Plesnivění boilies .

Dobrý den,moc Vás prosím o radu co dělat,když mi plesnivý moje domácí boilies.. Co mám dělat aby neplesnivěly,aby mi hrozně dlouho vydrželi!
Děkuji za radu:)
Autor diskuse: Klokynek - Profil , 11.10.2014 kaprařina - nástrahy, návnady

Plesnivění boilies .

A) Sušení (na kámen)35%

B) Konzervant22%

C) Mražení43%

Od 13.10.2014 hlasovalo 37 čtenářů.

NMetríkVetrík2 - Profil | Ne 12.10.2014 21:44:40

macin >> všetko má svoj dovod ak skladujes v mrazaku potraviny ako je masko hranolky mrazene ovocie a podobne nebolo by vhodne aby to napachlo od vone boilies ale to nevadi pochopis ak narasties...

    NMetríkVetrík2 - Profil | Ne 12.10.2014 21:42:38

    ticho tu bude konečne som lapol na váhu amura nad 100 cm mušlové boilies som rad aj ked som čakal pekneho kapra :(

      Nmacin - Profil | Ne 12.10.2014 21:15:16

      MetríkVetrík2 >> když by měl boilie zamrazit, nerozumím proč by mo měl i vakuovat?! aby mu boilie neplesnivěly v mražáku? :)

        NBlue - Profil | Ne 12.10.2014 18:51:13

        Těžko říct ale hlídal bych vlkost boilí i prosturu kde je skladuješ.

          Nct. beskydy - Profil | Ne 12.10.2014 18:48:19

          Zasypej to soli a je po problému.

            NFOUSATEJ HAT - Profil | Ne 12.10.2014 9:32:21

            MetríkVetrík2 >> záběr na kríky přeci nedokazuje že to je skoukromák, třeba jen Tomajo nechce provařit fleka jako se to povedlo mě :-))

              NPvl - Profil | Ne 12.10.2014 7:22:52

              Radek Ráliš >> Radek Fox - 11.10.2014 23:16:49 >> Těžko se mi to psalo ,ale někdo to musel konečně napsat . :o§)))))))

                NRadek Fox - Profil | So 11.10.2014 23:16:49

                Pvl >> Ahoj Pavle, jsme hold hnusáci první kategorie, blbě se mi bude usínat, ale nakonec sladce usnu a budou se mi zdát sny o Tomovi, jak se mnou chytá na Merenye :-))))

                  NPvl - Profil | So 11.10.2014 20:29:24

                  Radek Ráliš >> Radek Fox - 11.10.2014 19:38:42 >> Já se vám (je vás pár ) divím , když se najde někdo kdo má zcestované vody Italie , Francie , soukromáky ... Vy jej vyštvete .

                    Nkohzu - Profil | So 11.10.2014 19:45:43

                    dej to do soli mírne ti to visusi a i zkonzervuje

                      NRadek Fox - Profil | So 11.10.2014 19:38:42

                      viceroy >> Moje řeč, je to magor, a to doslova ;-) Všechny jeho příspěvky v sekci Kaprařina smazali, jen tam prudil a psal nesmysly. Zde pomůže jedině banování pro celý Mrk.cz.

                        Nbart.bm - Profil | So 11.10.2014 19:35:49

                        viceroy >> a oni ho asi deportovali ne??? ale asi chtěli až za Ural ale nějak to popletli a on skončil zas na slovensku :o))))))))))))))))))))))

                          Nkabo - Profil | So 11.10.2014 19:31:54

                          Ja jsem koule mrazil ale byl to věčný boj o místo v mrazničce, navíc se to moc nelíbilo me drahé polovičce :-) teď použivam sůl a mám vystaráno. A to buď přímo do kouli nebo jen zasypat. Skvělá věc.

                            Nviceroy - Profil | So 11.10.2014 19:31:04

                            bart.bm >> on uz vyhrava od prvni registrace ..........meli ho zavrit do te Bastyly ti frantici a nevracet ho zpatky do SR :-D

                              Nbart.bm - Profil | So 11.10.2014 19:13:48

                              MetríkVetrík2 >> ty snad ani nejsi ze slovenska člověče...meleš bludy kterým věříš. zaregistruješ se jen abys mohl prudit a napíšeš takovou hovadinu.jaj proto miluju MRK bo každý den se najde jiný trotlík co mi vkouzlí úsměv na tváři....dnes si vyhrál ty :o)))))))))))))))))))

                                NPvl - Profil | So 11.10.2014 19:00:22

                                Tomajo >> Já o omluvu nestojím , ale sám přitížíš :o§))))))))

                                  NTomajo - Profil | So 11.10.2014 18:58:35

                                  Pvl >> omlouvam se Pavliku uz se to nestane :-)

                                    NPvl - Profil | So 11.10.2014 18:36:05

                                    Tomajo >> Jak to tak čtu ... místo toho aby jsi si nechal poradit ,tak se dohaduješ nevděčníku :o§) EDIT : silně uvažuju o tom , jestli nemám můj úmysl přehodnotit :o§))

                                      Nmik UTD - Profil | So 11.10.2014 18:24:46

                                      Klokynek - >> Já jsem také pro konzervant, dá se použít jak přímo při výrobě tak i po vysušení alespon na 40% vlhkosti. Jo né každý má doma 300l volný mrazák

                                        NRedyth - Profil | So 11.10.2014 18:13:37

                                        MetríkVetrík2 >> trochu silný slova, že sem Tomajo dává fotky ze soukromáků, docela sem se nasmál :-) snaží se ti z vlastní zkušenosti vysvětlit, jak to funguje. Radši toho nech a běž na chvilku na vzduch