Krmiva - Kratonohy

Ahoj, máte někdo zkušenosti s peletami a boiliesem od http://www.krmiva-kratonohy.cz/ ? Jde mi hlavně o masovky jako oliheň, makrela/játra a tak. Cena mi přijde hodně dobrá, ale kvalita??? Díky
Autor diskuse: marw_84 - Profil , 2.12.2014 kaprařina - nástrahy, návnady

NPallermo - Profil | Út 2.12.2014 20:22:24

yvana >> nech to byt . d:

    NPallermo - Profil | Út 2.12.2014 20:22:10

    Kocháč >> netahej to sem nemusi ho byt cely mrk :D no nevim mam na to svuj nazor :D

      Nyvana - Profil | Út 2.12.2014 20:21:48

      Pallermo >> Holt mi asi závity nepracujou,protože nevím vůbec o co jde a nevím,kde a co píšeš.

        Nagig - Profil | Út 2.12.2014 20:21:19

        Slavíček >> Ahoj taky jsem to zažil ale ted už si vystačím max 3 kg na den krmím přímo k prutu minimální rozptil zavážím tak už tolik nehejřím ;-)

          NKocháč - Profil | Út 2.12.2014 20:16:48

          Pallermo >> Ale Hubkin měl pravdu :o))))

            NPallermo - Profil | Út 2.12.2014 20:15:14

            yvana >> no to je jedno kdo bylo to jindy . atd . ale jen jsem rekl svuj nazor :D to je fuk vubec to neres .
            no jako ja se netajim stim ze chytma Lk

              Nyvana - Profil | Út 2.12.2014 20:04:21

              Pallermo >> Tak teď jsem nějak mimo,kdo na tebe nastoupil?Tady okolo mě jezdí kluci co chytají na LK a v pohodě,teda kromě dvou,ty nevědí co je lopatka a na co se dá použít,když bivakuješ.

                NSlavíček - Profil | Út 2.12.2014 20:04:02

                agig >> Jak kde a kdy nejvíc jsem zkrmil 20kg koulí za 4 dny průměr je 5 kg na víkend .

                  Nagig - Profil | Út 2.12.2014 20:03:35

                  Kocháč >> Ne chytám průměr 20 mm jednou jsem se nudil koupená hotovka 1 kg obsahovala 200 kuliček nevím jestli všechny firmy to tak maj ;-)

                    NKocháč - Profil | Út 2.12.2014 19:59:59

                    agig >> Já to nikdy nepočítal, ale stejně se zeptám. Ty chytáš průměry 12mm?

                      Nagig - Profil | Út 2.12.2014 19:56:48

                      Zámek >> Každá voda je jiná 50 kg na sezonu na stojáku je myslím až dost myslím že 5 kg na den je celkem hodně to máš v průměru 1000 kuliček v určitém prostoru když průměrně jedno 1 kg je cirka 200 kuliček potom pro kapra najít jednu kuličku na háčku je dost složitý ale když ti to funguje proč né ;-)

                        NPallermo - Profil | Út 2.12.2014 19:49:49

                        yvana >> o to nejde na co ja chytam prece . njn kazdy ma volbu se vyjadrit no to jo ja se vyjadril ve dvou diskuzi a hned na me nastoupil dotycnej :D

                          Nyvana - Profil | Út 2.12.2014 19:45:58

                          Pallermo >> Ano každý má volbu a každý má volbu se vyjádřit.Vidíš a já byla spokojená z věcma od Imothepu,ale tady se to nedá přirovnat.
                          edit:vidíš ty chytáš asi na LK co?

                            NPallermo - Profil | Út 2.12.2014 19:42:31

                            yvana >> No nevim co pisete tak to tak nevypada ale je to vase volba ano pisou to tam ze jsou smesi z imothpu ale treba jsou upravovane atd

                            jinak co se tyce imothepu chytal jsem ho a to jsou vyhozene penize

                              Nyvana - Profil | Út 2.12.2014 19:40:56

                              Pallermo >> Já jsem nepsala,že něco zatracuju,pouze názor k danému tématu,každý má něco jiného oblíbené.A těch produktů jsem vyzkoušela od Kratonohy dost,jenom co mě mrzí,že tam píšou podle receptury od imothepu,tam byla kvalita,tady jenom,že to napíšou.

                                NPallermo - Profil | Út 2.12.2014 19:35:59

                                yvana >> chapeme aminomix ale ty reklami je dost tady
                                kazdopadne jestli si vyzkousela jednou produkty tak bych to teda hned nezatracoval.

                                  Nyvana - Profil | Út 2.12.2014 19:31:34

                                  metal >> To já taky ne,ale jak píšeš slípkám to chutná:-)

                                    Nmetal - Profil | Út 2.12.2014 19:29:48

                                    yvana >> To je mě úplně jasný, taky sem ale nečekal žádnou rajcovku do blomby !

                                      Nyvana - Profil | Út 2.12.2014 19:29:27

                                      agig >> Já teda těma peletama přikrmuju prakticky celoročně,ale každý to máme nastavwený jinak,ale hlavně že nám ty pelety z Ujčova fungujou,já hodně chytám i na halibutky od nich.Za další velká spokojenost je z Aminomixem,kvalitní a dobrá cena.

                                        NZámek - Profil | Út 2.12.2014 19:27:21

                                        agig >> 50kg??? to bych měl tak na pár výjezdu :D když si vezmu, třeba za prodloužený víkend což je čt-ne nechám ve vodě aj 15kg jo jak říkáš jsou vody kde nenakrmíš nechytáš