For Fishing 2015

Chystáte se na veletrh? Jedete se jen podívat nebo budete něco kupovat?
Autor diskuse: honzina - Profil , 6.1.2015 všeobecné - ostatní

NMartin M. - Profil | St 18.2.2015 14:58:14

MuRRon >> no a to byl Normark.

    NMuRRon - Profil | St 18.2.2015 14:56:39

    Mám pocit že tam byl takový ten průchoďák kde byli slevy 50%

      NMartin M. - Profil | St 18.2.2015 14:32:01

      Gigi1893 >> Normark

        NGigi1893 - Profil | St 18.2.2015 14:29:17

        Neví prosím někdo který prodejce tam měl stánek s Dynamite Baits ??

          Nploticee - Profil | St 18.2.2015 14:17:27

          clarence >> jj, moc pěknej proutek to je:)

            NDaveX - Profil | St 18.2.2015 8:26:51

            Kocháč >> Jo takhle, takže to bylo pro ty, co přišli pouze v neděli jo :)

              Nfotojakes - Profil | St 18.2.2015 8:26:40

              Macan >> třeba :-)

                Nminatrix - Profil | St 18.2.2015 6:58:42

                ...ja myslel, ze opet hlavni vyhru dostal Netipa. Jak to dela ten kluk usata, ze uz ani nesoutezi a pritom stale vyhrava..?

                  NKocháč - Profil | St 18.2.2015 6:58:30

                  Poušťák >> Děda taky říkával, kdy že dovezou oběd? A to ho hodinu před tím dojedl ; o)

                    NKocháč - Profil | St 18.2.2015 6:56:36

                    Poušťák >> Možná si to už nepamatuješ :o))

                      NPoušťák - Profil | St 18.2.2015 6:54:58

                      Kocháč >> mě nic nedali..o)

                        NKocháč - Profil | St 18.2.2015 6:52:01

                        DaveX >> Vyvolávali tě minimálně třikrát, no a když jsi nešel tak to dali nějakýmu dědovi co stál u dveří.

                          NPike - Profil | St 18.2.2015 6:01:37

                          DaveX >> dopadlo to dobře.

                            NDaveX - Profil | Út 17.2.2015 23:16:48

                            Byly tam ještě nějaké soutěže. Tipovačka o nákup za 30 000 Kč a ještě nějaká soutěž o pobyty a nějaké ceny. Nevíte někdo, jak to dopadlo?

                              NMacan - Profil | Út 17.2.2015 21:40:44

                              fotojakes - Jedině že přijedu do Litvajzu, půjdeme na hokej a pak si něco dáme:-)

                                Nfotojakes - Profil | Út 17.2.2015 21:39:09

                                Macan >> tak to nevím :-)

                                  NMacan - Profil | Út 17.2.2015 21:34:18

                                  fotojakes - A co mě to bude stát? :-))

                                    Nfotojakes - Profil | Út 17.2.2015 20:45:17

                                    Macan >> máš tu dvě:-) děkuje a taky pozdravuje, ale že jsi jí nepoznal tak snadno nevyžehlíš :-)

                                      NMacan - Profil | Út 17.2.2015 20:34:48

                                      fotojakes - Jestli je to jako s těma fotkama, tak zase kecáš :-)))) Jo a pozdravuj manželku. Příští rok má ty bročky u mě zadarmo :-))

                                        Nfotojakes - Profil | Út 17.2.2015 20:24:11

                                        Macan >> ale byl, řešil jsem s Ivošem a jeho kamarády co pořídit za foťák, já domu nespěchal :-)