Hamr na Jezeře - jedeme na kapry.

Zdravím a prosím o poznatky lovu kaprů na Hamru na Jezeře. Jedeme tam na dva dny a nikdo z nás tam zatím nebyl a ani nechytal. Zajímá nás dno, hloubka vody, osádka ryb, doporučený způsob lovu, vnadění i nástrahy.
Díky za pomoc.
P.S. Vím, že se tady už o tom diskutovalo, ale to bylo v roce 2009 a od té doby uběhlo už dost vody.
Autor diskuse: vendys-vt - Profil , 31.5.2015 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderuje: koralovec1 Profil

Nkoralovec1 - Profil | Ne 21.7.2019 17:39:06

Ahoj. Tak jsem byl v sobotu a v nedeli rano u vody v parku. Kapra jsem sice nechytil ale zazitek mam. Chlap v parku primo pod ceduli zakaz koupani se svlekl a sel si zaplavat primo mezi me pruty.

    Nkoralovec1 - Profil | So 13.7.2019 20:35:20

    Ahoj . Tak jsem asi ryby stahnul. 3 den krmeni jsem uz nemohl chytat na kukurici. Nestacil jsem sponovat vlacec. Sami cejn , plotice a dokonce par nadhernych linu.celkem jsem chytil 9 kapru. Nejmensi 64 cm nejvetsi 86 cm ale ted jsem uz v patek a dnes nebyl. Spatne pocasi. Pristi vikend ale znovu.

      Nkoralovec1 - Profil | St 10.7.2019 20:04:25

      Jaromírek >> Ahoj . Supik 82 cm a lysec 78 cm. Ale zdaji se mi naky hubeby . Vubec nemaji pupky jak maji mit. Panove ale ta voda ja strasna.

        NJaromírek - Profil | St 10.7.2019 16:34:59

        koralovec1 >> Ahoj.Krásný ryby.Je vidět,že jich tam ještě pár je.Dodej míry.Čau,J.

          Nkoralovec1 - Profil | St 10.7.2019 8:31:39

          Tak dnes uz to klaplo. Po 2 dnech mi najel kapr. Jinak plotice, perlin, cejn v hojnem poctu. A vypust je plna okounku tak do 10 cm.

            NHonza Veber - Profil | Út 9.7.2019 10:49:21

            koralovec1 >> dekuju za info a uzivej jezera a okoli a dej zase vedet 😉

              Nkoralovec1 - Profil | Út 9.7.2019 6:35:32

              Honza Veber >> Hamerska mistni. Myslim ze na den je to 200 kc vikendova 400 kc tydeni 700 kc mesicni 1000 kc a to nejlepsi je rocni ta je za 5000 tis . A to se chyta pouze 6 mesicu v roce.

                NHonza Veber - Profil | Po 8.7.2019 19:04:09

                koralovec1 >> a je tam krasne!! Ps: tam plati severoceska povolenka nebo ,,hamerska mistni,,?

                  NHonza Veber - Profil | Po 8.7.2019 19:03:18

                  koralovec1 >> ja verim ze to prolomis a nebo co takhle zmena taktiky ?;-) kdybys potkal starostu,tak ho ode mne pozdravuj :-))

                    Nkoralovec1 - Profil | Po 8.7.2019 18:21:00

                    Honza Veber >> Asi mas pravdu. Ale pred loni jsem za mesic neudela jedineho kapra. Vubec kolem hraze nebyli. Loni jse to zmenilo a v parku sami kapr a vse veliky. Ani jsem si nemohl zadneho odnest . Vse prez 65 cm. Ted se ale ukazovali mensi.

                      NHonza Veber - Profil | Po 8.7.2019 17:57:04

                      koralovec1 >> ahoj,jen se neboj,oni prijdou..co se ma chytit,to se chytne 😉

                        Nkoralovec1 - Profil | Po 8.7.2019 17:09:48

                        Honza Veber >> ahoj tak dnes prvni den u vody. Zatim jen bila ryba. Ale kapr se ukazoval tak si myslim ze naky prijde.

                          NHonza Veber - Profil | Ne 7.7.2019 11:51:25

                          Jaromírek >> dekuju!!

                            NJaromírek - Profil | Ne 7.7.2019 11:13:40

                            Honza Veber >> Pokud chceš kontakt na Milana,tak má číslo 724180837.Ale pochybuju,že ti to vezme.On je dost zaneprázdněný.Ahoj,J.

                              NHonza Veber - Profil | Ne 7.7.2019 10:34:11

                              Jaromírek >> ahoj zustl v Hamru stary starosta? Kdyz jo, pozdravuj ho ode mne, s pokazou telefonu jsem prisel o kontakt ☹️☹️☹️děkuju​.

                                Nkoralovec1 - Profil | Čt 4.7.2019 9:08:16

                                Ahoj. Tak zitra jedu na tyden na chatu. K vode budu chodit pouze rano a do parku. Tak obcas napisi nebo dam foto kdyz neco chytnu.

                                  NJaromírek - Profil | Po 1.7.2019 8:47:16

                                  michal30 >> Ahoj Michale.Zlatá na 99% nebude.Podle toho,jak jsem mluvil se starostou a s Pavlem/rozhodčí/,tak to nemá kdo dělat.Loni se nějak nepohodli s Láďou a ten se jim na to vykašlal a nikomu se do toho nechce.Ale uvidíme,třeba se to ještě změní.Ahoj,J.

                                    Nmichal30 - Profil | Ne 30.6.2019 21:22:20

                                    asi to sem do dizkuze nepatří, ale jen kdyby jste veděli termín zlaté rybky na hamru .jestli letos bude pisněte mi klidně do vzkazu děkuji

                                      Nmichal30 - Profil | Ne 30.6.2019 21:18:35

                                      ahoj z mladým jsme měli č 4. naproti leknínům a taky nic minulý rok jsme byli na konci hráze u výpusti a vytahli jsme tři kousky. Ale neva byl to krásnej relax, pokecali jsme z Jaromírkem a jeho synem, super lidi .A směrem k hrázy jsme měli dvě party kamarádu takže .doufám že se sejdeme i příští rok .

                                        NJaromírek - Profil | Čt 27.6.2019 19:02:47

                                        Tak abych to shrnul: Místo č.3 v parku.Zakrmeno asi 5 kg kuku s pšenicí a řepkou a k tomu asi 2 kg rozmačkaného boilí.Na 2 chlapi taky celkem poctivě krmili a za celou dobu závodu jsme neměli záběr od kapra.Pouze dvě malé plotice a lín 35cm.To bylo všecko.Prostě kapři tam nebyli.Ale to je úděl závodů.Tak snad příště.Ahoj,J.