Sada signalizátorů se světlem

Narnošt - Profil | So 3.1.2015 11:27:03

rybař20 10 >> Ahoj,hlásič je to stejný,ale nikdy jsem to nezkoušel ani o tom neslyšel.Zkusil bych se zeptat přímo tady : http://www.flajzar.cz/kontakty

    Nrybař20 10 - Profil | So 3.1.2015 11:14:13

    arnošt >> ahoj Arnošte, lze to spojit s hlásičem od JRC Radar ?

      Narnošt - Profil | So 3.1.2015 10:46:29

      Carpper >> Je to tak.A ještě předtím Q7 TX... :-)

        NCarpper - Profil | So 3.1.2015 3:15:03

        arnošt >> ty jsi mel predtim Delkim, je to tak?

          Npetho - Profil | So 3.1.2015 1:51:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          ja som minulú sezónu používal tieto http://www.carpzoom.sk/Sada-radiovych-signalizatoro​v-so-svetlom-do-bivaku-CZ0513-d680.htm všetko fungovalo spoľahlivo, slušný dosah, rozlíšenie padáku,prežili aj lejaky aj mráz aj horúčavy. Tá lampička k tomu je celkom fajn, aspon teda pri legálnom love:-) Vadilo mi na nich najviac to, že aj kratučký poťah hlásili pomerne dlhým tónom. Chytávam dosť často na ramenách a riekach, kde to občas pipne aj keď nie je záber (plávajúce predmety, vlny, vietor..) a vždy ma to tak myklo že už je jazda.. hlavne v noci nič príjemné:-) ..proste som si na to nedokázal zvyknúť, tak išli kamovi, tomu to nevadí. Na tom odkaze je k nim aj video, sice maďarsky, ale ten zvuk tam je predvedený, tak bude jasné o čom píšem

            NBadimura - Profil | So 3.1.2015 0:49:46

            Všechno to jsou čínské pípáky.

              NPatˇas - Profil | So 3.1.2015 0:44:09

              Příbor >> Jo sou pěkný, i ten plast pogumovanej je masivní, je to znát i na váze. Mají i pěkný to'ny jak flajzary. Tak uvidím no' jak budou sloužit dál.

                NPříbor - Profil | So 3.1.2015 0:33:45

                Patˇas >> Taky plánuji jejich koupi vypadají moc dobře a jak říkaš za ty love slušný.

                  NPatˇas - Profil | So 3.1.2015 0:28:02

                  KurecPalec >> Já je mám kámo a nemám co vytknout, za ty peníze hodně slušný. Hlavně vodotěsný, hodně funkcí. A alarm proti krádeži je dobrá věc. Zatím fungují perfektně!!!

                    Nclarence - Profil | So 3.1.2015 0:18:31

                    KurecPalec >> Tyto nemám ale mám MF-111 koupil jsem je na jaře jen ze zvědavosti a vydrželi mi celý rok.Zažily průtrže,vítr s deštěm a šlapou jako nový.Žádné funkce je to takový Atts s reproduktorem asi to nebude taková kvalita ale jak říkám sezonu odmakali bez chyby.J

                      Narnošt - Profil | So 3.1.2015 0:03:32

                      Takhle vypadá to světlo do bivaku k těm Flajzarům. http://www.flajzar.cz/priposlechy-prijimace/unikatn​i-bezdratova-led-svitilna-s-automatickym-rozsviceni​m-po-zaberu.htm
                      Podle mě dobrá vychytávka. :))

                        Nladikxxx - Profil | Pá 2.1.2015 16:06:30

                        Slavíček >> Dobrý by bylo kdyby se rozsvítil i halogen na vodu.....:-))))))

                          NSlavíček - Profil | Pá 2.1.2015 15:49:02

                          kedul1 >> Náhodou skvělá věc celé okolí hned ví že máš záběr .

                            Nkedul1 - Profil | Pá 2.1.2015 15:00:01

                            No světlo se sadou hlásičů dělá více firem. Flajzar, Pro logic,...
                            Ale upřímně mi ta myšlenka sladění světla s hlásiči přijde jako nesmysl. Mnohokráte když uprostřed tvrdého spánku mě probudí příposlech a člověk rozespalý vyběhne z bivaku k prutům je rád, že stojí na nohách a snaží se rychle zorientovat a rozkoukat, který prut mu bere, aby mě ještě k tomu ozářilo světlo a nic jsem neviděl, to opravdu nepotřebuji.
                            Tedy můj názor bez světla a jen zopakuji, co zde již mnohokráte zaznělo, volba: Flajzar, Fox, Delkim. Z levnějších Sema a Giants fishing..

                              NKurecPalec - Profil | Pá 2.1.2015 14:10:44

                              Zdravim ...... :o) .....Má někdo osobní zkušenosti s touto sadou....????....Děkuji..... :o) .....


                              http://www.cvachta.cz/cz/e-shop/447778/c16023-sady-​signalizator-priposlech/mf-213c-set.html

                                NDonn79 - Profil | Pá 2.1.2015 10:03:27

                                Ještě se vrátím k těm v Flajzrům a přihodím jednu fotečku.Mám je třetí sezonu a šlapou výborně.Mám sadu 2+1,ale kufřík je přízpůsoben na případné rozšíření sady na 3+1,nebo i na 4+1

                                  NTomas Krlin - Profil | Pá 2.1.2015 9:12:43

                                  No, tyhle jsou jeste od CARP ZOOM:

                                  http://www.rybarske-nej.cz/rybarske-potreby/signali​zatory-zaberu-4/signalizatory-zaberu-5/signalizator​y-zaberu-s-priposlechem-a-lampou-carp-zoom-fanatic-​3-1-1-akce

                                  Klasika, cinsky vyrobce to vyrabi ve velkem a jediny rozdil je v logu, ktere tam nastrika pro jednotlive zakzniky.

                                  Me osobne tato sada prijde draha, 1000x radeji bych koupil tento set:

                                  http://www.rybarske-nej.cz/rybarske-potreby/signali​zatory-zaberu-4/sady/sada-hlasicu-giants-fishing-lx​r-carp--3-1--extra-bonus-

                                  3x ten samy pipak + 3x snag ears proti vypadnuti prutu ze stojanu + 3x hangery za cenu nizsi nez ty s hloupou lampickou do bivaku.

                                    NSpeedyXxX - Profil | Pá 2.1.2015 6:29:27

                                    Myslim si uplne to stejne jako ostatni. Mel jsem ruzne masinky a nakonec jsem se osmelil a koupil si dva Flajzary Q9-tx a potom priposlech. Dostal jsem k priposlechu i kufrik. Vsechny signalizatory jsem dostacujici, ale podle meho pokud chces opravdu super vec ktera te neopusti a funguje super a male rozmery, tak za me flajzar Q9-tx. Podivej se na web: sweetfish. Tam maji za super cenu. Nesetri a hlavne nevymyslej .... Jini uz to vymysleli a hlavne je to vyzkousene u vody za jakehokoli pocasi.

                                      Narnošt - Profil | Pá 2.1.2015 1:17:11

                                      RaHa - >> Přesně jak píše kolega o příspěvek níže...Q9 TXka jsou skvělé signalizátory a lampa nebo světlo k nim jde dokoupit taky.Já je budu na novou sezonu pořizovat taky.Jsou sice o něco dražší než ty uvedené,ale cokoliv se s nimi stane,do týdne je máš zpátky doma jako nové.
                                      https://www.chytapust.cz/Elektronicke-hlasice/Flajz​ar-Fishtron-Q9-TX-sada-3-signalizatoru-prijimac-Q-R​X-kufrik-3-1

                                        NDonn79 - Profil | Pá 2.1.2015 0:29:30

                                        Ani jeden z těch signalizátorů neznám,nebo spíše s nima nemám zkušenost.Ale zaty prachy by šel raději do hlásičů od firmy Flajzar.