Navijáky Shimano ultegra xsb 5500 nebo i jiný

Dobrý den
Chci si koupit nějaké kaprařské navijáky kolem 4000 Kč za jeden, budou sloužit na vyvážku a na slušné hody ( měly by být lehčí )
Moc se mi líbí tyto starší ultegry, ale nejsou špatné ani ticy
Cením si každého vašeho názoru.
Autor diskuse: sima.mrk - Profil , 16.11.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NBambi.SpP - Profil | Ne 16.11.2014 11:04:00

Erva >> A co to bude?Jsem docela zvědavej

    NCT Timata - Profil | Ne 16.11.2014 11:03:27

    Erva >> nebodaj tournament st?

      NBambi.SpP - Profil | Ne 16.11.2014 11:02:44

      Erva >> Já to napsal blbě,to bylo pro sima.mrk .Omlouvam jse ti.Na bazaru jsou 10000 ultegry za 7tisíc

        NErva - Profil | Ne 16.11.2014 10:59:49

        Bambi.SpP - Jasně že si poradí , já navi nepotřebuju , teda ještě jeden pár jo ,ale ty mě přijdou v úterý ,ale ultegry to nejsou .

          NBambi.SpP - Profil | Ne 16.11.2014 10:55:02

          Erva >> Tak jak píše táta taky chytá tak jsi asi poradí i bez nás, jinak ty ultegry za 4000kč těžko koupíš jedině na bazaru,a můj názor je kup si sceptry gtx nebo gtb co se ti líbí mam je taky a na začátek ti svůj účel splní a jěště ušetříš v prasátku na jiný věci

            NErva - Profil | Ne 16.11.2014 10:52:23

            sima.mrk - Tak navi dostane od Mikuláša :-))

              Nsima.mrk - Profil | Ne 16.11.2014 10:49:55

              Erva >> k Vánocum už mam lehátko, stroj na kule a směsi na kule a kule od solaru :-)

                Nsima.mrk - Profil | Ne 16.11.2014 10:48:22

                Bambi.SpP >> já na ně peníze mam, kdybych prodal starý shimana baitrunnery co mam, tak bych na ně měl a taky jsou Vánoce, že jo :-)

                  NErva - Profil | Ne 16.11.2014 10:45:46

                  Bambi.SpP - Třeba mu je koupí rodiče na vánoce :-)

                    NBambi.SpP - Profil | Ne 16.11.2014 10:44:24

                    Chlapi myslíte že 13 letej kluk si koupí ultegry za ty peníze?

                      Nsima.mrk - Profil | Ne 16.11.2014 10:42:01

                      Lyča >> já asi pujdu do tica scepter, nenašel jsem zatim žádné katastrofické nedostatky a taky se mi líbí, taťka má uplně nejstarší ticu tu černou, nemužu si vspomenout jak se jmenuje, ale má ji už přes 5 let a pořád drží.

                        Ncuchak - Profil | Ne 16.11.2014 9:52:27

                        clarence >> kde jsou za tu cenu, nemohu je najít ..

                          NHorda - Profil | Ne 16.11.2014 9:40:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          než tady tu malou ultegru, šel bych raději do větší ségry ve velikosti 10 000 nebo 14 000. To je plnohodnotnej naviják na vyvážku a dá se s ním i házet. Tu 5500 tu pár lidí hanilo co ji měli.
                          Jinak levnej, lehkej a odzkoučenej je naviják Tica Scepter GE a GF. tohle jsou navijáky, který jsem dřív měl a dám za ně ruku do ohně.

                            Nclarence - Profil | Ne 16.11.2014 9:13:13

                            cuchak >> Nové GE za 1530,- nebo GTX za 1630,- osobně bych šel do staršího modelu GE.J

                              NLyča - Profil | Ne 16.11.2014 9:00:37

                              Kup TICA galant 5000 nebo nové ve sportcarpu 8000 jsou podobne ulgegře. Lyča.

                                Ncuchak - Profil | Ne 16.11.2014 8:56:18

                                clarence >> kde jsou dva kusy za trojku ...., kamarád si je chce pořídit .......

                                  Nclarence - Profil | Ne 16.11.2014 8:42:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  sima.mrk >> Dobrá volba a pro začátek stačí a máš za 3000,- 2 kusy.Nebo zkus na bazaru Třeba Daiwa Windcast Z nebo X ty jsou lehčí než Ultegry a kapacita na vyvážku stačí.Ultegra 5500 je sice lehčí ale na vyvážku dle mého názoru má malou kapacitu.J

                                    Nsima.mrk - Profil | Ne 16.11.2014 8:25:01

                                    clarence >> lehčí, aby neváží jako Shimano Big baitrunner lc, ale asi pudu do ticy

                                      Nclarence - Profil | Ne 16.11.2014 7:49:30

                                      sima.mrk - >> Takových otázek je tady spousta stačí trochu pohledat.Lehčí naviják je pro tebe co kolik kolik gramů?J

                                        Nroxtidy - Profil | Ne 16.11.2014 3:21:43

                                        Osobní zkušenost nemám,ale dost lidí tu chválí penn affinity nebo levnejsi surfmaster.designove povedene a konicka civka...za zvážení by přinejmenším staly