Kaprarsky revir Desna

ozivil bych tady otazku ohledne desne,tedko jsme tam stravili 5 dni,pristup byl na miste i po telefonu vstricny,ale co se tyce rezervaci,ketre tam vlastne nejsou podle slov mistniho spolku jak do prijede tak si sedne tak katastrofa a jasne slo videt ,ze tam jde hlavne o kacky!!! behem "pobytu" jsme zjistily,ze se tam budou konat soukrome zavody(telefonicky jsem se ujistoval a bylo mi receno,ze v kvetnu tam zadne nejsou) o kterych udajne spolek nevedel,ale ruku na srdce takove zavody se domlouvaji dopredu uz k vuli startovniho pole,startovneho apod.,plno lidi bylo nastvanych a uz tam nepojedou,ma nekdo takove zkusenosti tak jako my? Prikladam fotecku "nasi strany"
Autor diskuse: sanov - Profil , 9.5.2015 kaprařina - revíry, cestování

NHumik - Profil | So 18.7.2015 20:28:59

P1SK0T >> Na dešný se není čemu divit tam to lepší nikdy nebude

    Nmannnik - Profil | So 18.7.2015 19:22:26

    P1SK0T >> byl jsem tam minulý týden a nepripadlo mi...

      NP1SK0T - Profil | So 18.7.2015 15:15:43

      Zdravím přátelé, doneslo se ke mě že na Dešné padají ve velkém ryby, a prý je tam nehorázný smrad od zdechlin má někdo nějaké podrobnější informace? Díkes

        Nondra15 - Profil | So 18.7.2015 14:51:33

        Zdravím. Jak to tam vypada s utečencema? Je tam klid ?

          Nčiky - Profil | Út 26.5.2015 21:36:47

          dada3 >> Ahoj chlape, už zbrojíš na začátek července, doufám že vyjde počasí.

            Ndada3 - Profil | Po 25.5.2015 22:16:37

            čiky >> nazdar chlape,na tvoje závody vždycky rád pojedu a komu se nelíbí jak to děláš tak at si p...... políbí a doufám že v létě si na závodech zase pěkně zachytáme zdraví Taky Taky

              Nčiky - Profil | Po 25.5.2015 20:57:24

              Kolegové, pročítám diskuzi a nestačím se divit, ani ne názorům. Pořádám závody a vím, že se nezavděčím všem. Ale je taky pravda, že spokojený si revír oblíbí, vrátí se a poděkuje Ti za to jak si to uspořádal. Nespokojený bude plivat okolo sebe špínu a svoji pravdu vnucovat ostatním, samozřejmě ta druhá verze není dobrá reklama pro revír.Pokud to vyřeší ok, pokud nevyřeší je to jejich problém a nespokojený stím nic neudělá. Ale co je mi až k smíchu je pravopis některých diskutujících. Borci, kteří si nejste jisti, požádejte své, školou povinné dítka o kontrolu pravopisu.

                Nmannnik - Profil | Po 25.5.2015 13:16:26

                Red carp >> dobrej nápad ;-)

                  NDan.J - Profil | Po 25.5.2015 11:03:59

                  Red carp >> :-)

                    NRed carp - Profil | Po 25.5.2015 10:46:27

                    Dan.J >> Požádej autora diskuze, ať udělá na tebe anketu. Jestli ano, nebo ne.

                      NDan.J - Profil | Po 25.5.2015 10:10:28

                      Milinek77 >> Ale jdi ty :-)

                        Ntuzemak - Profil | Po 25.5.2015 9:41:15

                        Milinek77 >> nejenom tobě.-))

                          NMilinek77 - Profil | Po 25.5.2015 9:37:24

                          honzulaw >> ty dva chápu byly tam nedávno a zrovna průser ale Dan.J mně příjde jako hodně zakomplexovanej vůl

                            Nhonzulaw - Profil | Po 25.5.2015 9:33:52

                            Špek >> to je vicemene pravda sesli se tu 3 co jsou nespokojeny a kopou kolem sebe. Kazdej na ne ma ale urcite jinej nazor:)

                              Ndosec - Profil | Po 25.5.2015 9:08:41

                              když je to tady o recenzích tak taky jednu přidám.Byl jsem tam jen dvakrát koncem září 2013,a na jedněch závodech ,na jaře 2014.Vždy to bylo v pohodě v tom září tam bylo jen pár partií takže naprostá pohoda a klid,a na jaře,na závodech to proběhlo taky v pohodě.Jen ,na tom jaře tam byl taky slušnej úhyn ryb vytáhlých,na břehu,ale jezdil tam traktor s borcama a sbírali to.Žádné problémy s obsluhou jsme neměli.

                                NRed carp - Profil | Po 25.5.2015 7:26:19

                                Prosím všechny ty, kterým se tam nelíbí a mají negativní zkušenosti, ať už tam nikdy nejezdí, ať už je tam zase klid a pohoda, jako tam vždy byla. Děkuji.

                                  NDan.J - Profil | Ne 24.5.2015 21:51:05

                                  vundu >> No neříkej :-)

                                    Nvundu - Profil | Ne 24.5.2015 21:49:58

                                    Dan.J >> tri :-)))) jikernacka totiz taky stoji pri nas :-))))))))

                                      NDan.J - Profil | Ne 24.5.2015 21:46:48

                                      Humik >> Děkuji,to jste zatím dva :-)

                                        NHumik - Profil | Ne 24.5.2015 21:45:48

                                        Dan.J >> naprosto stebou souhlasim