Kapři z Labe

Podělte se se svýma úlovkama vkládejte fota a pojďte diskutovat o všem co vás spojuje s touto řekou
Autor diskuse: honzina - Profil , 24.2.2015 kaprařina - revíry, cestování

Nhonzina - Profil | St 25.2.2015 10:32:38

Slavíček >> no to je ono.na ty Obědky je dost velkej tlak,tak se taky chci věnovat víc řece

    NPidess - Profil | St 25.2.2015 9:55:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Tak jeden z Labe 80 cm na pikantní švestku

      Nbrach - Profil | St 25.2.2015 9:33:52

      honzina >>
      Také mám pikantní švestku nadipovanou.
      Letos ji vypálíme...

        NVavry - Profil | St 25.2.2015 9:29:30

        honzina >> ja nevim jak tam u vas,ale u nas je 140 malo. Musis si to vyzkouset jaky olovo se ti tam udrzi.

          Nhonzina - Profil | St 25.2.2015 8:38:22

          Vavry >> toje docela dost néé.nezkoušel si menší

            Ntvistr - Profil | St 25.2.2015 7:43:05

            Pvl >> stačí se jen zamyslet, proč je na určitých úsecích tolik zákazů, buzerace RS, Policie, proč asi ??? Protože je tam vše OK ???? Asi určitě ne . Udělali jsme si to sami tím přístupem a chováme se tam tak jak se chováme... Bordel kolem vody, ryby do soukromáků apd... To jsou ty souvislosti které plno lidem nedochází...

              NPvl - Profil | St 25.2.2015 7:36:46

              tvistr >> Teď jde hlavně o to, komu docházejí souvislosti a komu nedocházejí :o§)) ((

                Ntvistr - Profil | St 25.2.2015 7:33:53

                hláskař >> snad to nebudu muset rozvádět... posal jsem ten problém v předchozím zápisu... jestli Ti nedocházejí souvislosti tak hledej v jiných zápisech...

                  Nagig - Profil | St 25.2.2015 7:31:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  honzina - >> Ahoj na Labi JSEM BYL 3 KRÁT v životě poprvé to byla špica pak už ani tuk ale to tak bývá škoda že se tam dostanu tak zřídka je to řeka velkých možností závidím lidem co bydlí poblíž ;-)

                    NVavry - Profil | St 25.2.2015 7:25:15

                    honzina >> zalezi na prutoku ja pouzivam 200 g

                      Nhonzina - Profil | St 25.2.2015 6:15:33

                      Jaký použít olovo bude stačit 140g?

                        Nhláskař - Profil | St 25.2.2015 0:19:54

                        tvistr >> Jak si takovou úctu a ochranu představuješ?

                          Nhláskař - Profil | St 25.2.2015 0:14:19

                          Vavry >> Super názor.Máš ještě nějaký podobný debilní? Z 20:30:02 ...

                            Ntvistr - Profil | Út 24.2.2015 23:02:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Jo Labe je srdeční záležitost ...jezdím tam hrozně rád, a myslím , že by si tato voda zasloužila větší úctu a ochranu. Ne každý se tam chová tak jak si tato voda zasluhuje. Proto chraňme tuto svazovou vodu.. je bohužel ještě stále mnoho ryb co z této vody končí v soukromých kaprodromech...

                              NWrbyc - Profil | Út 24.2.2015 22:37:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Když mi bylo 15 let tak mě bratr vzal poprvé na Labe a tohle byla uplně první ryba kterou jsem tam zdolal a od té doby mě Labe vzalo a jezdím tam pravidelně každý rok už 10 let a ulovky jen rostou..pravda je že už to neni tak jako před deseti lety co pamatuju kdy se za den podařilo vytáhnout deset kapru od 8 kilo a víš ale přez to tam jezdim rád a každý rok si tam odvezu hezké zážitky a ulovky

                                Nhonzina - Profil | Út 24.2.2015 21:06:16

                                I malý kapřík by potěšil.

                                  Nhonzina - Profil | Út 24.2.2015 21:02:41

                                  Jishik >> dik za rady budu zkoušet

                                    N!M! - Profil | Út 24.2.2015 21:02:31

                                    Petr.J >> Pokud je vzala povodeň tak kde só, zajet za něma do Německa? Tam musí být kaprů jak kráva né:-D

                                      Njirisyky - Profil | Út 24.2.2015 21:02:25

                                      No, tak šup s jedním tam a druhým tam

                                        NVinOn - Profil | Út 24.2.2015 21:02:21

                                        Vždy skus jeden do koryta a druhý pod břeh,pak oba kde to zrovna jezdí.