Hamr na Jezeře - jedeme na kapry.

Zdravím a prosím o poznatky lovu kaprů na Hamru na Jezeře. Jedeme tam na dva dny a nikdo z nás tam zatím nebyl a ani nechytal. Zajímá nás dno, hloubka vody, osádka ryb, doporučený způsob lovu, vnadění i nástrahy.
Díky za pomoc.
P.S. Vím, že se tady už o tom diskutovalo, ale to bylo v roce 2009 a od té doby uběhlo už dost vody.
Autor diskuse: vendys-vt - Profil , 31.5.2015 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderuje: koralovec1 Profil

Nkoralovec1 - Profil | Čt 27.6.2019 7:16:46

Peacher >> Tak to ti blahopreji. Ty musky jsou tam pokazde. Nekdy vice nekdy mene. Letos zrovna mene. My jsme letos u hraze kapra nemeli.

    NPeacher - Profil | St 26.6.2019 16:31:45

    Letos jsme s bráchou vylosovali lepší místo (poslední) a hned jsme poskočili na druhé místo. 2 kapříci a jeden ztracený. Zaplatili jsme za to ale krutou daň, místní mušky a hlavně mravenci nás vůbec nešetřili, doteď to svědí!

      Nkoralovec1 - Profil | Po 24.6.2019 7:27:15

      Ahoj . Co napsat k zavodum ? No nic no 😀. Spatny los. Ryby v parku vuuubec nesli . Vse obracene nez loni. Letos bastili naproti parku u ruske plaze. Uvidim co nachytam v parku o dovolene.

        Nkoralovec1 - Profil | Čt 20.6.2019 14:48:43

        Jaromírek >> Tak ja to mam naky posunuty. Dekuji za info a ve 14 hod tam.

          NJaromírek - Profil | Čt 20.6.2019 14:44:35

          koralovec1 >> Losování v 15.00 hodin,zbytek na přesun a přípravu.A pršet má jen mírně.

            Nkoralovec1 - Profil | Čt 20.6.2019 11:59:22

            Jaromírek >> To tam budes hodne brzy. Zacina to v 17 hod a prezentace v 16 hod ? A ma byt osklivo

              NJaromírek - Profil | Čt 20.6.2019 10:10:49

              koralovec1 >> Když to půjde dobře,tak kolem druhý.

                Nkoralovec1 - Profil | Čt 20.6.2019 8:38:32

                Ahoj. Tak zitra odpoledne u vody. V kolik tam prijedete ?

                  Nkoralovec1 - Profil | Út 11.6.2019 7:32:01

                  Pridam par fotek Jezera

                    Nkoralovec1 - Profil | Po 10.6.2019 19:50:56

                    vejbuch >> Neco se vzdycky chytne chce to ale i dobry los. Tesim se a uz mam vse pripravene. Strategie jako loni.

                      Nvejbuch - Profil | Po 10.6.2019 19:27:54

                      zdravim uz se to blizi za necely dva tydny se kapri rozjedou a nakej se doufam chyti

                        Nkoralovec1 - Profil | Ne 9.6.2019 16:16:01

                        Ahoj vsem. Tak jsem byl vcera se podivet u vody. 2 rybari sedeli pod restauraci na hrazi. Rikali ze chytaji 2 dny. Nic nechytli. Na druhe strane chytali 2 starsi rybari . Byli tam asi na dovolene protoze chytali uz 3 dny a v nedeli jedou domu. O kapra nezavadili ale neli nadherneho lina periny a cejna ve vezirku. Tak si myslim ze jesi jdou kapri se ukaze az o zavodech. Jinak kapr je nasazeny.

                          Nvendys-vt - Profil | So 8.6.2019 13:10:25

                          A tak vás všechny zdravím rybáři a rybářky, kteří "žijete" Hamrem na Jezeře.. Už mi ubývá sil a jak je zřejmé se taky na Hamr už jako závodník nepodívám....
                          A tak mám odstup a ani nevím, co se tam děje. Nicméně vám všem děkuji, že jste se k mé výzvě připojili a že dodnes ta otázka žije.
                          A tak tedy:
                          VÝZVA - Ujměte se někdo spravování této věci. Myslím na takového "svena", "Jaromírka", "koralovec1"... však vy se už nějak dohodnete.
                          P.S. Jen nevím, jak se "to" předává někomu dalšímu. To byste měli taky vyřešit.
                          Zdravím vás všechny "Petrův zdar!
                          vendys-vt

                            NJaromírek - Profil | Po 3.6.2019 15:20:12

                            koralovec1 >> Ahoj.Ti tam byli už loni.V září jsem jel kolem a vedle kurtů seděl nějaký pán a ten říkal,že za týden vytáhl asi deset kaprů a všechno lysci kolem 50.Tak nevím.

                              Nkoralovec1 - Profil | Po 3.6.2019 10:09:51

                              Jaromírek >> kdyz bude o vikendu nekdo u vody tak se poptam. Jinak si myslim ze neco nasadili kdyz jsem asi pred mesicem nasel uhynuly 2 lysci kolem 50 cm

                                NJaromírek - Profil | Po 3.6.2019 9:54:35

                                koralovec1 >> Zjisti stav a podej info.Ahoj,J.

                                  Nkoralovec1 - Profil | Po 3.6.2019 7:35:35

                                  Tady je klid. A pritom uz zachvilku jsou zavody. O vikendu se pujdu podivat k vode a zkusim neco zjistit. Jinak priprava je velka a uz mam i vse nakoupeno a pripraveno na zavody. A nejdulezitejsi je losnout dobrej flek.

                                    Nkoralovec1 - Profil | Po 29.4.2019 7:29:47

                                    Ahoj. Tak jsem v nedeli rano se byl podivat u jezera. Prekvalipa mne aktivita dravcu asi stik protoze se kousek od brehu tocili vetsi ryby a nad vodu skakali perlini. Nasel jsem i 2 uhynule krapry oba lysci a oba kolem 50 cm ( snad nasadili ). Zase tam letal naky velky dravec asi Orlovec Ricni . Proste vcera paradni podivana voda zila.

                                      Nkoralovec1 - Profil | So 23.3.2019 17:54:14

                                      vejbuch >> koho teď budeš chytat. Kdyžtak SZ

                                        Nvejbuch - Profil | So 23.3.2019 17:30:43

                                        to jsou rychly tamtamy skoncil jsem ale ne s kaprarinou