Boilie impact a euro od tandembaits

Ahoj, máte někdo zkušenosti s tímto boiliem popř. i s jinými věcmi (dipy ,pop-up atd.) od této polské firmy? Budu rád za jakékoli odpovědi a názory.
Autor diskuse: carperr - Profil , 12.1.2015 kaprařina - nástrahy, návnady
69 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

Ncarperr - Profil | Ne 25.1.2015 13:58:06

Ještě by mě zajímal ten Supercrunch, zkuošeli jste to někdo?

    NLužničan - Profil | So 17.1.2015 16:46:38

    SAHIB >> okázaná platí :-)))

      NSAHIB - Profil | So 17.1.2015 15:48:00

      Lužničan >>
      jó zendle,mám,ale muším ho pohledat,protože se na něj někde práší,nejedu na něj už delší dobu..-))

        NŠlapeto - Profil | Pá 16.1.2015 17:56:42

        neutral >> Jooo..Top Edition, máš pravdu, tak na tu jsem chytal...

          Nneutral - Profil | Pá 16.1.2015 17:30:29

          Dík hoši za osvěžení paměti.Já to nekupoval,chytali na to hlavně kamoši.Chodil jsem ale do jednoho obchodu a tam nebylo jiného boilie,nežli TB :)Vzpomínám si,jak jsem známému chtěl pomoct s krmením té Top edition (crab) na větší vzdálenost.Všechny kule,co vyletěli z kobry se cestou rozpadly a skončily napůl cesty.Trošku pomohlo vlhčení kobry a kulí,ale žádná sláva za ty prachy :)

            Ncarperr - Profil | Pá 16.1.2015 17:24:43

            A jaké příchuťe od toho eura se vámi zdáli nejlepší?

              Nbart.bm - Profil | Pá 16.1.2015 17:15:06

              Tak tak jak pisi kolegove....ze zacatku byly pouze tri rady...euro,impact a top v tebou zminovanem.zstribrnozlatem sacku....tak meli i odstupnovany mixy,esence atd. tusim.impact byl jeste rozsiren o pelety atd.

                N07moe07 - Profil | Pá 16.1.2015 17:00:15

                neutral >> podla mna euro,impact,top edition

                  NBobajz - Profil | Pá 16.1.2015 17:00:08

                  neutral >> myslím,že byly 3-euro,impact a top edition.

                    Nneutral - Profil | Pá 16.1.2015 16:56:43

                    Bobajz >> Aha,dík:) A jak se ty tři řady prosimtě jmenovaly dřív,vzpomeneš si ještě?Jde mi hlavně o tu nejvyšší...

                      NBobajz - Profil | Pá 16.1.2015 16:41:18

                      neutral >> Dnes jsou tyhle řady:euro,CF,superfeed,super crunch,top edition

                        Nneutral - Profil | Pá 16.1.2015 16:38:59

                        Šlapeto >> Nevím,jestli si to ještě dobře pamatuju,ale IMPACT nejvyšší řada nebyla.TB měli ještě jednu vyšší ve stříbrném balení,ale nemůžu si vzpomenout na název.Ta nejnižší řada EURO se balila do sáčků oranžových...

                          NBobajz - Profil | Pá 16.1.2015 16:36:09

                          trochu jsem překvapený,že všichni tady řeší výrobky,několik staré.Ani tandem neustrnul ve vývoji a šel dál a jejich dnešní produkty jsou plně srovnatelné s tím,nač chytáme dnes.Problém je asi v tom,že naše obchody jsou pořád zásobeny starými výrobky a jejich nové produkty jsou opravdu hodně hodně málo známé.

                            NŠlapeto - Profil | Pá 16.1.2015 16:22:06

                            carperr - >> Impact (ta nejvyšší řada) byla první hotovka, se kterou jsem tak nějak opravdu začal s kaprařinou. Dobrý koule, ale nachytly i hodně malých ryb. Nejoblíbenější byl nějaký tuším banán a Oliheň, ta bodovala asi nejvíc. Boostery jsem od nich koupil na výstavě za pár kaček proslé, ale ty mnoho parády neudělaly.

                              Nneutral - Profil | Pá 16.1.2015 16:06:11

                              carperr - >> Je to uz par let co jsem dusledkem nedostatku casu byl nucen chytat na hotovky.Byla to krasna,zapomenuta,kanadskym morem zarostla voda.3x obden jsem si predem nakrmil na navetrnou stranu,ktera byla usetrena bujne vegetace.Do tesne blizkosti moru tehdy do vody letely kulicky RICHWORTH-banana.Nasledovala natolik paradni chytacka,ze jsem musel stahnout druhy prut,abych to stihal.Krasni,bojovni,zlatocerni,zapomenuti kapri totiz brali naprosto odevzdane-az me jich bylo chvilkama lito.Vsem byla ale vracena svoboda a ja se tesil na dalsi volnou nedeli.S podporou vyse zminene znacky jsem ale uz nemohl pocitat a tak bylo zakoupeno,s pocitem,ze tam ty trdla stejne spasou cokoliv,5kg TuttiFrutti-EURO boilieTandemBaits.Avsak zle jsem se tehdy milil.Presto,ze jsem byl zase predem 3x obden prokrmit a pocasi bylo stejne jako minule.V tu nedeli jsem jen sedel,hledel a ten muj pripitomely,nateseny usmev vadnul a vadnul,az se ztratil uplne a pak zazvonil zvonec a byl u me s TandemBaitem konec.

                                Nšmája - Profil | Pá 16.1.2015 13:38:52

                                Loni jsem zkousel prichut japonska olihen a jezdila mi celkem slusne, dokone par amuru premluvila, ale to bylo asi tim ze byl kolem partikl :)

                                  NLužničan - Profil | Pá 16.1.2015 13:33:44

                                  bart.bm >> Tu jsem používal taky .Já měl nejraději od Moselly Qpips -sladkou verzi.Já chytal Tandembaits jen se Sahibem .. jinak vůbec...

                                    NLužničan - Profil | Pá 16.1.2015 13:28:35

                                    SAHIB >> Samozřejmě ten zázračnej - s nápisem Tandembaits :-)))
                                    Pomeranč - krmeno v xy hod, xy kg, to samé Švestka...bylo tam toho dost :-))))

                                      NSAHIB - Profil | Pá 16.1.2015 7:30:00

                                      Lužničan >>
                                      Nazdar,
                                      kterej notes myslíš-zázračnej..-))hihi

                                        Nnicminebere - Profil | Čt 15.1.2015 21:17:45

                                        já letos od nich chytal boilie black halibut a byly dny, kdy kapři šli jen na tuhle černou kuličku :) .. Jinak jsou to spíš takové voskovky, ale mě fungovaly bez problému. Ono jde o to, že ten kapr to ochutnává než zjistí za co že ta divná věc vůbec stojí, takže hodně záleží na chytlavosti tvojí sestavy! Umělou popku by asi taky neslupnul a přesto se na ni kapři běžně chytají, protože jsou zvědavý a ochutnávají všechno co by mohlo spetřit jejich vybraný jídelníček. Takže když tím nekrmíš týdny na jednom místě a nepotřebuješ kvalitní krmení stačí ti v podstatě k přelstění kapra ovoněná mouka, protože kapr první ochutná, než zjistí, že to stojí za prd, ale to už visí dávno na háčku, pokud je tvoje sestava správně chytlavá:)....

                                          Ndave86 - Profil | Čt 15.1.2015 20:40:19

                                          Zdar, párkrát jsem tyto koule taky zkoušel, ale nic jsem na ně nechyt, tim neřikám, že jsou špatný, používám dipi a hlavně práškové a ty šlapou suprově, a popky taky nejsou špatný.

                                            Nbart.bm - Profil | Čt 15.1.2015 20:14:09

                                            Lužničan >> kdys jsem používal švestku od Zelenky a na tu to jezdilo parádně.Pak krachl a já hledal alternativu a TB jsem právě zkoušel ale po cca 3hod když tu kulu člověk vytáh byla barva vyblutá a ta kule voněla divně.Teď mi kolega nechal domíchat u známého směs právě s švestkovým práškovým aroma...když mi to dovez tak jsem myslel že si ze mě dělá srandu páč to vůbec nevonělo ale jakmile jsem to smíchal s vejci tak po pár minutách úžasná povidlová vůně.No masakr a ryby taky masakr :o))))) zas po dlouhé době slivka co jezdí a ne jen voní :o))))))

                                              NLužničan - Profil | Čt 15.1.2015 19:35:39

                                              bart.bm >> Já na ní nikdy nic nechytil .Spíš to bylo na odpuzování ryb :-)))

                                                Nbart.bm - Profil | Čt 15.1.2015 19:28:05

                                                Lužničan >> slivka nemakala ani mě

                                                  NLužničan - Profil | Čt 15.1.2015 18:14:50

                                                  SAHIB >> To máš pravdu -ještě vlastníš ten zázračnej Notes ? A ta švestka od Tandemu, ta tam moc nešla , nej pomerač - makal i na podzim...

                                                    NRybatorstr - Profil | Čt 15.1.2015 12:53:05

                                                    SAHIB >> Tak se mi líbíš - Bratře Velký Válečníku !!! ... :-)))

                                                      NSAHIB - Profil | Čt 15.1.2015 12:52:16

                                                      Rybatorstr >>
                                                      Provedu!
                                                      Bratře Náčelníku!-))

                                                        NRybatorstr - Profil | Čt 15.1.2015 12:46:55

                                                        SAHIB >> Díky ! Budu čekat na dobré zprávy :-)) Drž se :-))

                                                          NSAHIB - Profil | Čt 15.1.2015 12:44:36

                                                          Rybatorstr >>
                                                          Ať se synkovi i rodině daří adíky Tobě,..
                                                          Až bude pooo,tak se snad ozvu:D-(

                                                            NRybatorstr - Profil | Čt 15.1.2015 12:30:49

                                                            SAHIB >> Kdo by se nebál, včera mě operovali synka a také jsem z toho byl lehce ( více ) nervózní, ale nebylo to nic extra vážného a už je v pohodě. Držím pěsti, aby to dopadlo dobře !!!

                                                              NSAHIB - Profil | Čt 15.1.2015 12:15:54

                                                              Rybatorstr >>
                                                              Díky Michale,
                                                              bylo to opravdu už zapotřebí,protože už znám termín 1 operace a není mi zrovna dvakrát příjemně po těle,nějak to se mnou začíná bejt trošku k nevydržení,furt eště váhám,....

                                                                NRybatorstr - Profil | Čt 15.1.2015 10:44:35

                                                                SAHIB >> Tak to jsem rád :-))

                                                                  Nmeďo1 - Profil | Čt 15.1.2015 9:32:48

                                                                  Prevažne chytam na homemade boilies, ale na boilies TB Impact Monster Crab 0,20mm som tiež slušne zachytal.

                                                                    NSAHIB - Profil | Čt 15.1.2015 9:27:54

                                                                    Rybatorstr >>
                                                                    Nazdár,
                                                                    to se Ti Michale povedlo!!!:-))
                                                                    Teď jsi mi fakt upřímně moc a moc rozesmál,..-)už jsem potřeboval trocha jiný rozměr v šišuli..-(((

                                                                      NRybatorstr - Profil | Čt 15.1.2015 9:22:57

                                                                      SAHIB >> Náčelník Pomerančová koule :-)))

                                                                        NSAHIB - Profil | Čt 15.1.2015 9:16:53

                                                                        Lužničan >>
                                                                        Nazááááááááááááááár,
                                                                        Ty hade jeden slizkej,že se taky ozveš,co:D..-)))hihi
                                                                        A jak to jezdilo,to byly závody,co.-))

                                                                          NLejboj - Profil | St 14.1.2015 19:26:59

                                                                          TB kukuricne boilie vynikajici na amury, posledni dva roky funguji skvele, vcetne pop-up

                                                                            NLužničan - Profil | St 14.1.2015 19:07:35

                                                                            SAHIB >> Pamatuji doby , kdy jeden borec přijel na můj oblíbenej revír na chatu .Chytal na Tandembaits -ryb nachytal mraky vše na pomeranč... .Nevíš kdo to byl ? :-)

                                                                              NBobajz - Profil | St 14.1.2015 16:52:50

                                                                              carperr >> Podle příchutí je to nižší řada Carp food(CF)
                                                                              http://tandembaits.com/boilies-1-kg.html
                                                                              Už jsem našel i ten Superfeed,oproti polsku dost předražený.

                                                                                Ncarperr - Profil | St 14.1.2015 16:38:05

                                                                                Bobajz >> ale jo na kamofish ten nový superfeed maj, akorat zě tam nato nemaj ikonku ale když napíšeš do toho jejich vyhledavače "superfeed" tak ti to tam vyskočí

                                                                                  Nbart.bm - Profil | St 14.1.2015 15:23:18

                                                                                  Bobajz >> koukal jsem a do sklepa wendarskeho to nebudes mit asi daleko.mozna by stalo za to napsat Luznemu jak to vidi on s TB pro tento rok.Ja jedine zajet za caru az bych byl u nasich a to vim stejne ze se mi chtit nebude :-)

                                                                                    NBobajz - Profil | St 14.1.2015 15:17:42

                                                                                    bart.bm >> Právě,že ty nové u nás nejsou.Asi na jaře sjedu za hranici nakoupit.
                                                                                    http://tandembaits.com/imapct-boilies-superfeed-18m​m-1kg.html

                                                                                      NSAHIB - Profil | St 14.1.2015 15:17:19

                                                                                      bart.bm >>
                                                                                      na ty pelety se budu muset kouknout blíže-))

                                                                                        Nbart.bm - Profil | St 14.1.2015 15:15:25

                                                                                        Bobajz >> jak jsem psal dlouho jsem se na ne nedival,ale asi juknu na Davida co tam ma...v polsku na to kluci hodne chytaji co jsem tak videl a mohu rict ze maji krasne kapry a i amury.

                                                                                          NBobajz - Profil | St 14.1.2015 15:09:57

                                                                                          bart.bm >> V řadě Super Feed mají i kombinaci oliheň/pomeranč.

                                                                                            Nbart.bm - Profil | St 14.1.2015 15:04:33

                                                                                            SAHIB >> pamatuju si jej v pocatcich dovozu jelikoz kamarad to braval na kram.Mel jsem jahodu,tutti,olinen a kraba.jezdilo to jak kdy a jak kde.ale v dobe kdy jsem to pouzival to byl jeden z nejlevnejsich co byl a ryby chytal.ale to bylo v dobe kdy i kapr pres 60 byl trofej :-) skoda ze to spousta lidi uz tak nebere a honi se jen za kilama......
                                                                                            Pulnocni pomeranc je od Kucery :-) TB ma sladky pomeranc a ten z meho pohledu slapal velmi dobre jak klasika tak popka.pouzival jsem jej hlavne na bahne.Ale je to uz tak 7let takze nevim jak je na tom ted.v loni jsem chtel zas tu popku pomeranc ale delat objednavku kvuli jedne butele se mi nechce tak koukam vzdycky tam kde vlezu jestli jej nemaji.

                                                                                            Jura tu vzpominal jejich pelety...taky mohu jen potvrdit ze opravdu makaly na jednicku.

                                                                                              Nkoralovec1 - Profil | St 14.1.2015 15:02:46

                                                                                              SAHIB >> ten sladkej pomeranč neznám ale pulnoční pomeranč vyzkoušej. To je Mikbaits expresky

                                                                                                NSAHIB - Profil | St 14.1.2015 14:59:33

                                                                                                koralovec1 >>
                                                                                                Nazdar,
                                                                                                to je něco podobnýho jako ten sladkej,nebo je to ouplně ,ale ouplně něco jinýho,jiná řada..

                                                                                                  Nkoralovec1 - Profil | St 14.1.2015 14:50:44

                                                                                                  SAHIB >> ano ten funguje je za 250kč

                                                                                                    NSAHIB - Profil | St 14.1.2015 14:41:28

                                                                                                    bart.bm >>
                                                                                                    a jaký máš s nima Ty poznatky, jak Ti to šlapalo...
                                                                                                    Koukal jsem,nikde nic moc je namaj, a když,tak drahý jakswiň..-)
                                                                                                    Já je loni na jaře pamatuju tady u nás a v okolí za 150,160 a najednou už nejsou vůbec a když,tak za hříšných 240,270..lowe,to je síla někde jsem je dokonce zahlíd za 290 + Dip,který někde prodávali za 50 lowe,tak to spojili a navýšili nehorázně cenu..
                                                                                                    To radší opět sáhnu do notýsku a ušulám si svou švestku + pepř..-),
                                                                                                    Ale co jsem klábolil s klukama ,tak je prej docela dost slušnej ten půlnoční pomeranč,či jak se to jmenuje..

                                                                                                      Nlevhan - Profil | St 14.1.2015 14:02:19

                                                                                                      cau jeden cas jsem nato chytal z rady impact japonska olihen ta neskutecne tahne po mentolu sl pomeranc tuti fruti med a ani tuk s rady euro me to docela jeden cas jezdilo na kraba tot vse dovolim si rict ze v jejich cenove relaci sezenes daleko ucinejsi koule od nekoho jineho jedine co mel tb neprekonatelne byli betainove pelety

                                                                                                        Nbart.bm - Profil | St 14.1.2015 12:42:47

                                                                                                        SAHIB >> v poho ja jen ze jsem tu v Prerove koukal loni po plovkach sl.pomeranc a prave je nikde nemeli....teda spis nikdo nic nemel od TB

                                                                                                          NSAHIB - Profil | St 14.1.2015 12:01:00

                                                                                                          bart.bm >>
                                                                                                          pokud jsem se splet - omlouvám se...

                                                                                                            Nbart.bm - Profil | St 14.1.2015 11:02:26

                                                                                                            SAHIB >> v Prerove tezko.tady ho nikdo ze tri prodejen myslim nema :-) Prostejov ti rikali a David Luzny z KamoFish :-) ten je myslim i vyhradni dovozce TB

                                                                                                              NBobajz - Profil | St 14.1.2015 10:56:16

                                                                                                              JOP >> Tyhle odkazy jsou ,kromě Kamofish,na starou řadu Impact,která se už dost dlouho nevyrábí,ale u nás je asi ve skladech ještě dost častá.

                                                                                                                NSAHIB - Profil | St 14.1.2015 10:27:40

                                                                                                                Tonskiller >>
                                                                                                                Taky sem se ptal na TB,sháněl a někdo mi daLodkaz na rybářské potřeby v Přerově ,že tam TB berou..pokusím se odkaz pohledat..

                                                                                                                  NSAHIB - Profil | St 14.1.2015 10:25:59

                                                                                                                  Nazdar,
                                                                                                                  já od TB používal hodně sladký pomeranč..
                                                                                                                  Byl dost dobrý na krátkodobé a rychlé chytání,to jsem byl překvapen..
                                                                                                                  Na rúzných vodách,bez předešlého delšího krmení,po cca 3 hodinkách po zakrmení několika kuličkami,cca 30-40 ks první záběry..
                                                                                                                  Jezdilo to 3-4 dny,průběžně přihozeno pár kuliček v průběhu lovu,kapř rozmanitý, od cca 45 - 85cm (13,70kg) největší,pak to postupně ustávalo....
                                                                                                                  Neměl jsem opravdu špatné zkušennosti,ani výsledky,nachytalo to vždy..
                                                                                                                  Tebou zmíněnou řadu jsem zkoušel asi 2x ,ale výsledek nebyl nic moc ,oprotiva temu sladkému pomeranči,dlouhá doba na záběr,i přes dost podstatné zakrmení,mohlo to být i vodou,2 různý revíry,2 x rozdílné podmínky včetně počasí,kdo ví..
                                                                                                                  moje poznatky,ať se daří..

                                                                                                                    Ncarperr - Profil | St 14.1.2015 10:24:29

                                                                                                                    Bobajz >> hele ja kupoval tu starou serii a nebyla špatná... ale ted maji jiné složení a ty jsem ještě nezkoušel ale pry sou lepší

                                                                                                                      NBobajz - Profil | St 14.1.2015 10:20:27

                                                                                                                      carperr >> A jak se osvědčily?

                                                                                                                        Ncarperr - Profil | St 14.1.2015 10:19:13

                                                                                                                        Tonskiller >> já je kupoval na kanofish.cz

                                                                                                                          NBobajz - Profil | St 14.1.2015 10:17:51

                                                                                                                          Tonskiller >> Něco je na kamofish:http://www.kamofish.cz/257-boilies

                                                                                                                            NTonskiller - Profil | St 14.1.2015 10:16:27

                                                                                                                            Ty jo když na ty koule koukám tak nevypadají vůbec zle :-). Já jsem s nima začínal a ryby to chytlo a dneska už bych se toho vůbec nebál. Kdyby jsem je někde u nás sehnal tak bych se jich vůbec nebál a přiznám se, že bych je milé rád zase zkusil. Nikde u nás je nemají nevíte?

                                                                                                                              NBobajz - Profil | St 14.1.2015 10:06:10

                                                                                                                              koralovec1 >> Myslím,že teď už ty svoje klasické sojovky ani nedělají.Jejich současné boiliesy nevypadají vůbec zle.Jen se asi u nás teď moc nedostanou koupit.
                                                                                                                              http://tandembaits.com/imapct-boilies-superfeed-18m​m-1kg.html

                                                                                                                                Nkoralovec1 - Profil | St 14.1.2015 9:47:29

                                                                                                                                také jsem na to dost chytal ale to asi většina z nás. Bylo toho tehdy na trhu málo a byli cenově přijatelné. Mě jezdili japonská olihen a monster crab na ten jsem dokonce kdysi vyhrál i kaprařské závody. Možná kdybych je zase někde vyděl a byli čerstvé tak bych jim víkend věnoval.

                                                                                                                                  Ncarperr - Profil | Út 13.1.2015 16:55:08

                                                                                                                                  Já od toho zkoušel tu extra jahodu a ananas. Celkem mile mně to překvapilo, zajímalo by mně jak je to se smrady

                                                                                                                                    NNeznaboh:-D - Profil | Po 12.1.2015 22:46:52

                                                                                                                                    carperr - >> Ahoj s tímto jsem začínal. Nej bylo euro tuti fruti, na to jsem nalapal fakt hrubo, sice velikost ryb žádná sláva myslím tak do 70cm cca, ale ryb hodně, někdo tady kdysi tvrdil, že je to plastelína, a že dlouhodobé krmení je nereálné, já tím krmil 3 měsíce a nakobrováno hodně kilo a jazdilo to. Jinak dobré bylo ještě přezrálé kiwi, ale selekce nijaká, práškové dipy docela ok, plovky nevím... Postupem času jsem došel k závěru, že je to spíše o místě než o kouli samotné, samozřejmě i ta musí nést nějakou lákavou stopu,ale místo jen základ. A můžu s čistým štítem říct, že je jedno jestli máš krásu BP, nebo takového něco, nebo euro za babku...

                                                                                                                                      NIvan. - Profil | Po 12.1.2015 22:44:08

                                                                                                                                      Pozri si niektoru relaciu RRR, pravidelne sa tam lovi na gule od TB a uspesne..

                                                                                                                                        Nviceroy - Profil | Po 12.1.2015 22:34:51

                                                                                                                                        Kdysi uz je to hodne davno jsme tohle drtili s klukama a chytalo to vcelku slusne myslim radu Impact s prichuti makala BROSKEV - ANANAS , JAHODA , HUMR -RAK dneska uz bych to pod hak asi nedal ikdyz nikdy nerikej nikdy a navic nevim kam se tahle fa posunula kvalitou