Plesnivění boilies .

Dobrý den,moc Vás prosím o radu co dělat,když mi plesnivý moje domácí boilies.. Co mám dělat aby neplesnivěly,aby mi hrozně dlouho vydrželi!
Děkuji za radu:)
Autor diskuse: Klokynek - Profil , 11.10.2014 kaprařina - nástrahy, návnady

Plesnivění boilies .

A) Sušení (na kámen)35%

B) Konzervant22%

C) Mražení43%

Od 13.10.2014 hlasovalo 37 čtenářů.

Nsyrus - Profil | Po 13.10.2014 19:14:57

slavonic >> Je to smutný,ale je to tak:)))

    Nslavonic - Profil | Po 13.10.2014 19:11:41

    syrus >> lépe bych to nenapsal. je zarážející, co vše může vypadnout z jednoho individua za řekou Moravou.

      Ntuzemak - Profil | Po 13.10.2014 19:10:28

      MetríkVetrík2 >> nepojedeš někam na dovolenou?klidně obětuju jeden důchod aby sis to mohl prodloužit do konce roku!!!!!

        Nsyrus - Profil | Po 13.10.2014 18:54:46

        Roztroušený kreténismus to je teda věc.

          Np.lorenc - Profil | Po 13.10.2014 18:47:58

          Já boilí dávam do mrazáku a žádné nežádoucí pachy jsem nikdy necítil! Koule v pytlíku a maso samo taky do pytlíku:-))) Myslím že při mínus 17°c se moc těch pachů nedělá. Zbytečné se tady hádat, ať si to každý dělá jak chce...

            NMetríkVetrík2 - Profil | Po 13.10.2014 18:46:33

            Slavíček >> tak potom skus nabuduce vakuovo zabalit a nebudes nadavat ze teb rezen ma daku pachut vrelo odporucam a to nehovorim otom ze ked daco vyberas z mrazaku moze sa daco roztrhnut ako to od seba oddelis neviem vedie sa tu debata o vselicom moznom otom ze dakot si chce kupit stojan prut ale necital som tu ziadnuduchaplnu debatu o love ryb škoda co narobim..

              NSlavíček - Profil | Po 13.10.2014 18:43:07

              MetríkVetrík2 >> tohle tedy nedavam chytam prevazne maso smrady a neboj jsem v klidu

                NMetríkVetrík2 - Profil | Po 13.10.2014 18:40:46

                Slavíček >> šak ale ked davas do boilies praskovi cukor puding a vanilkovi cukor potom to je v pohode a hlavne klud nerozculuj sa infarktuš je blízko :-)))

                  NSlavíček - Profil | Po 13.10.2014 18:33:07

                  MetríkVetrík2 >> mam vlastní mrazak 300l moji rodice do nej pridali maso a zadny problém není . Nejdriv něco zkus pak a nezasirej tady dizkuzi

                    NMetríkVetrík2 - Profil | Po 13.10.2014 18:11:56

                    bart.bm >> o už aspon si sa zasmial.. :-)))

                      NMetríkVetrík2 - Profil | Po 13.10.2014 18:10:29

                      Supina-Petr >> ak myslis to ostatne co je v mrazaku z boilies ješ potom ty a nie ja čo dodat na zaver dobru chut..

                        NSlavíček - Profil | Po 13.10.2014 15:40:45

                        Radek Ráliš >> Radek Fox - 11.10.2014 12:49:32 >> koupil jsem nejaky starsi od firmy traper davam 5ml na kg do 10 ml csl

                          Ngrufa - Profil | Po 13.10.2014 14:41:46

                          po uvaření dva až tři dny nechat oschnout - a pak zamrazit nebo po uvaření vysušit na šutr

                            NSupina-Petr - Profil | Po 13.10.2014 9:29:34

                            MetríkVetrík2 >> Píšeš chujoviny,zamražuju boilí bez vakuování už leta a v mrazáku není nic cítit.A to dělám ,,dobrý voňavky".Kdyby jo ,tak by manželka pěkně řádila......Zamražuji boilí v pytlíkách ze silnějšího materiálu a pořádně zagumičkuju-asi tak....

                              Nsupinac - Profil | Po 13.10.2014 8:38:27

                              Kubalorenc >> Ahoj . Dávám konzervat , jen přelívám 10 lm/kg (velká lžíce) poválet v kýblu a do větraného saku . Jenom proti náletové plísni a ta je nevníce a nejagresivnější při teplotách vzduchu kolerm 30c . Proto se mi stávalo že jak sem dělal koule na jaře či na podzim byly v poho . Tedy bez plísně , a v létě sakra problém . Při sušení do 3 dnů už chytaly plísen , i když sem je sušil v průvanu v kumbále . Proto tet polívám konzervantem a mam pokoj . V soli se mi neosvědčilo , nebo i když koule šustily jako kamínky a zasypal sem v kýblu soli , Cca za týden po otevření se sůl na koulích rozpustila a katastofa . Proto sem sůl zavrhl (asi to mělo souvislost i se vzdušnou vlhkosí). Tet jen konzervant v létě , když vidím , že plísen začína poliju (jak sem psal výše) .Ono když to chi mít just bez konzervantu , tak to namočím do vody a tento je smytý . Jinak ke konzervantu -říkají , že sou nové konzervanty jemější , než kdysi . Používám konzervant co dělí při výrobě řepkového oleje , vypadá jako glycerol a chutná mírně sladce ,v záběrech sem nezpozoroval žádné úbytky . B-)

                                NKubalorenc - Profil | Ne 12.10.2014 23:24:10

                                Neverim svym ocim co ze sebe nekdo dokaze vypustit :-D

                                  NBnick - Profil | Ne 12.10.2014 23:09:51

                                  MetríkVetrík2 >> I obyč sáček se dá zauzlovat :-)

                                    NMetríkVetrík2 - Profil | Ne 12.10.2014 21:59:39

                                    mam mrazak plny domacej zabíjacky a druhy natrieskany mrazenych malín jahod a podobne co myslis tresnem tam len tak v obycajnom sacku smradlavé boilies nesranduj :-))

                                      NMetríkVetrík2 - Profil | Ne 12.10.2014 21:57:43

                                      macin >> a co som imege nechapem kamoš :-))

                                        Nmacin - Profil | Ne 12.10.2014 21:46:13

                                        MetríkVetrík2 >> stejně nevěřím, že jsi opravdovej