For Fishing 2015

Chystáte se na veletrh? Jedete se jen podívat nebo budete něco kupovat?
Autor diskuse: honzina - Profil , 6.1.2015 všeobecné - ostatní

NShafi - Profil | So 14.2.2015 22:13:13

Skacel2 >> Ano, viděl jsem ho u vstupu v hale poblíž záchodků. Myslím, že to nepatřilo žádné bance, nebo jsem si alespoň nevšimnul nějakého nápisu.Měl myslím oranžovou barvu:)

    NPříbor - Profil | So 14.2.2015 22:11:13

    fheavy >> konečně někdo normální :-))

      Nfheavy - Profil | So 14.2.2015 22:07:11

      honzina >> s tim hokejem mas pravdu,ale i kdyz je to vpraze lepsi ,tak stejne vetsina veci se da sehnat v kramech.to co by treba z feederu zajimalo mne napr.pruty nekterych anglickych firem tak nejsou ani v praze ani v brne.vsechno ostatni za ty roky mam.pokud se ovsem chcu nejak ve feederu vyvijet tak bych chtel videt komplet program nekterech angl.firem zatim jsou to pouze zlomky.napriklad pruty maver,drennan,preston,middi atd.jasny ze kazdy ma na to jiny nazor,ale pokud nepozaduju neco extra tak v brne sezenu 99,9℅ toho co v praze.jelikoz su cistokrevne moravak ak uz ze zasady do prahy na ff nikdy nepojedu.proste kometa je kometa i kdyby hrala okresni prebor cau

        NSkacel2 - Profil | So 14.2.2015 22:04:54

        mám otázku pro návštěvníky veletrhu je tam někde bankomat? a jestli ano jake banky.

          Nsomozo - Profil | So 14.2.2015 21:39:37

          jezdil jsem do Brna poslednich tak 12 let. Letos jsem se jel podívat do Prahy ( i přes to, že to mám výrazně dál než do Brna) a Brno letos vynechám a příští rok asi také. I jako plavačkář musím říct, že toho v té Praze je prostě víc, ne tak namačkané a celkově uživatelsky příjemnější.

            Nhonzina - Profil | So 14.2.2015 21:33:51

            prdec >> jenže veletrh není hokej.klub a když je někdo lepší tak to klidně uznám.proč bych měl bejt pyšnej na něco co není dobrý.

              Nprdec - Profil | So 14.2.2015 21:30:34

              honzina >> to je jak kdyby hrál tvůj hokejový klub a někdo ho urážel,kritizoval.... take by ses ho zastal.

                NPvl - Profil | So 14.2.2015 21:27:54

                Příbor >> // 21:19:47// Jestli je vystavovací plocha v Brně drahá ...

                  Nhonzina - Profil | So 14.2.2015 21:27:46

                  prdec >> tak to jseš ztracenej případ

                    NPříbor - Profil | So 14.2.2015 21:25:39

                    honzina >> a proč jo

                      NErva - Profil | So 14.2.2015 21:25:08

                      Příbor - Pokud bude mít Praha levnější pronájem výstavní plochy, tak se Brno zlikviduje samo :-)))

                        Nprdec - Profil | So 14.2.2015 21:24:03

                        honzina >> nepřiznám

                          Nhonzina - Profil | So 14.2.2015 21:23:11

                          Lužničan >> ale tam si myslím že vedle určitě nešlápneš

                            NLužničan - Profil | So 14.2.2015 21:22:18

                            honzina >> Děkuji .

                              Nhonzina - Profil | So 14.2.2015 21:22:09

                              Příbor >> i to je možný,ale když ji to šlape a je to na úrovni tak proč néé

                                Nhonzina - Profil | So 14.2.2015 21:20:53

                                Lužničan >> přeji šťastnou ruku

                                  NLužničan - Profil | So 14.2.2015 21:20:01

                                  honzina >> Já to mám v celku vyřešení ,až pojedu ke tchánovi do Liberce za měsíc tak to vemu k Michalovi ....budu tam mít klid a čas na rozmyšlení....

                                    NPříbor - Profil | So 14.2.2015 21:19:47

                                    honzina >> mě to spíš přijde že Praha chce Brno zlikvidovat

                                      Nhonzina - Profil | So 14.2.2015 21:17:57

                                      prdec >> proč se hadate o hovně prostě Praha strčí Brno do kapsy tak si to přiznej

                                        Nprdec - Profil | So 14.2.2015 21:16:16

                                        zelí >> no jo praha proti jihu