- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rada s výběrem navijáků
Zdravím, chci Vás poprosit o rady, názory ohledně těchto 3 navijáků. Nemohu se rozhodnout mezi Okuma Power-Liner PL 860, Okuma Distance Carp 60 nebo TICA Scepter GTB 6000/10000 ?? Jde mi hlavně o funkčnost a životnost především, jelikož jsem student a nechci kupovat každý rok nový naviják. Předem děkuji za vaše reakce.. Petrův zdar :)
Autor diskuse: Donvalderon - Profil , 27.10.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
12x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
Ndevastator.ccmore - Profil | Út 28.10.2014 19:17:47
AHOJ TICA bez sebemenší udržby vydržela 4 roky ale upozornuju dá se řict stále na rybách za ty prachy v poho
NFalcon* - Profil | Út 28.10.2014 18:33:49
Taky bych vzal tu ticu a když okumu tak radši LBčko než tyhle.
Nsyrus - Profil | Út 28.10.2014 17:00:35
Donvalderon - >> Vem Sceptery a chybu neuděláš.Třetím rokem je mám a šlapou jak hodinky.Vyvážka i odhoz.Hlavně mají náhradní kovovou cívku.
Ngregyn - Profil | Út 28.10.2014 16:55:51
Čau,vlastnín navi Tica Abbys a můžu jen doporučit.Měl jsem i prvně zmíněnou Okumu a taky žádný problém,ale Tica se mě jeví o třídu lepší.Pokud tě nepustí rozpočet koupit Shimana, nebo Daiwu,které jsou sice cenově výše,ale vydrží také o něco déle,tak Tica je dobrá volba.Měj se a přeju štastnou ruku při výběru:)
NPepé - Vsetín - Profil | Út 28.10.2014 16:16:49
Donvalderon - >> zdar Eriku,
to chceš na odhoz nebo na vyvážku?? Jestli odhoz, jak daleko chceš chytat? Jak těžké zátěže máš v plánu tahat?
To všechno musíš brát v potaz. Jestli jde o funkčnost a životnost, kup si ty Šejk Sigma z bazaru, ale není to na extra daleký odhoz. Co je ale zaručené, Tebe přežijí bez ohledu na to, jak těžká olova budeš házet.
Ke Tvému dotazu, mám Okuma LongBow - spokojenost!
to chceš na odhoz nebo na vyvážku?? Jestli odhoz, jak daleko chceš chytat? Jak těžké zátěže máš v plánu tahat?
To všechno musíš brát v potaz. Jestli jde o funkčnost a životnost, kup si ty Šejk Sigma z bazaru, ale není to na extra daleký odhoz. Co je ale zaručené, Tebe přežijí bez ohledu na to, jak těžká olova budeš házet.
Ke Tvému dotazu, mám Okuma LongBow - spokojenost!
Nchendler - Profil | Út 28.10.2014 13:33:27
Mel jsem tu okumu PL a dobry,ale nebylo to uplne ono. Kamarad ma carp distace a super,krasne se tocej,plinule,hladce,urcite perfektni nabijaky. Maj tu odklapeci matici,neco jako bait,me to pripada zvlastni,musis to prepinat rukou,zpatky,tak ze je tam ulehceni v povolovani brzdy,ale jinak to celkove neni uplne pohodlne. Ja jsem poridil navijaky TICA scepter a je to super!! Mam civky na vyvazku a na hazeni,tohle maj skvele vyreseny, a jsem opravdu spokojenej. I na vetsi dalku,je stahovani velkeho olova uplne v pohode a o rybach nemluvim. Za me urcite TICA,skok do jistoty a kvality.
NPETLOV - Profil | Út 28.10.2014 8:24:49
Bobajz >> vypadaji zajimeve ty V2 red,mas k tomu i ten menitelny dil na baitruner ? a jak funguje spolehlivy bez problemu ?
NBobajz - Profil | Út 28.10.2014 8:09:22
Donvalderon - >> Tři roky mám Okumy V2 Red a jsou perfektní.A tady je teď mají za hodně dobrou cenu:http://www.rybarske-nej.cz/akce-slevy-vyprodej/akce-1-1-zdarma/navijaky-predni-brzda/navijak-distance-v2-red-60-akce-1-1-zdarma
NKurecPalec - Profil | Út 28.10.2014 8:08:26
NMisop - Profil | Út 28.10.2014 7:41:38
urcite neslapnes vedle když pujdes do Tica,mam je druhym rokem a slapou jak hodinky, nikdy zadny problém, kamos je ma pet let a taky bez problemu. a vypadaj hodne dobře.
Ndewar - Profil | Út 28.10.2014 7:29:18
Z tohoto výběru u mě Tica GTB nebo GTX nesmrtelné kousky s velkou odhozovou cívkou.Kámoš má Okumy a po roce v tom chrastí jak kosti na modelce:-)
Nbart.bm - Profil | Út 28.10.2014 4:16:44
Donvalderon - >> prvne si musis uvedomit co od nej zadas.pokud ho chces na odhoz pak bych volil prvni dva .Ja mam Okuma DS 80 a naprosta spokojenost.pokud budes i obcas vyvazet nebo chytat s tezsimi olovy tam bych volil posledni dva.no a pokud hodlas vyvazet hodne casto pak jedine Tica.tam neslapnes vedle.to DC je dobre ale nema takovy masiv v tele jak ta tica.ikdyz znami s tim DC jezdili na Pad na kapry a v taky poho.
Nbart.bm - Profil | Út 28.10.2014 4:07:16
Mrknato >> ach jo.rada nad zlato.mam navijaky na morsky rybolov....znamena to ze chci pacit z vody zraloky?pokud chces byt moudry rad dobre a moudre.akorat ze sebe delas blba.
NMrknato - Profil | Út 28.10.2014 0:36:53
Bilčíku a co zkusit nejprv Centrepin? Začít od píky a ne hned páčit chráněný kapř petlicí K70.....
Čtenáři této diskuse také sledují
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
NFan Club navijáků Tica993
NKarbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
NLexikon boilies komponentů901
NKarbonová kobra - dlouhé vzdálenosti575
NKaprařský top vercajk3167
NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T5337
NShimano Power Aero 14000 XTB310
NZkušenosti se čluny Kolibri728
NKteré Shimano Big Baitrunner LC - staré nebo nové????620
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
ČtNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5337
ČtNKrátkodobá kaprařina x 9967
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17














