      Jaromírek >> Ahoj. Tak to vám kluci blahopřeji. Tak že jste je chystali v parku. To jsou ale hezké ryby. Nám to na Roudnici nešlo. Kamarád nic a já jednoho kapra 72 cm nefocen nevazen, jezdím tam kvůli jinym rybám. Před měsícem to bylo lepší. To jsem chytil 7 kaprů něj 19,3 kg a 90 amura. Dám sem nakou fotecku z Roudnice. Správce ať to klidně smaže.

        NJaromírek - Profil | Ne 14.6.2020 8:55:29

        koralovec1 >> Ahoj.Tak tedy:byli jsme s mladým na dvojce u schodů.Na jedničce byl Vejbuch s tátou.Foukalo k nám,takže dobře.Večer přišla bouřka s futeří a v noci druhá.Bylo to docela strašidelný.Vejbuch udělal zoc čtyři ryby na 301 cm,což mu nakonec dalo druhej flek.Já jsem udělal v sobotu ráno 87cm a 60 cm,tak to byl 6.flek.Pak už nic.Mě utekla největší ryba o 1cm.Odpoledne se blížila bouřka a tak to o hodinu usekli.Jen jsme se rozešli,přišla futeř s bouřkou a kroupama,že se nedalo skoro jet autem.Jinak celkem dobrý.A co ty na Roudnici?Ahoj,J.

          Nkoralovec1 - Profil | So 13.6.2020 14:33:09

          Sakra to je ale doba než sem někdo něco napíše. Já jsem napnutej jak struna. Za měsíc si beru měsíční povolenku tak chci vědět co se chytlo 😉

            Nkoralovec1 - Profil | Pá 12.6.2020 11:57:48

            Jaromírek >> když to půjde klidně sem dávejte ze závodu nake spraví. Docela mne to zajímá co se chytne a jak to probíhá.

              NJaromírek - Profil | Pá 12.6.2020 8:52:41

              koralovec1 >> Ahoj.Hlavně se tam neupeč.Uvidíme večer a v noci co to bude dělat.Ale v tomhle počasí si moc nadějí nedělám.Možná,kdyby přišla nějaká bouřka a trochu s tím zamíchala.Měj se a koukej něco pěknýho lapit.Čau,J.

                Nkoralovec1 - Profil | Pá 12.6.2020 8:16:59

                Ahoj všem. Tak dneska vám to začíná. Přeji všem hodně štěstí a dobre losování. Já jsem na Roudnici a zatím bez většího úspěchu. Tak dejte vědět jak to na závodech vypadá a co se chytlo.

                  NPeacher - Profil | St 27.5.2020 13:21:17

                  koralovec1 >> To je dobre, dost jsem s tim pocital. Diky za zpravu a preju hodne ulovku v Roudnici!

                    Nkoralovec1 - Profil | Pá 22.5.2020 18:56:39

                    Jaromírek >> Nene nebudu. V tom termínu mám zaplacenou Roudnici. Tak budu od čtvrtka do neděle jinde. Přesunout to nemůžu mám to rok objednaný.

                      NJaromírek - Profil | Pá 22.5.2020 18:53:28

                      koralovec1 >> Ahoj.A ty nebudeš?

                        Nkoralovec1 - Profil | Pá 22.5.2020 17:53:43

                        Ahoj. Tak mám správu přímo z úřadu že letošní závody zrušeny nejsou. Myslím že už to dost lidí ví ale nikdo to nenapíše. Přeji všem hodně štěstí.

                          Nkoralovec1 - Profil | Pá 24.1.2020 7:50:11

                          Ahoj vsem. Nove info. 24 kaprich hodin jsou naplanovane na 12-13.6. Registrace pry od brezna. Ja se letos bohuzel nezucastnim protoze v tomhle terminu uz mam zaplaceny soukromak.

                            Nsven - Profil | Po 11.11.2019 10:16:08

                            koralovec1 >> Nemáš za co.
                            Aktuální foto z dneška ..mají tam web kameru http://www.jested.tv/kam-hamr/

                              Nkoralovec1 - Profil | Po 11.11.2019 10:13:42

                              sven >> Ja ti dekuji

                                Nsven - Profil | Po 11.11.2019 10:11:02

                                koralovec1 >> Ahoj. Nevím kde se prodává zmrzlina před Doksama..:-) Nejspíš Břehyně ? Je to rezervace, netuším, jestli se loví.

                                V Hradčanech je zítra výlov
                                http://www.cz-ryby.cz/uploads/images/news/Plan%20vy​lovu%202019.pdf

                                V Hamru to je běžná praxe už několik let.
                                Před každou zimou cca půlku vypustí, prý aby měli do nové sezony čerstvou vodu na koupání...
                                Aktuálnější foto než z roku 2015 a 16 nemám...ale je to každoročně cca stejné.

                                  Nkoralovec1 - Profil | Po 11.11.2019 8:02:30

                                  sven >> Ahoj. Byl jsem ted o vikendu na Hamrech. Je tam dost hodne odpustena voda. To same je kousek pred Doksama tam co se prodava zmrzlina a v Hradcanech. Asi probihali nebo bude probihat vilov. Ale proc tolik odpustili na Hamrech nevim.

                                    Nkoralovec1 - Profil | So 3.8.2019 10:42:20

                                    Jeste zitra rano a pro letosek koncim. Uz se tesim na pristi rok az zase koupim povolenku a uvidim jak povyrostu. Ale kde jsou ty mensi krapri netusim.

                                      Nkoralovec1 - Profil | So 3.8.2019 10:40:05

                                      Ten lysec se povedl dnes a pred mesicem.

                                        Nkoralovec1 - Profil | So 3.8.2019 10:36:49

                                        Ahoj. Jsem ted zase na Hamrech celi tyden. Opet park a opet krasna rybacka. Kazde rano 2 az 3 zabery kod kapru samozrejmne ze na koule. A opet jsem nechytil maleho kapra ktereho bych si mohl vzit. Vse od 75 cm do 85 cm. Jednoho jsem chytil 2x. Nebudu jsem davat vsechno at neni z toho pexeso.