Hamr na Jezeře - jedeme na kapry.

Zdravím a prosím o poznatky lovu kaprů na Hamru na Jezeře. Jedeme tam na dva dny a nikdo z nás tam zatím nebyl a ani nechytal. Zajímá nás dno, hloubka vody, osádka ryb, doporučený způsob lovu, vnadění i nástrahy.
Díky za pomoc.
P.S. Vím, že se tady už o tom diskutovalo, ale to bylo v roce 2009 a od té doby uběhlo už dost vody.
Autor diskuse: vendys-vt - Profil , 31.5.2015 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderuje: koralovec1 Profil

Nsven - Profil | St 3.3.2021 9:42:48

ulrisak >> jj starosta je v jednom kole.. teď nemá čas..
10. březen se blíží, takže musí přemáchnout a vyžehlit tibetskou vlajku... .-)

    Nulrisak - Profil | St 3.3.2021 9:29:35

    Ahoj už jste přihlášení na závody? V pondělí ráno jsem psal mail, ale zatím bez odpovědi. Otravovat starostu telefonem jsem kvůli závodům nechtěl, asi toho měl v pondělí nad hlavu kvůli všem novým nařízením.

      Nsven - Profil | Čt 18.2.2021 10:28:34

      koralovec1 >> Jj. Je to on :-)))

        Nulrisak - Profil | Čt 18.2.2021 7:37:46

        koralovec1 >> Dobře, díky za info.

          Nkoralovec1 - Profil | Čt 18.2.2021 7:31:56

          ulrisak >> zacatkem brezna zavolej na urad. A po meilu se obednej a posli na konto startovne

            Nulrisak - Profil | Čt 18.2.2021 7:29:50

            Na stránky obce jsou koukal, bohužel nic aktuálního. Nevadí, budu sledovat, díky

              Nkoralovec1 - Profil | Čt 18.2.2021 7:29:43

              Na Hamrech je skoda ze vetsinou vyhrava los. Kdyz nelosnu park nebo ruskou plaz tak vim ze zavody jsou stracene. A vetsinou ani do konce nevydrzim.

                Nkoralovec1 - Profil | Čt 18.2.2021 7:26:40

                Jinak letos to vypada ze se zuuucastnim. Ale bylo to jentaktak. Zavody maji byt 25 az 26. 6 a ja 28. 6 odjizdim na tydeni vipravu do Roudnice.

                  Nkoralovec1 - Profil | Čt 18.2.2021 7:23:44

                  ulrisak >> ano je to tech 24 kaprich hodin. Odkaz nemam vse jsem zjistoval po tel.

                    Nkoralovec1 - Profil | Čt 18.2.2021 7:22:00

                    sven >> Ze bych na te hrazi ( predposledni fotka) vydel nakeho cudlaře? 😀😉

                      Nsven - Profil | St 17.2.2021 20:32:59

                      Jaromírek >> Ahoj a díky. Také si myslím, že už odplavala.. a s ní i
                      staré časy..
                      Tady na těch fotkách, to také už odplavalo.. je to škoda..
                      Jistě poznáš, odkud to bylo :-)

                        NJaromírek - Profil | St 17.2.2021 19:55:16

                        ulrisak >> Všechno najdeš na stránkách obce-obechamr.cz.

                          NJaromírek - Profil | St 17.2.2021 19:54:24

                          sven >> Ahoj.Myslím si,že rybka už odplavala.

                            Nsven - Profil | St 17.2.2021 18:45:09

                            koralovec1 >> Ahoj. Jsi tam přímo u pramene :-)
                            Co Zlatá rybka, neproslýchá se něco ? Nebo už je s ní dočista ámen ?

                              Nulrisak - Profil | St 17.2.2021 17:54:19

                              koralovec1 >> Ahoj to jsou ty kaprarske? Muzes mi prosim poslat odkaz nebo info klidne do zpravy? Dekuji

                                Nkoralovec1 - Profil | St 17.2.2021 12:27:16

                                Ahoj vsem. Nove info. Na 25 - 26.6 jsou planovane rybarske zavody. Rezervace az od brezna.

                                  Nkoralovec1 - Profil | Pá 24.7.2020 10:45:55

                                  Jaromírek >> Ahoj. Zkouším 2 vzdálenosti. Na dálku jen koule a asi tak 20 m i šrot a pelety kuku. Dnes pouze cejn. U břehu je dost trávy. Ještě mám 2 dny tak od zítra jdu k leknínu.

                                    NJaromírek - Profil | Pá 24.7.2020 7:31:05

                                    koralovec1 >> Ahoj.Čím krmíš,jenom koule?

                                      Nkoralovec1 - Profil | Čt 23.7.2020 13:15:24

                                      Ahoj. Tak kapr a ani bílá moc nejdou. Za 4 dny chytání Teda po 3 hodinkách ráno jen 2 kapři. Jeden jedlej 56 cm a jeden slušnej. Ale kapr se vůbec neukazuje.

                                        Nkoralovec1 - Profil | Čt 16.7.2020 8:16:29

                                        Jaromírek >> chci chodit zase do parku. Hned na první místo vedle psi pláže. Kouli mám dost 2 druhy tak uvidím. Šrotovat nebudu nechci chytat Plotice a Perliny. A jen tak na 3 hodinky ráno.