Hamr na Jezeře - jedeme na kapry.

Zdravím a prosím o poznatky lovu kaprů na Hamru na Jezeře. Jedeme tam na dva dny a nikdo z nás tam zatím nebyl a ani nechytal. Zajímá nás dno, hloubka vody, osádka ryb, doporučený způsob lovu, vnadění i nástrahy.
Díky za pomoc.
P.S. Vím, že se tady už o tom diskutovalo, ale to bylo v roce 2009 a od té doby uběhlo už dost vody.
Autor diskuse: vendys-vt - Profil , 31.5.2015 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderuje: koralovec1 Profil

Nkoralovec1 - Profil | Ne 15.7.2018 15:54:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Nevazen. Pouze zmeren 75cm

    Nkoralovec1 - Profil | Ne 15.7.2018 15:53:19

    Ahoj. Tak jsem se dnes vratil z tydeni vypravi z Hamru. Bylo tam hezky ale zadna divocina od kapru. Musim ale rici ze jsem chytal pouze rano od 6-10 hd. Chytil jsem pouhych 6 kapru. Treti den uz jsem musel vynechat sroty a kukurici nestacil jsem dosponovat vlasec a byl tam perlin. Tak jsem chytal koule a druhy prut na rybicku na dno. A od ctvrtka uz jsem chytal na koule i plotice a periny. Stika 1 malinka tak 30 cm. Musim ale rici ze jsem si zachytal lepe nez loni. Mam koupenou mesicni tak se jeste o vikendech pujdu podivat. Ryby vraceny vode. Posilam druheho vetsiho kapra . Dlouhej ale nizkej.

      Nkoralovec1 - Profil | Ne 8.7.2018 15:28:21

      sven >> Ted uz to bylo kouli. Kukurice tam nevydrzela ani 10 min. Hned tam vysel perlin. Jsem do ctvrtka tak chytam boili.

        Nsven - Profil | Ne 8.7.2018 9:54:02

        koralovec1 >> Ahoj. Parádní kousek !
        To je ten, co měl k tomu zlatu před čtrnácti dny, přijít jako třešnička na dort :))

          Nkoralovec1 - Profil | Ne 8.7.2018 8:59:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Ahoj. Dnes poprve u vody a hned fesak 87 cm a 12 kg.

            Nkoralovec1 - Profil | Po 2.7.2018 20:35:44

            Ahoj. Jedu od patku do ctvrtka na ryby na Hamr. Chytat budu pouze od nedele do ctvrtka v parku. Uz budu zkouset i kulicky tak dam obcas vedet.

              Nkoralovec1 - Profil | Čt 28.6.2018 20:21:27

              michal30 >> me to take nedela dobre. Me chytat prez noc nechytej. Ja po 22 hod zalejzam do bivaku a zase chytam od 5 hod. Rad spim a stejne vsechny kapry chytam rano. Vecer se stejne neda dobre fotit tak radsi jdu spat.

                Nmichal30 - Profil | Čt 28.6.2018 18:18:27

                linba >> to asi jo :)))) ty noční mi nedělají dobře :)))))

                  Nlinba - Profil | Čt 28.6.2018 16:49:36

                  michal30 >> Tak to ses měl vyspat na noční a ne na takových závodech, když si lapneš takový flek. To na hotelu by tě to vyšlo určitě laciněji. )))

                    Nmichal30 - Profil | Čt 28.6.2018 14:18:32

                    koralovec1 >> to znám z Nechranic švagr chytal přes den a já v noci , každou půlhodinu jízda

                      Nkoralovec1 - Profil | Čt 28.6.2018 8:09:15

                      michal30 >> Tak ja to mel opacne. Prez den pouze 2 kapry a v noci me nenechali spat. Kazdou hodinku jizda.

                        Nmichal30 - Profil | St 27.6.2018 20:56:41

                        koralovec1 >> Dva na koule a dva na červi z kukuřicí akorát já měl po noční tak jsme v23h zalehly a vstávali jsme až v 7h a to ty dva pruty na kterých jsme neměli koule tak byly holý takže příště na noc koule na všechny pruty:))))

                          Nkoralovec1 - Profil | St 27.6.2018 20:18:37

                          michal30 >> ahoj meli jste super flek. Byl jsem se na vas podivat. Asi jste trefovali vypust rybnika. Tam urcite kapri byli. Ja jsem kdysi byl od vas napravo. Musel jsem hazet hodne daleko abych se na to take dostal. A kapry jsem tahal take. Chytali jste koule ?

                            Nmichal30 - Profil | St 27.6.2018 10:27:12

                            vendys-vt >> Užíváme si to vždycky ten relax u vody ,ať to bere nebo nebere. Tento rok jsme byly pátí tak se nám i dařilo. A to jsme do 16h v sobotu měli nějvětší rybu závodu a pak nějaký tým vytáhl 90 cm a bylo po největší rybě :)))))

                              Nvendys-vt - Profil | Po 25.6.2018 5:43:56

                              michal30 >> Blahopřání.... co víc k tomu dodat. Hlavně, že jste si to užili...

                                Nmichal30 - Profil | Ne 24.6.2018 22:10:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Tak letos se nám podařilo chytit tři kousky .Mě se podařilo 87 cm 11kg a 57 cm toho jsme nevážily. Syn chytil 77cm 7 kg . Děkujeme všem co se podílejí na těchto závodech a doufáme že budeme moc dorazit i příští rok .

                                  Nmichal30 - Profil | Ne 24.6.2018 21:51:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  podobné foto které jsem fotil z hráze

                                    Nkoralovec1 - Profil | Ne 24.6.2018 11:13:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Take pridam fotecky.

                                      NJaromírek - Profil | Ne 24.6.2018 11:04:26

                                      Jedna z Hamru z pátečního večera.

                                        Nsven - Profil | Ne 24.6.2018 10:34:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        koralovec1 >> Ahoj a velká gratulace.
                                        Věřil jsem, že se neztratíš a vyšlo to :-))
                                        Co si víc přát.. bezvadné místo, solidní počasí, krmení rybkám šmakovalo..věřím, že jste si to s kolegou bezvadně užili. Tedy až na ty kousavé hajzlíky ..
                                        Nemohl jsem se už vrátit jak jsem slíbil, bo kamaráda silně bolela noha..asi od páteře.. sice jsem ho přesvědčil, že dopajdal až na opačný konec jezera ale znovu na vaší stranu jsem ho už neukecal :-))
                                        A to na každé druhé lavičce cestou, dostal chvilku na rehabilitaci... lazar.. :-)
                                        Kdyby byla Zlatá rybka a budu trochu ve formě, tak bych to asi zase zkusil.. i když jsem se už předloni zařekl, že tam už ne..... no uvidíme...
                                        V každém případě jsi borec.