- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kelímek na Boilie
Ahoj lidi nevíte kde by se dali koupit tyto kelímky,alespoň 150-200ml?Na Alli jsem koukal ale min množství je tak 20-50 a tolik jich zase nepotřebuji.Díky za tradyAutor diskuse: Vavry - Profil , 16.2.2015 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
27x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
NVavry - Profil | Čt 19.2.2015 19:25:31
a11115 >> ok pocitam, ze v pondeli by mohli dorazit,tak pak napisu info.
NVavry - Profil | Čt 19.2.2015 19:17:24
Johnny001 >> zrovna mam doma dvoje peprenky,tak kelimek schovam..
NJohnny001 - Profil | Čt 19.2.2015 18:06:24
Jelikož mám ryby rád, tak jako zásobník na všemožně dipované pelety a boilies používám tohle, těsní skvěle a když to rozbiju (povedlo se mi to snad jen jednou rozšlápnout), tak si na svačinu koupím pepřenky nebo matjesy a je to :)
http://www.atlantikprodukt.cz/produkty/spotrebitelska-baleni/rybi-vyrobky-marinovane-a-solene/
http://www.atlantikprodukt.cz/produkty/spotrebitelska-baleni/rybi-vyrobky-marinovane-a-solene/
Nradjanys - Profil | Čt 19.2.2015 15:47:48
Já používám kelimky od solviny. Netecou jsou trosku větší. Možná trosku humpolacke ale slouží.
Nmondry - Profil | Čt 19.2.2015 15:41:33
Bobajz >> Se nedivím.Ale každý musí něco tvořit aby přežil.A na tebe vyšla zrovna výroba těch odporných sraček které mě nervujou nejen u vody:-)
Ale i já je kupuju a používám:-(((((( Bohužel:-(
Ale i já je kupuju a používám:-(((((( Bohužel:-(
NPřemas - Profil | Čt 19.2.2015 15:34:49
mondry >> Jé už ho vidím uživatele, aj ten jeho výdobytek, a já na Googlu našel toto :o))
http://www.p-s.cz/?ln=en
http://www.p-s.cz/?ln=en
NBobajz - Profil | Čt 19.2.2015 15:32:56
mondry >> Každý den několik tisíc.Někdy mi už z toho hrabe.
Nmondry - Profil | Čt 19.2.2015 15:32:00
Přemas >> :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
http://www.mrk.cz/clen.php3?id=68662
Teď jsi mně fakt rozchechtal!!!!!!:-))))))))))))))))))))))))))))
http://www.mrk.cz/clen.php3?id=68662
Teď jsi mně fakt rozchechtal!!!!!!:-))))))))))))))))))))))))))))
NPřemas - Profil | Čt 19.2.2015 15:31:08
Bobajz >> Tak PET je prakticky nerozbitná záležitost. To už si z nás vyzkoušel asi kdekdo :o) Jinak díky za osvětlení, i když stejně mi to asi hlava nepobere, proč se dá s jedním hrát fotbal a u druhého stačí jen blbý pohled :o)
NPřemas - Profil | Čt 19.2.2015 15:28:55
mondry >> Hoď prosím odkaz? Google je z P.&.S zmatenej :o))
NBobajz - Profil | Čt 19.2.2015 15:24:44
Přemas >> základní rozdíl je ve výrobním procesu.kelímky z PPE jsou vyráběny na vstřikolisech a Pet jsou vyráběny z preforem na vyfukovacích lisech.Čím větší gramáž použitých preforem,tím větší tvrdost kelímků či lahví.
Nmondry - Profil | Čt 19.2.2015 15:23:30
Přemas >> Líbí se mi nápad od ,,P.&.S." s tím rozdělením.Asi to vyzkouším praktikovat.Výhoda těchto kemílků je že když jej nebo víčko náhodou rozplajzneš,není problém jej nahradit.Je jich všude hafo:-)))
NPřemas - Profil | Čt 19.2.2015 15:18:55
mondry >> JJ, různé materiály, a asi i tloušťka :o) Ty co mám v kabele jsou PP, ale vím prd jaký je rozdíl v plastech :o) (snad 7 druhů) ...
Nmondry - Profil | Čt 19.2.2015 15:12:56
Přemas >> Nemám s něma špatné zkušenosti.Občas se může stát že nevydrží ale to si myslím že snad každý plast.A nebo se možná dělají tyto kelímky z různých materiálů.Jeden vydrží víc,druhý míň.
Čtenáři této diskuse také sledují
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NLexikon boilies komponentů901
NCcMoore a vše kolem něj3769
NDomácí swinger - výroba624
NKrátkodobá kaprařina x9925
NZlatá kaprařská malina1332
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54929
NKarbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
NJak na odlévání olova?856
NWaftersky - rady, typy, zkušenosti814
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
ÚtNKrátkodobá kaprařina x 9925
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNFanclub značky Shimano 16391
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73












