Hamr na Jezeře - jedeme na kapry.

Zdravím a prosím o poznatky lovu kaprů na Hamru na Jezeře. Jedeme tam na dva dny a nikdo z nás tam zatím nebyl a ani nechytal. Zajímá nás dno, hloubka vody, osádka ryb, doporučený způsob lovu, vnadění i nástrahy.
Díky za pomoc.
P.S. Vím, že se tady už o tom diskutovalo, ale to bylo v roce 2009 a od té doby uběhlo už dost vody.
Autor diskuse: vendys-vt - Profil , 31.5.2015 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderuje: koralovec1 Profil

Nkoralovec1 - Profil | Pá 22.3.2019 18:43:18

vejbuch >> Ahoj. Pry uz nejses tester Pary ?

    Nvejbuch - Profil | Pá 15.3.2019 19:49:18

    ahoj tak se tsim 21.6 ze se zas sejdeme kdyz jsem vloni chybel letost si to budu super uzivat protoze jsem zmenil partaka jede semnou muj tatka mel radost a ja tyky ze v 73 letech se dal na kaprarinu a na zavod

      Nkoralovec1 - Profil | Pá 8.3.2019 7:30:23

      Jaromírek >> Ja ti moc dekuji hned dnes rano volam a obednavam.

        NJaromírek - Profil | Pá 8.3.2019 6:49:19

        koralovec1 >> Ahoj.Už se berou přihlášky.Já mám č.1.Čau.

          Nkoralovec1 - Profil | Čt 7.2.2019 8:19:24

          Zatim ale na letosek nemam partaka. Tak asi vezmu vnoucka. Uvidime nejak to dopadne.

            Nkoralovec1 - Profil | Čt 7.2.2019 7:49:23

            Jaromírek >> Ahoj. Moc ti dekuji za info. Snad zase neco nasadi a losnem dobrej flek.

              NJaromírek - Profil | St 6.2.2019 16:26:28

              Ahoj všichni.Vy jste tady nějak usnuli zimním spánkem.Mám info,že 24 kapřích hodin bude 21.a22.června.Přihlášky ale až v březnu.Ahoj,J.

                Nsven - Profil | Út 11.9.2018 21:58:25

                Jaromírek >> Ahoj :-)
                To už to raději nějak vydržím a počkám si na nového... :-))

                  NJaromírek - Profil | Út 11.9.2018 9:55:30

                  sven >> Ahoj.Zavolej přímo starostovi.Jestli nemáš číslo,tak napiš.Ale s těma volbama to asi bude pravda.To víš,finišuje se,termín se blíží a každý hlas se počítá.

                    Nsven - Profil | Út 11.9.2018 9:40:09

                    koralovec1 >> Ahoj. Na FB nejsem a nějaká paní co mi to zdvihla, prý zatím o ničem oficialně neví...
                    "Minulý" starosta a někteří pořadatelé, mají teď "důležitější starosti než nějaké závody, že ano.. .-)
                    https://volby.idnes.cz/komunalni-volby-2018.aspx?t=​vysledky-obec&o=7&o2=CZ0511&o3=544337&obec=hamr-na-​jezere
                    Takže to letos vidím zase černě..

                      Nkoralovec1 - Profil | Út 11.9.2018 7:43:45

                      sven >> Ahoj. O nicem nevim. Chtelo by to zavolat na urad. Nebo jesi neco starosta nepise na facebuku.

                        Nsven - Profil | Po 10.9.2018 19:11:02

                        Ahoj. Nemáte někdo nějaké info, jestli tedy letos Zlatá rybka bude nebo ne ? Díky .

                          Nkoralovec1 - Profil | Út 7.8.2018 19:56:03

                          sven >> Jojo letos to bylo dobry. Loni jsem nechytil zadneho kapra. Proste ty kapri u hraze nebyli. O tech zavodech jsem z nikym ted nemluvil.

                            Nsven - Profil | Út 7.8.2018 19:43:34

                            koralovec1 >> Ale můžeš říct, že letos sis to tam užil dokonale. :-)
                            Bude ta Zlatá rybka nebo ne.. nevíš ?

                              Nkoralovec1 - Profil | Út 7.8.2018 19:36:48

                              sven >> Letos uz koncim. Zase pristi rok.

                                Nsven - Profil | Út 7.8.2018 19:13:44

                                koralovec1 >> Pěknýý... ale že je tam žehlíš :-))

                                  Nkoralovec1 - Profil | Út 7.8.2018 19:07:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Ahoj. Posledni kapr lovu a nejvetsi. Povedlo se i par hezkych okounu a male ale hodne male sticky.

                                    Nkoralovec1 - Profil | Ne 5.8.2018 8:41:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Ahoj . Na Hamrech zatim naprosta parada. Kapry jsem stahnul a koule jim asi chtnaji. Za 3 rana 8kapru. A vsechny velky. Tady jich par je.

                                      Nkoralovec1 - Profil | Pá 3.8.2018 6:55:16

                                      Ahoj. Tak jsem zase na Hamrech. Chytam odedneska do utery. Ale opet pouze brzy rano. Nechci uz chytat perliny a plotice tak chytam jeden prut koule a druhy rybycku. Uvidim jak to dopadne a dam vedet.

                                        Nkoralovec1 - Profil | St 25.7.2018 14:47:19

                                        Ahoj. Mam jednu novinu. Na Hamrech zvazuji zlatou rybku. Ale posunuli to az na pulku zari. Ale jeste neni nic dohodnuto. Byl to jenom navh. Dofam ze se netrefi do terminu kdy jedu na soukromak ktery mam uz rok zaplaceny.