Navijáky Shimano ultegra xsb 5500 nebo i jiný

Dobrý den
Chci si koupit nějaké kaprařské navijáky kolem 4000 Kč za jeden, budou sloužit na vyvážku a na slušné hody ( měly by být lehčí )
Moc se mi líbí tyto starší ultegry, ale nejsou špatné ani ticy
Cením si každého vašeho názoru.
Autor diskuse: sima.mrk - Profil , 16.11.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

Bambi.SpP - Profil | Po 17.11.2014 13:55:36

sima.mrk >> Jo ta větší je na vyvážku

    sima.mrk - Profil | Po 17.11.2014 13:51:46

    Co ten Scepter, dá se ta větší cívka použít i na vyvážku ?

      clarence - Profil | Po 17.11.2014 11:29:06

      Bambi.SpP >> To je 5 let stará fotka vlasec je to Carp Spirit Celt-X Mymetik škoda,že se už nedělá.Jedu na ryby čus.J

        Bambi.SpP - Profil | Po 17.11.2014 11:00:48

        clarence >> Jo tak já je neschánim to jenom tak,mam doma GTX.Co je to za vlasec?

          clarence - Profil | Po 17.11.2014 10:55:59

          Bambi.SpP >> Když nebudeš tahat 200 g ololva z 250 ti metrů tak v tom vidím jenom plus natočíš se daleko míň.Myslím,že nemusíš mít strach,že se ti za dva roky rozpadnou.Mluvím z vlastní zkušenosti věř mi kdysi jsem je taky měl.Na obrázku ten zadní sice to je GF ale převod 5,2:1J

            Bambi.SpP - Profil | Po 17.11.2014 10:45:40

            clarence >> Jo ty s tim vyším převodem maj ale ty zase nikdo nekupuje

              clarence - Profil | Po 17.11.2014 10:40:34

              Bambi.SpP >> Skladem jsou GE 10000 H náhr. cíka 8000a GE 6000 H náhr. cívka 10000.Liší se jenom převodem H má převod 5,2:1 na jedno otočení 110 cm, GE,GTB a GTX mají převod 4,1:1 na ledno otočení 90 cmJ

                Bambi.SpP - Profil | Po 17.11.2014 10:24:53

                clarence >> No jestli dobře koukam tak ty starý nejsou skladem

                  clarence - Profil | Po 17.11.2014 10:21:11

                  cuchak >> Petře pan Procházka je suprový chlap budeš to mít doma rychle,být tebou vzal bych starší osvědčený typ,většinou co je starší je lepší vem si to třeba u Ulteger XSB a XSC tak to už není ono co XSA/XTA natož XT.J

                    cuchak - Profil | Po 17.11.2014 9:13:40

                    clarence >> děkuji ..

                      clarence - Profil | Po 17.11.2014 9:02:47

                        Bambi.SpP - Profil | Ne 16.11.2014 13:23:20

                        sima.mrk >> Jojo ta je větší

                          sima.mrk - Profil | Ne 16.11.2014 11:20:09

                          Erva >> to by asi neprošlo :-)

                            sima.mrk - Profil | Ne 16.11.2014 11:19:34

                            Bambi.SpP >> ta větší cívka z tiky bude na zavážení

                              Erva - Profil | Ne 16.11.2014 11:17:53

                              CT Timata - Teď ti nerozumím , já nic prodávat nebudu , nechám si všechny :-))

                                CT Timata - Profil | Ne 16.11.2014 11:14:16

                                Erva >> no ved tie starsie teda posun tuto zadavatelovi otazky za tie 4 litre :-).

                                  Erva - Profil | Ne 16.11.2014 11:11:53

                                  CT Timata - Jo mám ,ale obyč Technium XSB , teď to budou Technium mgs XSB , skrze odhoz , oni se totiž liší oscilací :-))

                                    Erva - Profil | Ne 16.11.2014 11:10:14

                                    Bambi.SpP - Ano, jeden pár Technii už mám a teď jsem dokoupil 2 ks , sice jsem to chtěl nechat až na další rok ,ale podle všeho má od ledna Shimano min. o 10% opět zdražit :-(((

                                      CT Timata - Profil | Ne 16.11.2014 11:09:51

                                      Erva >> Ty si uz neni cisty... :-) Ved uz jedny mas, nie?

                                        Bambi.SpP - Profil | Ne 16.11.2014 11:08:01

                                        Erva >> Takže technia

                                          Bambi.SpP - Profil | Ne 16.11.2014 11:07:27

                                          Erva >> Tak prozraď

                                            Erva - Profil | Ne 16.11.2014 11:07:21

                                            Bambi.SpP -Nejvyšší řada od Shimana .

                                              Erva - Profil | Ne 16.11.2014 11:06:31

                                              CT Timata - To bych sa mosel srazit z koněm kdybych šel do Daiwi :-))) Proti Daiwě nic nemám ,jsou to držáky , to zase jo ,ale "chrastidla " .

                                                Erva - Profil | Ne 16.11.2014 11:04:32

                                                Bambi.SpP - Dají se sehnat i levněji , jen to chce hledat a nemít "líné" ústa :-))