Hamr na Jezeře - jedeme na kapry.

Zdravím a prosím o poznatky lovu kaprů na Hamru na Jezeře. Jedeme tam na dva dny a nikdo z nás tam zatím nebyl a ani nechytal. Zajímá nás dno, hloubka vody, osádka ryb, doporučený způsob lovu, vnadění i nástrahy.
Díky za pomoc.
P.S. Vím, že se tady už o tom diskutovalo, ale to bylo v roce 2009 a od té doby uběhlo už dost vody.
Autor diskuse: vendys-vt - Profil , 31.5.2015 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderuje: koralovec1 Profil

Nsven - Profil | Po 18.6.2018 15:29:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

koralovec1 >> Kdybych to byl já, tak jsme určitě stáli na bedně.... :-)))
(od piva...za hospodou...)

    NJaromírek - Profil | Po 18.6.2018 15:12:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    koralovec1 >> To jsem byl já,ne Sven.Ale ve čtvrtek se má ochladit a na víkend mají být i nějaké přeháňky,tak by to mohlo být ku prospěchu.

      Nkoralovec1 - Profil | Po 18.6.2018 14:10:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Peacher >> Presne tak. Na tehle zavodech se toho moc nechyta tak to musi byt o zabave a srande. Je jasne ze kazdy chceme vyhrat nebo se aspon umistnit na bedne ale rozhoduje los. I kdyz treba ja se Svenem jsme myslim loni meli dobre mista a nic jsme nechytli.

        NPeacher - Profil | Po 18.6.2018 13:06:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        V sobotu jsme s brachou zkusili mistni supiny, ale jedinej ulovek byl kratky pokec s Jaromirkem :)
        Svijany byly moc dobre, 3kc za kelimek, 90 kc smazak i s hranolkama a tatarkou. Takze to bude spis kratka dovolena nez zavod :D

          Nvendys-vt - Profil | Ne 17.6.2018 13:28:12

          Ahoj chlapi, my z Jičínska letos nejedeme, jak jsem už psal. Ale přeju vám všem prima počasí, žádné
          mušky ani komáry a hlavně pohodu při závodech... co jiného vám všem přát, než
          PETRŮV ZDAR!!!
          A taky zdravím kamarády, s kterými jsme se na Hamru poznali! A vám držím palce co nejvíc:-)))

            Nkoralovec1 - Profil | Ne 17.6.2018 10:29:48

            sven >> Ahoj. Tam neni nic nemozne. Muzem se toho klidne dockat.

              Nsven - Profil | Ne 17.6.2018 9:17:14

              koralovec1 >> Ahoj. Aby byli hameráci světoví, měli by ty závody přejmenovat na "Iron Fisherman - Carp Fishing, Insect Fighting and Beer Marathon" :-)

                Nkoralovec1 - Profil | Ne 17.6.2018 8:28:24

                Take jsem na to zvedavej a tesim se. Akorad by nemuseli byt ty musky. To zas budu naplacanej repelentem a francovkou 😁

                  NJaromírek - Profil | So 16.6.2018 19:34:29

                  Tak pánové,nějak nám to tu umřelo.Asi před hodinou jsem se vrátil z výletu na Hamr.Počasí OK,hospoda otevřená,Svijany za 28,-,výběr z asi osmi jídel.Celkem bych řekl,že to ujde.K rybám:na rybníku pět rybářů,celkem bez úspěchů.Pouze pod Hutníkem jeden se synem a ten mi ukazoval fotku z 15,2O hodin.Kapr 86cm.Od rána jeden záběr od kapra.Tak snad to bude příští týden lepší.Ahoj,J.

                    Nvendys-vt - Profil | Út 29.5.2018 20:53:51

                    sven >> Tak to máš pravdu, nevypadá to moc dobře... já jsem se právě vrátil z místního rybníku cca 4 ha, ale v pohodě, vítr pěkně rozháněl vlnky, k večeru, tj. 18.oo hodin se začala zatahovat obloha, vítr zesílil, a přijedu domů do Jc a zase nic, ale vítr je pořád... ta voda spadne zase v Německu, vytopí jim tam sklepy a tady zase nic:-))) Vypadá to, že jsme přírodu pěkně naštvali.

                      Nsven - Profil | Út 29.5.2018 10:50:26

                      vendys-vt >> Ahoj.
                      Kdyby jen topoly... Jestli u nás konečně pořádně nesprchne, tak se schyluje k velkému průseru....
                      Místy ani nechce vlasec propadnout.
                      A v přítoku prd voda....
                      Hamr na tom bude určitě mnohem lépe, alespoň má pořádný přítok

                        Nkoralovec1 - Profil | Po 28.5.2018 18:19:54

                        Tam je problem ze v okoli 100 metru mas 4 restaurace. Tak si kazdy muze vybrat co chce pit . V kazde restauraci toci neco jineho. Kdo bude chtit da si vychlazene plechovkove cenove to vyjde nastejno. Ja v tom nevydim problem. Asi bych si radeji koupil 4 v plechovkach nez 4 natocene v pet lahvi.

                          NPeacher - Profil | Po 28.5.2018 14:30:39

                          Tak zavody jsou az za mesic, to uz bude voda cista.
                          S tim sudovym pivem to je skoda, dovedu si predstavit, ze brigadnik, ktery by pivka nosil 50ti tymum by urcite dokazal nejeden sud vytocit :)

                            Nkoralovec1 - Profil | Po 28.5.2018 13:40:10

                            vendys-vt >> Mas pravdu Topol Vrba a dost pylu ze stromu. A vse nafoukano podle brehu. Kdo bude v parku ma vyhodu obcerstveni. Bude otevren penzion primo v parku u tech lekninu. Pivo ale pouze plechovkove. Sudove nechce ze by to pry nevytocil. Uz jsem tam byl ochutnavat. Maji vybornou jakoukoli kavu a dorty.

                              Nvendys-vt - Profil | Po 28.5.2018 12:12:49

                              koralovec1 >> Njn, kvetou topoli...

                                Nkoralovec1 - Profil | Ne 27.5.2018 18:50:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Ahoj. Tak jsem byl o vikendu na Hamrech. Nechytal jsem. Rybari sedeli v parku u lekninu. Nic nechytli.Voda na hladine dost spinava pyl a chmiri. Jinak byli na vode vydet dost velke ryby asi tolstolobik.

                                  NJaromírek - Profil | Pá 25.5.2018 8:07:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  sven >> A mě celou káď.Ať to stojí za to.

                                    Nkoralovec1 - Profil | Pá 25.5.2018 7:06:28

                                    sven >> Ahoj. Jako nam dvoum jo ? My nepotrebujem pomoci letos jim to ukazem. Ale z toho Metudu mi 2 privez ale potichu 😀

                                      Nsven - Profil | Čt 24.5.2018 21:04:17

                                      Jaromírek >> Ahoj. Jestli chcete, můžu vám nachytat každému pár násadáků na Metudu :-))

                                        Nkoralovec1 - Profil | Čt 24.5.2018 20:37:40

                                        Jaromírek >> Ahoj. Vychytal jako loni ? Byli jsme hovnochyti oba 😀. Ja ale aspon chtil labut. Ato jsem mel opravdu strach ze to nerozplave. Uz se tesim na musky 😀