Sada signalizátorů se světlem

NPříbor - Profil | So 3.1.2015 20:50:03

KurecPalec >> A ty je plánuješ kdy kupovat

    NPříbor - Profil | So 3.1.2015 20:48:40

    kaprik82 >> to se neboj ty příjdou 7 května.

      Nkaprik82 - Profil | So 3.1.2015 20:46:21

      Příbor >> kurna ty budes vybavenej :-) ,pak uz jen poradnou rybu

        NPříbor - Profil | So 3.1.2015 20:46:14

        KurecPalec >> Za ty love si myslím to bude v pohodě.

          NKurecPalec - Profil | So 3.1.2015 20:45:19

          Příbor >> Jj.......No uvidíme..... :o) .....Cena dobra a snad i kvalita......

            NPříbor - Profil | So 3.1.2015 20:43:00

            KurecPalec >> Jirko mluvil jsem s klukem co jich prodal hromadu a ještě neměl ani jednu reklamaci.

              NKurecPalec - Profil | So 3.1.2015 20:42:45

              Příbor - 3.1.2015 20:40:58 >Rychle a myslim i dobře rozhodnuti Priborku... :o) ....

                NKurecPalec - Profil | So 3.1.2015 20:41:45

                Patˇas >> Ano na strankach Cvachty....No pokud se budou libit tak je vemu.....jen aby fungovali bez problemu o to mi jde (a asi i každému) nejvíce.....jen v minulosti jsem slysel něco o vypadku led pasku ale jinak také vse v pohode.....

                  NPříbor - Profil | So 3.1.2015 20:40:58

                  Patˇas >> Už jsem se rozhodl že si je vemu na 100% v únoru si pro ně jedu.

                    NPatˇas - Profil | So 3.1.2015 20:38:05

                    KurecPalec >> Tak to máš dobrý a prezentační videa si snima viděl? Je i novější model, vlastně vylepšenej jen příposlech. Podle mě zbytečný.

                      NKurecPalec - Profil | So 3.1.2015 20:28:02

                      Patˇas >> Cvachta je kousíček odeme.... :o) .....v tom mam vyhodu.... :o) ....jen zatím moc info o nech není....ale tech par lidi co je maj tak ZATIM vse v pohode....

                        NPatˇas - Profil | So 3.1.2015 20:25:30

                        KurecPalec >> Škoda že seš tak z ruky, mohl sis je očuchat u mě, ale třeba máš kde, nebo na veletrhu. Jestli tam Čvachta bude.

                          NKurecPalec - Profil | So 3.1.2015 20:15:08

                          Patˇas >> Nooo silne o nich uvazuji......vypadaji suprove....cena take prijatelna.....jeste si je prohlidnu pak to bude stoprocentni rozhodnuti....

                            NPatˇas - Profil | So 3.1.2015 15:46:49

                            KurecPalec >> Zatím fakt žádnej problém ani led pásek, nastavení citlivosti funguje na všech stejně a dosah příposlechu jsem neměřil, ale 40m vím jistě,že dosah má. Kdyby něco napíšu.

                              NPatˇas - Profil | So 3.1.2015 15:39:36

                              Badimura >> Ale úplně všechny!!!

                                NKurecPalec - Profil | So 3.1.2015 12:16:53

                                Pedro36 >> Ale hlavni asi je ze vůbec funguje.....myslim ze je to uzitecna funkce..... :o) .....v dnesni době.....

                                  NKurecPalec - Profil | So 3.1.2015 12:14:45

                                  Patˇas >> Nejaky problém led pasku se neprojevil....???.....priposlech ma dobry dosah....???.... :o) .....

                                    NPedro36 - Profil | So 3.1.2015 12:11:31

                                    KurecPalec >> ja mám túto sadu 3+1 už viac ako rok a zatial bez problémov, baterky tiež ešte držia a zatial som ich nemenil, akurát jedno malé čo im trocha môžem vytkúť je, že od nova Alarm proti krádeži na dvoch signalizátoroch po spustení vypne sám asi po 10sek. a na tretom nevypne...musim ho vypnúť ručne...ale zasa mi to až tolko nevadí lebo ho skoro vôbec nepoužívam...:-)

                                      NPallermo - Profil | So 3.1.2015 11:43:23

                                      mam jrc svetlo jde dokoupit jak u flajzara a spokojen

                                        NMaTTeSeK18 - Profil | So 3.1.2015 11:38:42

                                        Já viděl obyč Delkim bez vysílače připojený na drátový příposlech od flajzara a fungovalo to :-))))