Kapři z Labe

Podělte se se svýma úlovkama vkládejte fota a pojďte diskutovat o všem co vás spojuje s touto řekou
Autor diskuse: honzina - Profil , 24.2.2015 kaprařina - revíry, cestování

NJishik - Profil | Út 24.2.2015 20:56:07

honzina >> Někdy je lepší koryto, někdy pod břeh ;) musíš na to přijít sám :)

    NVavry - Profil | Út 24.2.2015 20:51:59

    honzina >> určitě do koryta

      Nhonzina - Profil | Út 24.2.2015 20:43:13

      tomvlčák >> ještě jsem se od nikoho nedozvěděl jestli to hazi do koryta nebo pod břeh

        Nhonzina - Profil | Út 24.2.2015 20:41:32

        strejda16 >> svazovka.ta soukromka stojí prej za prd.

          Nstrejda16 - Profil | Út 24.2.2015 20:39:15

          honzina >> Do Obědovic na svazovku, nebo soukromku?

            Ntomvlčák - Profil | Út 24.2.2015 20:37:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Byl jsem na Labi párkrát, 80-ky se povedli dva ;-)

              Nhonzina - Profil | Út 24.2.2015 20:35:28

              strejda16 >> hele v Puhlovicích jsem nebyl ani nepamatuji.mám to tam kilometr s raději jezdím do Obědovic.Kosičky nevím tam nejezdím.

                Ntomban - Profil | Út 24.2.2015 20:30:25

                vencael >> kde ty místa jsou?za loňský rok se mi nestalo že by kolem mě neprojelo minimálně 50 cyklistů a neprošlo 20 pejskařů denně :-)...cca 1-2km nad a pod Kolínem

                  NVavry - Profil | Út 24.2.2015 20:30:02

                  Jestli chcete byt úplně odříznutý na rybách a sami tak si kupte svůj rybník a nestěžujte si pořád,že okolo vás někdo chodí, nebo že za vámi jezdí auta :-) :-) Nebo jak tu někdo psal,tak si zalezte do kopřiv nebo do křoví a možná bude klid :-) :-)

                    NSlavíček - Profil | Út 24.2.2015 20:02:37

                    hláskař >> Tady u nas to je podobny vsude kolem polni cesty najit misto kam neni pristup je tezky a kdyz ho najdes rikas si jsem zasitej ejhle nejaky dobrak z motorovym clunem a jsi rad ze ti nasebere pruty. Lidi potkas i tam kde driv nikdo nechodil

                      Nhonzina - Profil | Út 24.2.2015 20:01:26

                      vencael >> no už se na to těším

                        Nvencael - Profil | Út 24.2.2015 19:58:35

                        honzina >> kolem kolina se daji najit mysta kde budeš sam bez vyrušovani

                          Nhláskař - Profil | Út 24.2.2015 19:55:00

                          honzina >> Tam to neznam,to už je pro mne dost daleko,ale nikdy neřikej nikdy.

                            Nhonzina - Profil | Út 24.2.2015 19:53:00

                            mypeters >> hele chytnu nebo nechytnu.hlavně si odpočinout, nasát ten klid a pohodu.když přijde jeden záběr budu rád

                              Nhonzina - Profil | Út 24.2.2015 19:51:20

                              mypeters >> s malým klukem toho moc neudělám s ním to očíhnu a pak hurá na víkend

                                Nmypeters - Profil | Út 24.2.2015 19:45:15

                                honzina - To neni o jednom dni...Lebe je prozkoumane tam i zpatky tisici rybari.Zkus hledat ryby,ne misto...

                                  Nhonzina - Profil | Út 24.2.2015 19:42:24

                                  hláskař >> chci někde kolem Přelouče a Kladrub nad Labem.taky se mě to líbí kolem Kolína.no uvidíme

                                    Nhláskař - Profil | Út 24.2.2015 19:35:12

                                    honzina >> V úseku Brandýs n.L-Litoměřice,kde to mam prozkoumaný----jak řikam-hodně štěstí,ale radši hledej jinde :-)

                                      Nhonzina - Profil | Út 24.2.2015 19:29:16

                                      mypeters >> nó moc na výběr nemám.chci jet zatím na blink vzít malýho pinďu a udělat si celodenní výlet

                                        Nmypeters - Profil | Út 24.2.2015 19:23:59

                                        honzina >> No tak jestli mas lod tak muzes patrat...na strednim Labi toho asi moc nenajdes ale i tak hodne stesti....))))