Výběr a koupě stojanu

Zdarec ,chci si kupovat nový stojan a potřebuju poradit jaké máte zkušenosti pořípadě co by jste brali vy za stojan. na výběr jsou tři stojany. vkládejte i fotky :FOX Sky Pod 3 Rod
Solar World Wide Pod
Taska Elbrus Po
Autor diskuse: grufa - Profil , 10.10.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NErva - Profil | Ne 12.10.2014 13:09:05

Darcy - Proti stojanům nic nemám , jen mě přijde trošku utažené za vlasy když někdo má na 2 navijáky za bezmála 40 tisíc a koupí si stojan za dvojku a jak jsem psal že ten stojan je "jebka "za tím si stojím , jelikož se kroutí jak had , nedrží ani pořádně tvar ,to už je lepší stojan TROJÁK Z RYBOLOVU je sice těžký a po nějakých letech se začne loupat barva ,ale hlavně je stabilní a nic se nekroutí , několik stojanů mě rukama prošlo z některýma jsem byl zpokojen víc z některýma míň ,ale všechny šli z domu a mám jen vidle ,jak v karbonu , tak zavrtávačky a zatím se mě nestalo že bych je někde nezapíchnul a na Nové Mlýny na schody nejezdím .

    Nmilankocian - Profil | Ne 12.10.2014 13:00:39

    Erva >> Zatím si nestěžuju :)) účel to splní, časem koupím lepší :) asi tak :)

      NDarcy - Profil | Ne 12.10.2014 12:53:27

      Erva >> Vidle se nedají použít všude. Jako stojan používám Cygnet, ale stojan JRC jsem používal pár let a mohu říci, že to byl kvalitní výrobek. Označit něco, co je levné, za "jebku", mi připadá poněkud nevhodné.

        NDendy036 - Profil | Ne 12.10.2014 11:17:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        grufa - >> ahoj,mozno sa ti zapáči tento " rod pod delphin wasabi rpx 3 " čau

          NErva - Profil | Ne 12.10.2014 11:03:57

          milankocian - Promiň ale Technium mgs a taková "jebka" stojan , nehledě na kvalitu fotky ,ale co se nelíbí mě ,to se může líbit jiným , dle mě jsou rozumnější vidle v karbonu ,nebo v nerezi .

            Nmilankocian - Profil | So 11.10.2014 23:51:34

            Tripod JRC X-Lite Europod, super, spokojenost !

              NShawt - Profil | So 11.10.2014 22:26:10

              Vendys 65 >> diky, vypada, ze to muze byt dobra vec, nekdy resim, kam odlozim veci a tohle je super

                NVendys 65 - Profil | So 11.10.2014 17:15:30

                grufa >>
                hlavně je to kovové,tak to drží a náš potřebné věci při ruce,já si na to věším nadipované boilí než uschne.

                  Ngrufa - Profil | So 11.10.2014 13:24:19

                  Vendys 65 >> to je solidní taky si to pořídím alespoň to budu mít vše po ruce

                    NVendys 65 - Profil | So 11.10.2014 12:52:10

                    Shawt >>
                    Ahoj,je to výrobek firmy PROWES cena byla 299kč a bylo to kupováno v obchodě kaprařina cz ( Ústí nad Labem ) stále ho mají v nabídce stojany - příslušenství.

                      NShawt - Profil | So 11.10.2014 10:25:56

                      Vendys 65 >> ahoj, prosimte ten nastavec(tacek) co mas na zadni hrazde se da koupit kde?

                        NShawt - Profil | So 11.10.2014 10:25:09

                        grufa - >> Ahoj, kup tohle a budes spokojeny a neutratis tolik co stoji Fox. Ja jsem spokojeny, jen budu rezat ty hrazdy, protoze na muj vkus jsou moc dlouhe a kratsi za 600 si kupovat nehodlam :)
                        V cene mas 3druhy noh tedy 3x 2kusy, hodne moznosti nastaveni.
                        http://www.abos.cz/outdoor/66608-anaconda-extension​-pod

                          NKurecPalec - Profil | So 11.10.2014 9:24:34

                          clarence >> Myslel jsme to dobre Jardo...... ne nejak ve zlem....vim ze od tebe nic zleho nemusim cekat....jen uprimnost.... :o) .....U nas je to s rekama kapicku slozitejsi..... :o( ...... pristup na prd.....pokud si chces dobre zachytat musis si flicek udelat.....a tam stojan neberu.....vemu zalozni vybaveni v podobe JRC v teleskopu a zavrtavacich vydlicek..... :o) ..... Hodne lidem se takove provedeni stojanu nelibi a nemuzou tomu prijit na chut....

                            Nclarence - Profil | So 11.10.2014 9:10:12

                            KurecPalec >> Jirko já ti ho nehaním je hezkej.Schválně na něho kouknu u nás v obchodě.Jak to řešíš na řece a dlouhýma nohama?J

                              NKurecPalec - Profil | So 11.10.2014 8:57:43

                              clarence >> Je to mozne.... :o) .....jen jsem poslat foto neceho co tady ma malo lidi..... :o) ......Ano byl semnou na rybnicich i vetsich vodach...... :o) .....

                                NDida - Profil | So 11.10.2014 8:21:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                grufa >> tady ho máš v malé verzi. Na jezera a řeky je lepší Euro verze

                                  Ngrufa - Profil | So 11.10.2014 8:18:08

                                  ještě bych uvítal nějaké ty fotky solaru a tu tasku jestli někdo máte - :)

                                    Nvionek - Profil | So 11.10.2014 7:37:05

                                    Zdar,já mám asi už 10 let český stojan Nesvik Compact 4 nohý,používám ho jak na stojácích,tak i na řeky a nemám co vytknout.Cena do 4000Kč.

                                      Narnošt - Profil | So 11.10.2014 0:34:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      grufa - >> Já mám Ski-poda,jak na 3 tak i na 4 pruty,ale z těch tří variant nemůžeš zvolit špatně.Technicky je Fox dokonalý,ale někdy by se mě zamlouvaly i ty panoramatické hrazdy...
                                      Ale to už by za chvíli člověk nevěděl,co roupama na ty ryby vytáhnout. :))

                                        Ngrufa - Profil | Pá 10.10.2014 23:34:19

                                        přesně tak hledám něco co můžu použít na jezera a řeky