For Fishing 2015

Chystáte se na veletrh? Jedete se jen podívat nebo budete něco kupovat?
Autor diskuse: honzina - Profil , 6.1.2015 všeobecné - ostatní

NMacan - Profil | Út 17.2.2015 20:15:11

fotojakes - Jiřino, na stánku jsi v neděli určitě nebyl už ve 3 :-P A naproti taky ne. To bych Tě ze stánku viděl, i když jsme už balili. Sakra, zase Tě někdo prásknul :-D

    Nfotojakes - Profil | Út 17.2.2015 19:59:02

    vundu >> když já se ve čtvrtek tak těšil :-)

      Nvundu - Profil | Út 17.2.2015 19:38:12

      fotojakes >> nemáš nechat svítit světla :-)))))))))))))

        Nfotojakes - Profil | Út 17.2.2015 15:54:50

        Miras >> jo, naproti u Sangera s Ivošem Slámou :-)

          NMiras - Profil | Út 17.2.2015 12:50:47

          fotojakes >> Možná ses někde vypindával:-)

            Nfotojakes - Profil | Út 17.2.2015 11:43:41

            Horda >> jako vždy :-)

              NHorda - Profil | Út 17.2.2015 11:31:45

              Přemas >> asi byly stále na rybách :)

                Nfotojakes - Profil | Út 17.2.2015 11:30:32

                Miras >> nekecej, jsem z práglu odjížděl v pět hodin:-) Sice jsem hodinu sháněl startovací kabely a někoho s autem, ale do čtyř jsem se motal kolem stánku.

                  NMiras - Profil | Út 17.2.2015 11:07:39

                  Přemas >> Můžu potvrdit, podobně to tam vypadalo i v neděli v 15:00:-)

                    NBušák - Profil | Út 17.2.2015 9:16:13

                    honzina - >> první FF na kterej sem nedorazil,celkem mě to mrzí,co mi říkali kámoši letos byl asi nejlepší

                      NPřemas - Profil | Út 17.2.2015 8:51:29

                      No, tady si každej stěžuje, že bylo u Mrk stánku narváno. Vždy když jsem šel okolo, byla polední pauza :o)))

                        Nčolkař,zloch - Profil | Út 17.2.2015 6:50:14

                        Bosanac >> ještě že to sem Pedro dal,už loni jsem tě marně tahal na vláčku a to jsi jen očichával Odkopanou selku na výstavě.Letos už předvádíš správný sklon hlavy ke kaprovi,jsi pro mouchu a vláčku ztracenej.

                          NBosanac - Profil | Po 16.2.2015 22:06:22

                          Pedro1 >> Neva , ja jsem se poznal .

                            NPedro1 - Profil | Po 16.2.2015 22:02:30

                            Bosanac >> Nikdo Tě na ní nepozná.

                              NBosanac - Profil | Po 16.2.2015 21:17:32

                              Pedro1 >> Zverejneni teto fotky te bude draze stat .

                                NPiškothonza - Profil | Po 16.2.2015 19:37:00

                                Pedro1 >> dobře jsem udělal,že jsem jel autem.....))))

                                  NPedro1 - Profil | Po 16.2.2015 19:25:59

                                  Piškothonza >> Pošlu na Tebe všechny pražský nutrie,ještě budeš prosit o pomoc:-)))

                                    NJaMi - Profil | Po 16.2.2015 18:56:19

                                    I náš team v sobotu společně dorazil na FF, moc pěkné, jen u stánku MRK bylo furt narváno.

                                    https://www.youtube.com/watch?v=F1I8dMJEY7Y#t=34

                                      Nfotojakes - Profil | Po 16.2.2015 17:43:09

                                      Poušťák >> aspoň někdo jí poznal, je vidět, že s ní chodíš na obědy :-)

                                        NPiškothonza - Profil | Po 16.2.2015 17:12:35

                                        Flip >> nerozumíš tomu..)))