výrobky imperial baits

Jaký máte názor na tuto značku.vkládejte své zkušenosti i fota ryb
Autor diskuse: honzina - Profil , 20.1.2015 kaprařina - nástrahy, návnady

jaké boilies vám šlape nejvíc

A) osmotic spice3%

B) monster-liver13%

C) elite-strawberry42%

D) monster's paradise14%

E) explosiv-stickmix3%

F) fish3%

G) birdfood-banana4%

H) elite6%

I) uncle-bait9%

J) carp-total4%

Od 21.1.2015 hlasovalo 140 čtenářů.

Nvectif - Profil | Út 26.5.2015 11:12:26

Ahoj, tady David Fořt. Pavel mi teď volal, tak uvedu pár věcí na pravou míru. Od 7.5.2015 jsem výhradním distributorem značky Imperial Baits pro Českou a Slovenskou republiku. [pokraceno, MM]

    NPvl - Profil | Út 26.5.2015 11:11:57

    smike >> David podá vysvětlení .
    Prdím na Nollerta koktá (nebo mi to tak alespoň připadá) a já mu špatně rozumím :o§)))

      Nsmike - Profil | Út 26.5.2015 11:09:58

      Pvl >> cinkni nollertovi, to bude tutovka:-)))

        NPvl - Profil | Út 26.5.2015 10:55:01

        Asi budu muset zavolat Davidovi F aby bylo už konečně jasno :o§)

          NPanto - Profil | Po 25.5.2015 23:15:06

          honzina >> Minulý týždeň som robil objednávku na e-shope T.B. a niečo som ešte chcel telefonicky doobjednať, nemali to a chalan povedal že skladové zásoby IB sa vypredávajú a nové sa robiť už nebudú... Takže tak...

            NPanto - Profil | Po 25.5.2015 23:12:23

            pulec7cze >> ukludni sa! Nepíšem blbosti, len jedno slovo som chybne napísal...

              Nhonzina - Profil | Ne 24.5.2015 20:53:32

              Nevím kde jste vzali že T.B s imperialem končí není to pravda.na for fishingu jsme se s nim bavili a povídal že vše bude při starým jen bude ještě dělat své koule.

                NrhinitisX - Profil | Ne 24.5.2015 16:10:17

                pulec7cze >> Díkes

                  Npulec7cze - Profil | Ne 24.5.2015 16:01:52

                  rhinitisX >> Ahoj prosimtě níže blbost. Správně jsou www.imperial-fishing.cz, slovenská verze pak www.imperial-fishing.sk

                    NrhinitisX - Profil | Ne 24.5.2015 14:33:34

                    Panto >> Ok, díky za informaci. Snad zachová alespoň standard, jak měl Tomáš.

                      NPanto - Profil | Ne 24.5.2015 14:30:47

                      rhinitisX >> ahoj, na FB som čítal že nová stránka bude k dispozícií v najbližších týždňoch a bude to www.imperial-baits.cz
                      T. Blažek končí s IB distribuciou a David Fořt bude distributorom nielen pre SK ale aj pre CZ.

                        NrhinitisX - Profil | So 23.5.2015 13:53:27

                        Pvl >> Aha. Já myslel, že Blažek s IB skonci, nebo naopak, když začal se svým vlastním krmením. Tak pokud to zůstane při starém, taky dobře.

                          NPvl - Profil | So 23.5.2015 13:43:59

                          rhinitisX >> Co jsem slyšel, tak David má dělat jen distribuci na Slovensko

                            NrhinitisX - Profil | So 23.5.2015 11:41:26

                            alda2211 >> To nevím. Právě proto me zajímalo, jestli nefungují pod nějakým názvem, který nemůžu dohledat 😊

                              Nalda2211 - Profil | So 23.5.2015 11:19:16

                              rhinitisX >> myslíš že se budou stránky nějak lišit?

                                NrhinitisX - Profil | So 23.5.2015 10:00:26

                                Pvl >> nejspíš sis nepřečetl,na co jsem se ptal. Ty stránky, které ses vyhledal jsou Tomáše Blažka, který s IB končí a má svoji vlastní značku. Mě zajímají nové stránky Davida Fořta. Líp čti, než budeš reagovat.

                                  NPvl - Profil | So 23.5.2015 9:54:43

                                  rhinitisX >> Nejspíš nemáš asi čas si zadat do seznamu to na co se ptáš ...... Vyhledsal jsem ti to otázka několika vteřin .. děkovat nemusíš
                                  http://www.imperialbaits.cz

                                    NrhinitisX - Profil | So 23.5.2015 9:42:49

                                    Panto >>Ahoj, a nevíš, jestli už má nějaký eshop?

                                      NKamil68 - Profil | Pá 15.5.2015 12:37:35

                                        NSlavnýLovecPampalini - Profil | Pá 15.5.2015 0:22:07

                                        Panto >> Tomáš Blažek se prej rozhodl už před několika měsíci, maj dělat nový stránky tak jsem zvědav